Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 składna akcja nie znaczy , że transfer jest udany . Niestety kolego wart tych pieniędzy nie jest . Benzema tez bramki w LM teraz strzelił ale nadal zostaje on piłkarzem memem na swojej pozycji
0
Mówisz o Dembe który jak narazie większość sezonu albo się leczył albo wchodził w rytm meczowy , Mina który niestety jest nieograny i każdy go kiwa jak chce i powinien po transferze udać sie na wypożyczenie .Nie tylko na pomocnikach wtopiliśmy
0
Nie mówiąc już o Kaka który odszedł za free
0
Beckham , Bale bądź co bądź większość w szpitalu spędził nie wart tych pieniędzy , Woodgate mega wpadka , Julien Faubert , Pedro Leon, Baptista wymieniać dalej ?
0
Generalnie same wtopy oprócz Countinho , Umti, Cilessena to same drewna
0
Nie dopowiadaj sobie nie mówię o pozostałych dwóch
0
oczywiście , że tak ilośc błędów na korzyść Realu dla mnie jest jakąś oznaką ustawki
0
ja wcalę nie płaczę , i tak te zwycięstwa Realu to ustawka była . Piłkarze mogli nap... rękami w polu karnym i nic . Dla mnie wyczyn w lidze w tym roku to jest coś
8
super wiadomość
0
Dla mnie priorytet pozbycie się Gomesa , sprzedanie Douglasow i innych Rafinhów . Dla mnie jedynym słusznym transferem może być De Ligt albo Lenglet nawet Griezmann na tą chwilę nam nie potrzebny
0
Mam podobnie bd od 6 do 19 i pewnie nie trafię w termin albo zrobią gdzieś na neutralnym stadionie na za.dupiu
7
czuje ,że Abidal bedzie strzalem w 10
1
gorszy niż Fernandes nie będzie a Abidala szanuję i lubię zobaczymy co nam da
0
Lahoz zejdź ze sceny jak cię proszę
0
Mam właśnie problem bo będę w tym określę czyli koło 12 sierpnia w Barcyi chciałbym już kupić bilety i się cykam bo widze , że nie mogą dojść do porozumienia
0
Myślę , że top 4 za Brazolami Niemcami Hiszpanami
2
Na miejscu Valverde kupił bym Cilessena jeszcze raz
0
ciekawe co w przypadku jak ktoś kupił już bilety na 12 sierpnia będą zwracać czy jak
0
umrze śmiercią naturalną mam nadzieję
0
wlasnie o te 9 goli chodzi dla mnie Paulinho to byl strzal w 10 wyzej go cenie nawet niż Rakiete . Paulinho to jest taki crack wchodzi znajduje sie w polu karnym i cyk brameczka
1
Uefa klasycznie na korzyść realu ale Barce za bzdety to karać wolno
15
świetnie sobie chłopak poradził w pierwszym sezonie . Duże gratulacje
0
niech go biorą tylko za jakieś normalne pieniądze
1
Nasza pchła jest niesamowita pod każdym względem
0
haha masz rację
4
to prawda , nie dobrze mi jak slysze o klubie z Cornella el Prat . Girona gra fajny otwarty futbol wiec będzie nawalanka to na bank
0
oprocz kilku zawodników Iniesta , Rakieta Semedo to reszta 0
3
ja też tragedia i kilo mułu
1
wolałbym Arnaiza szczerze
3
Ale ten Suarez jest irytujący takie patelnie marnuje