0

Pełna racja , Real póki co groźny niech się biją z innymi potęgami . Do City mam pełen respekt ze względu na Guardiolę i chciałbym piękny finał między tymi dwoma drużynami

7

Fajnie , że trafiliśmy na Romę . Miła odskocznia po pojedynkach z Juve

0

Nie kieruję się tylko sympatią do piłkarza . Jakie plusy o co Ci kaman?DEMBE w tym meczu był naprawdę świetny . Interwencja w obronie uchroniła nas przed mozliwą stratą gola. Statystyki to tylko liczby kolego

32

To chyba nie oglądałeś meczu bo Dembele zagrał kolejny udany mecz

0

No i pieknie najlepszy przeciwnik

5

To co Panie Messi eliminujemy Real w 1/4? :)

0

Te Valverde zaimponowałeś mnie tym składem =)

0

Oby kibice każdej z drużyn nie robili przypału i wszystko przebiegło wg planu

8

Graty za wywalenie UNT =)

1

Klasycznie autobus Chelsea nie otworzą się to nie ich styl gry ,plaster dla williana i powinno być ok

0

o nie nie tutaj trzeba kogoś solidniejszego

0

fajnie, bo to potwierdza, że Gomes na wylocie

1

Dembe bardzo ładnie asystę załapał. Cou to magik bramkę trzeba zobaczyć

0

+3 mecz na trybie Eko Cou poezja nie gol, Brawo cała drużyna

0

do meczu wyzdrowieje :-D

2

nie poradzimy szczególnie z gomeszinio w składzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2:0 po bólach będzie

0

szkoda Miny bo w pucharze z Espanyolem zaprezentował się fajnie. Niestety może kolejny mecz będzie szansą dla niego

0

ja tam go widzę grizzu do Nas a Denis do. nich i wszyscy zadowoleni

0

no zgadza się to wiem ale niby Cou też nie. mial klauzuli w. Liverpoolu a. Klopp go nie zatrzymał

0

W Barcy przyszłości nie ma , ale w takim Atletico myśle , ze by karierę zrobił

0

@Grzesiek237 a właśnie , ze jest to umowa która można zerwać w każdej chwili patrz Ney - Barca chciał odejść odszedł i nie było przebacz a czy lepiej mu w PSG to trzeba by było się jego zapytać

0

Spokojnie takie City , Chelsea by zapłaciło

0

jak będzie chciał odejść to odejdzie takie moje zdanie

0

Suarez liczymy że się przełamiesz jak Messi z Chelsea :)

0

Dogadac się z Neyem jeśli będzie mocno chciał powrotu To szejk nie ma. za. wiele do gadania. Uważam, że w tej sytuacji powrót Neya to jest jedna z opcji by wykiwać białych

0

wczoraj młodzi zaprezentowali dobrą grę, ewidentnie brakowało Arnaiza jako egzekutora bo Paco slabiutko

0

też miałem takie obawy, ale coś czuję po kościach kolejny gol Messiego z wolnego i może Rakieta coś strzeli

1

Denis ... oczekiwałem po nim dużo więcej w tym meczu . O wiele bardziej pozytywnie zaskoczył mnie Mina kolejny udany występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?