0

hah nie bądź śmieszny ośle . Niczego ci nie bd okazywał spierniczaj ode mnie

0

hah daj se spokój , proponuję szykować się do komunii a nie farmazony na fcb.pl pisać i trochę szacunku amebo

0

podoba mi się Twój tok myślenia . Jeden normalny kibic Realu się znalazł. ( bynajmniejkibice Barcy to też parapety czasami)

4

w dupie z Madrytem a.ciebie chlopie zdrowo popierd....

0

za dużo będzie kolego

0

cyrk jakby mogli to by go zawiesilo na 4 sezony

0

do PSG go wysłać niech go Ney bierze

0

Salah wejś,proszę białym jeb... tak z 3 bramki do tego Firminho z 2 i bd spokój

3

Messi ze złotym butem musi być , w klasyku dublet conajmniej =)

0

Rozumie , byłem właśnie zaskoczony , że tak ciaśniesz po Suarezie , który tą ostatnią dobitkę ma perfekcyjne opanowaną . Wywróci się a strzeli =)

0

No co ty taj źle nie jest , 100 razy wole Suareza od Grubaska z Madrytu

0

to prawda , nasza obrona w niektórych meczach to wstyd i jedna wielka kupa . Dramat , że Umtti daje się tak łatwo ogrywać. Mamy Messiego i wczoraj kolejny raz pokazał swoj geniusz razem z Suarezem. Bramka Cou palce lizać

0

Ok , uargumentowałeś to , i szanuje to , ale jeszcze raz powtarzam dla mnie to jest kompletnie bez znaczenia czy z porażka czy bez a Deportivo lubię i jeśli mamy przegrać to z nimi

1

Wzruszające aż mnie ciarki po plecach przeszły ... smutek , ale i nadzieja na to , że Andres kiedyś wróci może już jako trener .

0

Eee tam dla mnie to nie jest ważne z porażką czy bez mistrzostwo jest a chłopaki z deportivo potrzebują punktów

0

dla mnie deportivo moze nawet to wygrać , chłopaki są w porządku a mistrzostwo i tak nam nie ucieknie

0

dzieki , że się zgadzasz taka prawda z Denisa jeszcze będą ludzie z du... w City nie grał a Gomesz niech grzeje ławe gdzie indziej

4

Gomesz tylko domagaj sie sprzedaży prosimy :)

0

wychowankowie , którzy nie są nieśmiertelni. La Masia już od jakiegoś czasu nie distarcza nam klasowych piłkarzy

1

Denis jak dla mnie ma przebłyski fajnie grającego piłkarza . Rzadko bo rzadko ale ma za to Gomeszinio niech wpada w depresje w innym klubie

1

to będą jaja , dobrze , że mistrzostwo już klepnięte . Nie spi... Hernandez mi meczu uff

0

Kazdy kiedys odejdzie niech młodsi Coutinho , Semedo , Mina , Denis budują swoją legendę

0

To tez prawda , niech brudzi byle na niekorzyść realu

1

Jak najwyżej dla Bayernu chciałbym takie 3:0

0

pewnie tak , ale to jest futbol i klasa nie ma znaczenia . Widocznie mało ogladasz piłki nożnej , w której czasami niemożliwe staje się możliwe

0

niby tak , ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana . A Roma to Roma wiedzą jak wywalac wielkie kluby z LM

0

trzymam kciuki jutro za Lewego i spółkę

0

Haha pewnie by tak było ... zależy jak patrzysz na futball to mnie rozbiło Haha

0

Ciekawe czy drużyna Karima strzeliła by razem 10 goli w sezonie

1

Zgadzam się , mogliby mu buty czyścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?