Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej w porządku generalnie mogli to załatwić szybciej i wbić jeszcze z 2bramy conajmniej i był spokój a tak nerwówka do końca
1
W pełni się z Tobą zgadzam widać koleś nie lubi Barcelony i to od niego bije ... fakt , że Jordi tez ryzykownie w tym polu karnym poczynił co mogło skończyć się karnym
2
Wywalić go za takie sędziowanie
0
Dla mnie i tak najlepszy był gomesz hehe
0
Okej mimo , ze popełnił jakieś błędy to szybko je naprawiał
0
Popieram głupek i tyle
0
Komentarz usunięty
0
Podsumowanie
Pique - genialny dzisiaj Pan piłkarz biło od niego pewnością
Umtitti - człowiek skała kontuzja nic mu nie zrobiła genialny był i genialny jest
Jordi- kompletnie nie widoczny bezbarwny , ryzykownie interweniował w polu karnym który mógł zaprzepaścić szanse awansu
Busquets/ Paulinho klasa bez większych zastrzeżeń oprócz kilku strat
iniesta/Coutinho- tutaj nie trzeba nic dodawać poprostu magia
Messi /Suarez / Vidal- chłopaki spisali się na piąteczke
Sergi Roberto- kolejny raz na obronie i kolejny raz pokazał , że powinien grać w pomocy albo skrzydło
Valverde - taktycznie super , spokój jak zwykle , zasłużona wygrana Panie trenerze
0
Dziękuje Vidal zaczarował tak jak pisałem
0
Mam nadzieję , że tym składem pozamiatają
0
A faktycznie to przepraszam :)
0
Jasne kolego tylko , że Jordi nie gra . Daje opcje te które są dostępne też chcialbym np Dembele ale niestety
0
Skład ciekawy vidal może poczarować roberto w pomocy digne w obronie i by był miód
0
Bartomeu dobre biznesy kręci
0
Zgadzam się , chociaż nie wiadomo może przyszły trener Realu zrobi rewolujcę i postawi Ronaldo gdzieś indziej
0
2 inne charaktery ale obaj są wybitnymi piłkarzami
0
Gdyby reprezentował dobry poziom na treningach to pewnie by szanse dostał . Nie sądzę by Valverde się na niego uwziął
1
Spokojnie Valverde tak to poukłada , że pykniemy Espanyol . Lepiej Cou i Minę nie wystawiać na tych rzeźników szkoda ich nóg
3
Szkoda tych ogórków tak szybko odpadli z Pucharu Króla...
0
Gadu gadu a Realu już nie ma przewalił z ogórkami =)
30
Piękna sprawa debiut nad debiuty tylko czekamy jeszcze na kontuzjowanych i idziemy po tryplet.. delofeu denis ... Papa
0
Arda trzeba było grać tak w Barcelonie a nie bąki zbijać
0
mam nadzieje , że zrobi co będzie uważał za słuszne . Powrót do rodzinnych stron byłby dobrym zakończeniem . Zbyt długie trzymanie piłkarza nie jest dobrym rozwiązaniem patrz: Cristiano
0
Mam nadzieje , że Messi wyjdzie z tego cało i go nie połamią liczę na 5:0 w drugiej połowie =)
0
Dziękujemy... Poprostu
0
Gość pokazał , że można na niego liczyć .
5
Najbardziej wkurzają te porównania do Bejla . Gdybyśmy mieli tak oceniać młodych piłkarzy to co 2 byłby w teorii szklany
0
Nie bądź taki pewny . To tylko biznes i takie coś jak przywiązanie do klubu jest towarem deficytowym i nie ukrywajmy mało spotykanym u młodych piłkarzy
0
Nie liczę , że to przeczyta . Okej może i tak ale to co teraz pokazuje Denis to nawet nie jest na Barce B . Taki sam brak przeglądu pola jak Delofeu
2
Szejka to stać na każdego niestety