Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład oceniam optymalnie Pikuś na ławie i baaardzo dobrze niech siedzi i podziwia z ławy mecz
Semedo mógłby wejść w drugiej połowie oraz Paulinho i na to liczę
1
Ostrożnie i z szacunkiem , żeby nie było powtórki z przed roku . Ja mam nadzieję , ze nie zagra Pique a w jego miejsce wejdzie Mascherano w pomocy widze Paulinho a na skrzydle Denisa =)
0
Wiesz co Gomes akurat w meczu z Olympiakosem wcale źle się nie zaprezentował . Klepanie dla samego klepania to nie . Chciałbym bardziej dynamicznej gry , takiej z ostatnich 20minut z Grekami
1
Valverde robi dobrą robotę , jednak to triki taka Guardioli zawładnęła sercami kibiców na całym świecie . Chciałbym powrotu Guardioli na stanowisko trenerskie ;)
0
Bardzo fajny mecz , Griezmann piękne akcje na początku meczu . Fajnie byłoby go mieć w Barcelonie . Na plus dobra gra w środku pola w szczególności Iniesta , utrzymywanie presji . Na minus obrona Pique to chyba umiejętości piłkarskie zostawił w szatni . Umtitti kozak , przypomina mi się Puyol jak na niego patrzę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli to prawda , że odrzucili to błąd wielki . Grał dzisiaj z Rosją i padaczka po całości . Oddawał piłkę gdy ja dostawał . Jedna w miarę znośna akcja z jego udziałem w trakcie meczu ... sprzedać oddać cokolwiek