1

Komentarz usunięty

2

Pięknie kolejna fajna opcja . Mam nadzieje ,ze nie popełnimy wtop transferowych jak z Douglasem , Turanem i Gomesem

1

Simeone szacun za stworzenie wspólnie grającego zespołu. Barca to dla Atletico rywal z wyższej Półki z geniuszem Messiego zdobywamy wszystko

12

Brak słów Messi = Geniusz nie ma więcej nic do dodania

0

alteltico strasznie niedokładnie Barca wykorzystała sytuację i po temacie plus 3 pkt

0

pytanie czy grizz chce jak mu się wiedzie teraz z Simeone

0

kiedy jak nie teraz

0

I żeby było jak mówisz

0

Żeby nie było jak z Cou , że niby dogadane a go zatrzymali

0

Bardziej stawiałbym na 3:2 griezmann w gazie na bank coś ustrzeli

0

A kogo byś niby wsadził nie mamy 100 zmienników trzeba wykorzystywać to co jest

1

Większej kupy niz Denis nie grał i tez polecam okulistę

0

Paulinho jest wyjechany bo gra bardzo często ...umiejętności ma , Gomes co grał to tragedii nie było

0

Taki skład widze

Ter stegen

Sergi , pique Umtitti, Jordi

Gomes, ( potem Paulinho)Busi , Coutinho Iniesta

Suarez Messi( przy dobrym wyniku wchodzi Paco)

0

Ładny gest SZACUN

0

Co za szczęści , że pozbyliśmy sie "gwiazdy" tylu wspaniałych piłkarzy za to kupiliśmy

13

Zachowanie ładne i godne kapitana to fakt

0

Valverde mistrzunio oscar dla Ciebie

0

Świetny artykuł uwielbiam Girone za skopanie tyłków białym i ten zonk .... Ale jak to mistrzowie przegrywają z jakąś Gironą... Bezcenne

1

Na to co pokazał w ostatnich meczach to zasługuje na wylot

1

Rozumiem ;) chłopak młody zobaczymy go jeszcze w wielu meczach . Niech mu murawa lekką będzie ;)

0

Za wcześnie na takie wyczyny dasz go na 90 min i znowu sie połamie i tyle pożytku z gościa bedzie

0

Ok zdrowy ale po kontuzjach poważnych , żeby to się nie skonczylo tą samą historią ale ok wyjsciowa i 45 min zmiana

0

Na 30 min bym go z Gironą wpuscil potem z Las Palmas 60 min na Chelsea bym go jednak oszczędził jeszcze

0

Klauzula wgniata w fotel i oieknie

3

Napisał kawałek dobrej historii tego klubu ...

0

Dobrze by było , ale chyba rozklepią PSG ... Plusem są kontuzje u nich

0

Pożyjemy , zobaczymy Cesc ;)

0

Polecam na yt wpisac cou eibar to sb zobaczysz co czarował :)

0

Po to byśmy mieli dobrze zapowiadająvego się skrzydłowego którego teraz brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?