0

1 składna akcja nie znaczy , że transfer jest udany . Niestety kolego wart tych pieniędzy nie jest . Benzema tez bramki w LM teraz strzelił ale nadal zostaje on piłkarzem memem na swojej pozycji

0

Mówisz o Dembe który jak narazie większość sezonu albo się leczył albo wchodził w rytm meczowy , Mina który niestety jest nieograny i każdy go kiwa jak chce i powinien po transferze udać sie na wypożyczenie .Nie tylko na pomocnikach wtopiliśmy

0

Nie mówiąc już o Kaka który odszedł za free

0

Beckham , Bale bądź co bądź większość w szpitalu spędził nie wart tych pieniędzy , Woodgate mega wpadka , Julien Faubert , Pedro Leon, Baptista wymieniać dalej ?

0

Generalnie same wtopy oprócz Countinho , Umti, Cilessena to same drewna

0

Nie dopowiadaj sobie nie mówię o pozostałych dwóch

0

oczywiście , że tak ilośc błędów na korzyść Realu dla mnie jest jakąś oznaką ustawki

0

ja wcalę nie płaczę , i tak te zwycięstwa Realu to ustawka była . Piłkarze mogli nap... rękami w polu karnym i nic . Dla mnie wyczyn w lidze w tym roku to jest coś

8

super wiadomość

0

Dla mnie priorytet pozbycie się Gomesa , sprzedanie Douglasow i innych Rafinhów . Dla mnie jedynym słusznym transferem może być De Ligt albo Lenglet nawet Griezmann na tą chwilę nam nie potrzebny

0

Mam podobnie bd od 6 do 19 i pewnie nie trafię w termin albo zrobią gdzieś na neutralnym stadionie na za.dupiu

7

czuje ,że Abidal bedzie strzalem w 10

1

gorszy niż Fernandes nie będzie a Abidala szanuję i lubię zobaczymy co nam da

0

Lahoz zejdź ze sceny jak cię proszę

0

Mam właśnie problem bo będę w tym określę czyli koło 12 sierpnia w Barcyi chciałbym już kupić bilety i się cykam bo widze , że nie mogą dojść do porozumienia

0

Myślę , że top 4 za Brazolami Niemcami Hiszpanami

2

Na miejscu Valverde kupił bym Cilessena jeszcze raz

0

ciekawe co w przypadku jak ktoś kupił już bilety na 12 sierpnia będą zwracać czy jak

0

umrze śmiercią naturalną mam nadzieję

0

wlasnie o te 9 goli chodzi dla mnie Paulinho to byl strzal w 10 wyzej go cenie nawet niż Rakiete . Paulinho to jest taki crack wchodzi znajduje sie w polu karnym i cyk brameczka

1

Uefa klasycznie na korzyść realu ale Barce za bzdety to karać wolno

15

świetnie sobie chłopak poradził w pierwszym sezonie . Duże gratulacje

0

niech go biorą tylko za jakieś normalne pieniądze

1

Nasza pchła jest niesamowita pod każdym względem

0

haha masz rację

4

to prawda , nie dobrze mi jak slysze o klubie z Cornella el Prat . Girona gra fajny otwarty futbol wiec będzie nawalanka to na bank

0

oprocz kilku zawodników Iniesta , Rakieta Semedo to reszta 0

3

ja też tragedia i kilo mułu

1

wolałbym Arnaiza szczerze

3

Ale ten Suarez jest irytujący takie patelnie marnuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?