Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pełna racja , Real póki co groźny niech się biją z innymi potęgami . Do City mam pełen respekt ze względu na Guardiolę i chciałbym piękny finał między tymi dwoma drużynami
7
Fajnie , że trafiliśmy na Romę . Miła odskocznia po pojedynkach z Juve
0
Nie kieruję się tylko sympatią do piłkarza . Jakie plusy o co Ci kaman?DEMBE w tym meczu był naprawdę świetny . Interwencja w obronie uchroniła nas przed mozliwą stratą gola. Statystyki to tylko liczby kolego
32
To chyba nie oglądałeś meczu bo Dembele zagrał kolejny udany mecz
0
No i pieknie najlepszy przeciwnik
5
To co Panie Messi eliminujemy Real w 1/4? :)
0
Te Valverde zaimponowałeś mnie tym składem =)
0
Oby kibice każdej z drużyn nie robili przypału i wszystko przebiegło wg planu
8
Graty za wywalenie UNT =)
1
Klasycznie autobus Chelsea nie otworzą się to nie ich styl gry ,plaster dla williana i powinno być ok
0
o nie nie tutaj trzeba kogoś solidniejszego
0
fajnie, bo to potwierdza, że Gomes na wylocie
1
Dembe bardzo ładnie asystę załapał. Cou to magik bramkę trzeba zobaczyć
0
+3 mecz na trybie Eko Cou poezja nie gol, Brawo cała drużyna
0
do meczu wyzdrowieje :-D
2
nie poradzimy szczególnie z gomeszinio w składzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2:0 po bólach będzie
0
szkoda Miny bo w pucharze z Espanyolem zaprezentował się fajnie. Niestety może kolejny mecz będzie szansą dla niego
0
ja tam go widzę grizzu do Nas a Denis do. nich i wszyscy zadowoleni
0
no zgadza się to wiem ale niby Cou też nie. mial klauzuli w. Liverpoolu a. Klopp go nie zatrzymał
0
W Barcy przyszłości nie ma , ale w takim Atletico myśle , ze by karierę zrobił
0
@Grzesiek237 a właśnie , ze jest to umowa która można zerwać w każdej chwili patrz Ney - Barca chciał odejść odszedł i nie było przebacz a czy lepiej mu w PSG to trzeba by było się jego zapytać
0
Spokojnie takie City , Chelsea by zapłaciło
0
jak będzie chciał odejść to odejdzie takie moje zdanie
0
Suarez liczymy że się przełamiesz jak Messi z Chelsea :)
0
Dogadac się z Neyem jeśli będzie mocno chciał powrotu To szejk nie ma. za. wiele do gadania. Uważam, że w tej sytuacji powrót Neya to jest jedna z opcji by wykiwać białych
0
wczoraj młodzi zaprezentowali dobrą grę, ewidentnie brakowało Arnaiza jako egzekutora bo Paco slabiutko
0
też miałem takie obawy, ale coś czuję po kościach kolejny gol Messiego z wolnego i może Rakieta coś strzeli
1
Denis ... oczekiwałem po nim dużo więcej w tym meczu . O wiele bardziej pozytywnie zaskoczył mnie Mina kolejny udany występ