0

Skład oceniam optymalnie Pikuś na ławie i baaardzo dobrze niech siedzi i podziwia z ławy mecz
Semedo mógłby wejść w drugiej połowie oraz Paulinho i na to liczę

1

Ostrożnie i z szacunkiem , żeby nie było powtórki z przed roku . Ja mam nadzieję , ze nie zagra Pique a w jego miejsce wejdzie Mascherano w pomocy widze Paulinho a na skrzydle Denisa =)

0

Wiesz co Gomes akurat w meczu z Olympiakosem wcale źle się nie zaprezentował . Klepanie dla samego klepania to nie . Chciałbym bardziej dynamicznej gry , takiej z ostatnich 20minut z Grekami

1

Valverde robi dobrą robotę , jednak to triki taka Guardioli zawładnęła sercami kibiców na całym świecie . Chciałbym powrotu Guardioli na stanowisko trenerskie ;)

0

Bardzo fajny mecz , Griezmann piękne akcje na początku meczu . Fajnie byłoby go mieć w Barcelonie . Na plus dobra gra w środku pola w szczególności Iniesta , utrzymywanie presji . Na minus obrona Pique to chyba umiejętości piłkarskie zostawił w szatni . Umtitti kozak , przypomina mi się Puyol jak na niego patrzę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli to prawda , że odrzucili to błąd wielki . Grał dzisiaj z Rosją i padaczka po całości . Oddawał piłkę gdy ja dostawał . Jedna w miarę znośna akcja z jego udziałem w trakcie meczu ... sprzedać oddać cokolwiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?