Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hah nie bądź śmieszny ośle . Niczego ci nie bd okazywał spierniczaj ode mnie
0
hah daj se spokój , proponuję szykować się do komunii a nie farmazony na fcb.pl pisać i trochę szacunku amebo
0
podoba mi się Twój tok myślenia . Jeden normalny kibic Realu się znalazł. ( bynajmniejkibice Barcy to też parapety czasami)
4
w dupie z Madrytem a.ciebie chlopie zdrowo popierd....
0
za dużo będzie kolego
0
cyrk jakby mogli to by go zawiesilo na 4 sezony
0
do PSG go wysłać niech go Ney bierze
0
Salah wejś,proszę białym jeb... tak z 3 bramki do tego Firminho z 2 i bd spokój
3
Messi ze złotym butem musi być , w klasyku dublet conajmniej =)
0
Rozumie , byłem właśnie zaskoczony , że tak ciaśniesz po Suarezie , który tą ostatnią dobitkę ma perfekcyjne opanowaną . Wywróci się a strzeli =)
0
No co ty taj źle nie jest , 100 razy wole Suareza od Grubaska z Madrytu
0
to prawda , nasza obrona w niektórych meczach to wstyd i jedna wielka kupa . Dramat , że Umtti daje się tak łatwo ogrywać. Mamy Messiego i wczoraj kolejny raz pokazał swoj geniusz razem z Suarezem. Bramka Cou palce lizać
0
Ok , uargumentowałeś to , i szanuje to , ale jeszcze raz powtarzam dla mnie to jest kompletnie bez znaczenia czy z porażka czy bez a Deportivo lubię i jeśli mamy przegrać to z nimi
1
Wzruszające aż mnie ciarki po plecach przeszły ... smutek , ale i nadzieja na to , że Andres kiedyś wróci może już jako trener .
0
Eee tam dla mnie to nie jest ważne z porażką czy bez mistrzostwo jest a chłopaki z deportivo potrzebują punktów
0
dla mnie deportivo moze nawet to wygrać , chłopaki są w porządku a mistrzostwo i tak nam nie ucieknie
0
dzieki , że się zgadzasz taka prawda z Denisa jeszcze będą ludzie z du... w City nie grał a Gomesz niech grzeje ławe gdzie indziej
4
Gomesz tylko domagaj sie sprzedaży prosimy :)
0
wychowankowie , którzy nie są nieśmiertelni. La Masia już od jakiegoś czasu nie distarcza nam klasowych piłkarzy
1
Denis jak dla mnie ma przebłyski fajnie grającego piłkarza . Rzadko bo rzadko ale ma za to Gomeszinio niech wpada w depresje w innym klubie
1
to będą jaja , dobrze , że mistrzostwo już klepnięte . Nie spi... Hernandez mi meczu uff
0
Kazdy kiedys odejdzie niech młodsi Coutinho , Semedo , Mina , Denis budują swoją legendę
0
To tez prawda , niech brudzi byle na niekorzyść realu
1
Jak najwyżej dla Bayernu chciałbym takie 3:0
0
pewnie tak , ale to jest futbol i klasa nie ma znaczenia . Widocznie mało ogladasz piłki nożnej , w której czasami niemożliwe staje się możliwe
0
niby tak , ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana . A Roma to Roma wiedzą jak wywalac wielkie kluby z LM
0
trzymam kciuki jutro za Lewego i spółkę
0
Haha pewnie by tak było ... zależy jak patrzysz na futball to mnie rozbiło Haha
0
Ciekawe czy drużyna Karima strzeliła by razem 10 goli w sezonie
1
Zgadzam się , mogliby mu buty czyścić