0

I stało się Cou pięknie zagrał z Eibarem . Co do Neya to prawda a Dembe od przyszłeho sezonu ma szanse coś poczarować

0

Trzymam kciuki za PSG w rewanżu , że wywalą Białych z LM

0

Super wiadomość !

0

No tak póki co tylko to potrafi. To prawda był pewniejszy , ale uważam , że Cou ma potecjał. Na dzien dzisiejszy to jednak Ney jest bardziej ograny .

0

Coś w tym jest , ale Dembe póki co nic nie gra i nie wiadomo co z niego będzie. Griezmann to też narazie tylko mrzonka . Z resztą się zgadzam

38

Szczerze? Żadnego bym nie miał. Gdyby ładował bramy dla Nas i w klasyku władował brameczki białym

3

Super wiadomość , zrobil wiele jak Xavi może śmiało realizować się w Chinach . A Coutinho niech wyrasta na kolejną gwiazdę

4

Nie ma co porownywać nawet Neya widać co pokazał w LM z białymi... Wielkie nic zero null

0

Wpier.... dla Realu ?? Jestem Za niech ich rozniosą

0

Gomes? Proszę Cię nawet go nie porównuj bo to co on pokazuje to niestety wielkie nic

0

Udało nie udało ,niektórzy nawet tego nie potrafią dla mnie czasami błyśnie magią ale to moja opinia

0

Szansa dla Miny odpoczynek pique , paco za suareza , cou 90 min niech sb chłopak pogra

0

Zgadzam się oby się spełniło

0

Mi tam styknie 2:0;dla Bordowych . Przede wszystkim bez kontuzji proszę i bez błazenady kibicow Espanyolu

1

No wiadomo , że fajnie by było ale nie sądze by było to możliwe na Inieste nie ma szans myśle , że jeden sezon i go z nami nie będzie . Faktycznie może Ter Stegen sie załapie

1

Może potrenuje Dembele jak u Nas zostanie =) i Coutinho

5

Wczorajsza fenomenalna gra w obronie i Barcelony i również Valencii utwierdziła mnie w przekonaniu , że silna defensywa to klucz do sukcesu w wielu meczach . Jeszcze 2 sezony temu gdy Nasza trójka strzelała mnóstwo goli (ale i traciła) uważałbym , że liczy się przede wszystkim atak jednak dziś uważam inaczej . Vamos

0

Zgadzam się z Twoją opinią co do gry Messiego w kilku sytuacjach mógł podać do Cou ale usilnie szukał czy to Suareza czy to Alby a są przecież jeszcze inni na boisku np Paco który powinien zostać obsłużony bo miał okazje . Z jednego lub dwa wolne tez mógł oddać Cou bo on tez potrafi wsadzić brameczke.

0

Kto by nie grał to Valverde i jego drużyna wygra mecz . Vamos

30

Groźnie wyglądało , ale Sergi nie chciał zrobić krzywdy ( tak uważam) i nie wjechał na wyprostowanej nodze

0

No a nie , ostatnio pięknie asystował wystawił piłeczkę idealną

0

Pozbywając się jeszcze Gomesa , Denisa jakieś oszczędności to przyniesie

0

Podoba mi się skład liczyłem na Minę ale to chyba jeszcze nie ten moment . Liczę na piękną asystę Vidala poczaruje znowu . Iniesta pierwsze 45 magik i potem Cou na dobitkę . Duet Messi Suarez po raz kolejny rozstrzygną mecz na to stawiam

0

I dobrze dać mu solidne zarobki wysoką klauzulę i przedłużenie kontraktu jak najdłuższe

0

Kończy się ale to nie znaczy , ze ich sprzedamy . Mogą odejść za free jak Barca się nie popisze

0

W lato odchudzamy kadre teraz niech będzie jak jest ... Vidal za dembe jako zmiennik jest ok

0

Transfer na plus w lato posprzedawać niepotrzebnych typu arda delofeu , denis i zapraszamy

0

I jestem w pełni zadowolony z Delo pożytku nie ma a mamy Dembele niech się sprawdzi , Mashe wiadomo chciał odejść , Arda to grzyb który tylko brał pensje . Gomes przy Cou nie pogra ale jako zmiennik dla Cou może być . Wiadomo każdy z nas ma inne zdanie ja bym jeszcze Denisa wyautował

0

Tak serio wole ,Delo nawet startu nie ma do Iniesty

1

Zgadzam się z Tb na stronie Realu jeszcze wierzą po wygranym meczu z Valencią , 14 się obudzą . Haha dojdzie dojdzie to na bank przy okazji biali chłopcy szpalerek walną :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?