0

Okej w porządku generalnie mogli to załatwić szybciej i wbić jeszcze z 2bramy conajmniej i był spokój a tak nerwówka do końca

1

W pełni się z Tobą zgadzam widać koleś nie lubi Barcelony i to od niego bije ... fakt , że Jordi tez ryzykownie w tym polu karnym poczynił co mogło skończyć się karnym

2

Wywalić go za takie sędziowanie

0

Dla mnie i tak najlepszy był gomesz hehe

0

Okej mimo , ze popełnił jakieś błędy to szybko je naprawiał

0

Popieram głupek i tyle

0

Komentarz usunięty

0

Podsumowanie
Pique - genialny dzisiaj Pan piłkarz biło od niego pewnością
Umtitti - człowiek skała kontuzja nic mu nie zrobiła genialny był i genialny jest
Jordi- kompletnie nie widoczny bezbarwny , ryzykownie interweniował w polu karnym który mógł zaprzepaścić szanse awansu
Busquets/ Paulinho klasa bez większych zastrzeżeń oprócz kilku strat
iniesta/Coutinho- tutaj nie trzeba nic dodawać poprostu magia
Messi /Suarez / Vidal- chłopaki spisali się na piąteczke
Sergi Roberto- kolejny raz na obronie i kolejny raz pokazał , że powinien grać w pomocy albo skrzydło
Valverde - taktycznie super , spokój jak zwykle , zasłużona wygrana Panie trenerze

0

Dziękuje Vidal zaczarował tak jak pisałem

0

Mam nadzieję , że tym składem pozamiatają

0

A faktycznie to przepraszam :)

0

Jasne kolego tylko , że Jordi nie gra . Daje opcje te które są dostępne też chcialbym np Dembele ale niestety

0

Skład ciekawy vidal może poczarować roberto w pomocy digne w obronie i by był miód

0

Bartomeu dobre biznesy kręci

0

Zgadzam się , chociaż nie wiadomo może przyszły trener Realu zrobi rewolujcę i postawi Ronaldo gdzieś indziej

0

2 inne charaktery ale obaj są wybitnymi piłkarzami

0

Gdyby reprezentował dobry poziom na treningach to pewnie by szanse dostał . Nie sądzę by Valverde się na niego uwziął

1

Spokojnie Valverde tak to poukłada , że pykniemy Espanyol . Lepiej Cou i Minę nie wystawiać na tych rzeźników szkoda ich nóg

3

Szkoda tych ogórków tak szybko odpadli z Pucharu Króla...

0

Gadu gadu a Realu już nie ma przewalił z ogórkami =)

30

Piękna sprawa debiut nad debiuty tylko czekamy jeszcze na kontuzjowanych i idziemy po tryplet.. delofeu denis ... Papa

0

Arda trzeba było grać tak w Barcelonie a nie bąki zbijać

0

mam nadzieje , że zrobi co będzie uważał za słuszne . Powrót do rodzinnych stron byłby dobrym zakończeniem . Zbyt długie trzymanie piłkarza nie jest dobrym rozwiązaniem patrz: Cristiano

0

Mam nadzieje , że Messi wyjdzie z tego cało i go nie połamią liczę na 5:0 w drugiej połowie =)

0

Dziękujemy... Poprostu

0

Gość pokazał , że można na niego liczyć .

5

Najbardziej wkurzają te porównania do Bejla . Gdybyśmy mieli tak oceniać młodych piłkarzy to co 2 byłby w teorii szklany

0

Nie bądź taki pewny . To tylko biznes i takie coś jak przywiązanie do klubu jest towarem deficytowym i nie ukrywajmy mało spotykanym u młodych piłkarzy

0

Nie liczę , że to przeczyta . Okej może i tak ale to co teraz pokazuje Denis to nawet nie jest na Barce B . Taki sam brak przeglądu pola jak Delofeu

2

Szejka to stać na każdego niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?