Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I stało się Cou pięknie zagrał z Eibarem . Co do Neya to prawda a Dembe od przyszłeho sezonu ma szanse coś poczarować
0
Trzymam kciuki za PSG w rewanżu , że wywalą Białych z LM
0
Super wiadomość !
0
No tak póki co tylko to potrafi. To prawda był pewniejszy , ale uważam , że Cou ma potecjał. Na dzien dzisiejszy to jednak Ney jest bardziej ograny .
0
Coś w tym jest , ale Dembe póki co nic nie gra i nie wiadomo co z niego będzie. Griezmann to też narazie tylko mrzonka . Z resztą się zgadzam
38
Szczerze? Żadnego bym nie miał. Gdyby ładował bramy dla Nas i w klasyku władował brameczki białym
3
Super wiadomość , zrobil wiele jak Xavi może śmiało realizować się w Chinach . A Coutinho niech wyrasta na kolejną gwiazdę
4
Nie ma co porownywać nawet Neya widać co pokazał w LM z białymi... Wielkie nic zero null
0
Wpier.... dla Realu ?? Jestem Za niech ich rozniosą
0
Gomes? Proszę Cię nawet go nie porównuj bo to co on pokazuje to niestety wielkie nic
0
Udało nie udało ,niektórzy nawet tego nie potrafią dla mnie czasami błyśnie magią ale to moja opinia
0
Szansa dla Miny odpoczynek pique , paco za suareza , cou 90 min niech sb chłopak pogra
0
Zgadzam się oby się spełniło
0
Mi tam styknie 2:0;dla Bordowych . Przede wszystkim bez kontuzji proszę i bez błazenady kibicow Espanyolu
1
No wiadomo , że fajnie by było ale nie sądze by było to możliwe na Inieste nie ma szans myśle , że jeden sezon i go z nami nie będzie . Faktycznie może Ter Stegen sie załapie
1
Może potrenuje Dembele jak u Nas zostanie =) i Coutinho
5
Wczorajsza fenomenalna gra w obronie i Barcelony i również Valencii utwierdziła mnie w przekonaniu , że silna defensywa to klucz do sukcesu w wielu meczach . Jeszcze 2 sezony temu gdy Nasza trójka strzelała mnóstwo goli (ale i traciła) uważałbym , że liczy się przede wszystkim atak jednak dziś uważam inaczej . Vamos
0
Zgadzam się z Twoją opinią co do gry Messiego w kilku sytuacjach mógł podać do Cou ale usilnie szukał czy to Suareza czy to Alby a są przecież jeszcze inni na boisku np Paco który powinien zostać obsłużony bo miał okazje . Z jednego lub dwa wolne tez mógł oddać Cou bo on tez potrafi wsadzić brameczke.
0
Kto by nie grał to Valverde i jego drużyna wygra mecz . Vamos
30
Groźnie wyglądało , ale Sergi nie chciał zrobić krzywdy ( tak uważam) i nie wjechał na wyprostowanej nodze
0
No a nie , ostatnio pięknie asystował wystawił piłeczkę idealną
0
Pozbywając się jeszcze Gomesa , Denisa jakieś oszczędności to przyniesie
0
Podoba mi się skład liczyłem na Minę ale to chyba jeszcze nie ten moment . Liczę na piękną asystę Vidala poczaruje znowu . Iniesta pierwsze 45 magik i potem Cou na dobitkę . Duet Messi Suarez po raz kolejny rozstrzygną mecz na to stawiam
0
I dobrze dać mu solidne zarobki wysoką klauzulę i przedłużenie kontraktu jak najdłuższe
0
Kończy się ale to nie znaczy , ze ich sprzedamy . Mogą odejść za free jak Barca się nie popisze
0
W lato odchudzamy kadre teraz niech będzie jak jest ... Vidal za dembe jako zmiennik jest ok
0
Transfer na plus w lato posprzedawać niepotrzebnych typu arda delofeu , denis i zapraszamy
0
I jestem w pełni zadowolony z Delo pożytku nie ma a mamy Dembele niech się sprawdzi , Mashe wiadomo chciał odejść , Arda to grzyb który tylko brał pensje . Gomes przy Cou nie pogra ale jako zmiennik dla Cou może być . Wiadomo każdy z nas ma inne zdanie ja bym jeszcze Denisa wyautował
0
Tak serio wole ,Delo nawet startu nie ma do Iniesty
1
Zgadzam się z Tb na stronie Realu jeszcze wierzą po wygranym meczu z Valencią , 14 się obudzą . Haha dojdzie dojdzie to na bank przy okazji biali chłopcy szpalerek walną :)