Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
2
Pięknie kolejna fajna opcja . Mam nadzieje ,ze nie popełnimy wtop transferowych jak z Douglasem , Turanem i Gomesem
1
Simeone szacun za stworzenie wspólnie grającego zespołu. Barca to dla Atletico rywal z wyższej Półki z geniuszem Messiego zdobywamy wszystko
12
Brak słów Messi = Geniusz nie ma więcej nic do dodania
0
alteltico strasznie niedokładnie Barca wykorzystała sytuację i po temacie plus 3 pkt
0
pytanie czy grizz chce jak mu się wiedzie teraz z Simeone
0
kiedy jak nie teraz
0
I żeby było jak mówisz
0
Żeby nie było jak z Cou , że niby dogadane a go zatrzymali
0
Bardziej stawiałbym na 3:2 griezmann w gazie na bank coś ustrzeli
0
A kogo byś niby wsadził nie mamy 100 zmienników trzeba wykorzystywać to co jest
1
Większej kupy niz Denis nie grał i tez polecam okulistę
0
Paulinho jest wyjechany bo gra bardzo często ...umiejętności ma , Gomes co grał to tragedii nie było
0
Taki skład widze
Ter stegen
Sergi , pique Umtitti, Jordi
Gomes, ( potem Paulinho)Busi , Coutinho Iniesta
Suarez Messi( przy dobrym wyniku wchodzi Paco)
0
Ładny gest SZACUN
0
Co za szczęści , że pozbyliśmy sie "gwiazdy" tylu wspaniałych piłkarzy za to kupiliśmy
13
Zachowanie ładne i godne kapitana to fakt
0
Valverde mistrzunio oscar dla Ciebie
0
Świetny artykuł uwielbiam Girone za skopanie tyłków białym i ten zonk .... Ale jak to mistrzowie przegrywają z jakąś Gironą... Bezcenne
1
Na to co pokazał w ostatnich meczach to zasługuje na wylot
1
Rozumiem ;) chłopak młody zobaczymy go jeszcze w wielu meczach . Niech mu murawa lekką będzie ;)
0
Za wcześnie na takie wyczyny dasz go na 90 min i znowu sie połamie i tyle pożytku z gościa bedzie
0
Ok zdrowy ale po kontuzjach poważnych , żeby to się nie skonczylo tą samą historią ale ok wyjsciowa i 45 min zmiana
0
Na 30 min bym go z Gironą wpuscil potem z Las Palmas 60 min na Chelsea bym go jednak oszczędził jeszcze
0
Klauzula wgniata w fotel i oieknie
3
Napisał kawałek dobrej historii tego klubu ...
0
Dobrze by było , ale chyba rozklepią PSG ... Plusem są kontuzje u nich
0
Pożyjemy , zobaczymy Cesc ;)
0
Polecam na yt wpisac cou eibar to sb zobaczysz co czarował :)
0
Po to byśmy mieli dobrze zapowiadająvego się skrzydłowego którego teraz brak