4

ja życzę białym by Karimek był u nich do emerytury :) jak najdłużej ... a potem szkolił przyszłych napadziorów

0

Karim jest jedynym napastnikiem w tak dużym klubie nie mającym żadnej presji strzelania bramek

0

po ostatnim meczu bialych niebylbym taki pewnien , prezentowali słabą formę. A Leganes potrafiło się im postawić w PK

0

w LM potrzeba więcej jakości w środku pola mam nadzieje , że z Cou dojdziemy do finału

8

Szkoda , że Ernesto nie oszczędzał chłopaków na LM wychodząc w wielkszosci przypadkow once de gala , pewnie nie byłoby blamażu z Romą ... ale cóż cieszyć się trzeba z PK wygranym w pięknym Barcelońskim stylu , wygrać ligę , skopać tyłek Zidanowi i spółce i wakacje

0

Tez mam takie wrażenie , że styl gry , przyspieszenie , drybling idealnie mi pasuje za Messiego

2

Andres - Legenda futbolu

2

masz rację idealnie skrojony na buty Iniesty

0

Gomesz jest idio.... w poprzek i niedokladnie

0

w tym sezonie już to tak różowo nie wyglada jak dla mnie ckm bbc grają pierwsze skrzypce jak są zdrowi. Taki Asensio czy Mayoral dostają resztki . Nie mowiac juz o Ceballosie który chyba już jest w innym klubie hehe.

0

Wolałbym żeby Ter stegen nie musiał się wzbijać na wyżyny swoich umiejętności bramkarskich a obrona się spisywała . Umtitti znowu dziś się nie wiem pośliznął , wcześniej nie zdarzył za innym piłkarzem i kontuzje złapał , z Romą tez nawalił ciagle daje ciała

2

Zgadzam się . Umtitti z tą obroną to powinien w rezerwach grać . Notę podwyższa tylko jego gol dający zwycięstwo . Ładna ta główka

47

valverde nie uczy sie na bledach

0

haha może zaproponują . A tak na serio ton są dywagacje , prawda taka że kilkq zmian musi nadejść

0

mam nadzieje. , że Valverde sie uczy na błędach a piłkarze pokażą moc

0

Sevilla musi dostać szybki wpie.... i do domu i spać

0

Iniesta pojdzie do chin pewnie , miejsce dla Cou sie zrobi , Umti niech idzie do United z tą grą bedzie bęcki dostawał Może Mina na prawą obronę :). Suarez wylot gdziekolwiek i Griezz za nego

1

moje spostrzeżnia po meczu z Romą
taktyka na bronienie wyniku kompletnie nie pasuje do Barcy i to widać
Obrona : Oprócz Pique , który walczył to reszta chyba myślała , że to trening jest . Umtti jak chce odejsc niech spada bo pierdo... wszystko co może taka prawda. Semedo oceniam na plus młody jest ma potencjał .
Środka pola nie oceniam bo go nie było , same straty gubiący piłkę Rakieta przykry widok. Iniesta niestety Twoj czas tez powoli się konczy daj miejsce Cou na stałe już w składzie
Suarez szacun za dotychczasowe osiagniecia ale pora się żegnać. Messi miestety jedyna sytuacja i nieczysty strzał a szkoda

0

Roma zasługuje na słowa uznania wczoraj Barcelony nie było na boisku tylko jakieś cienie tych zawodników

0

Zmiennika mamy zajebistego czyli Coutinho , Iniesta już powinien zejść ze sceny tak jak np Buffon i ustąpić miejsce młodszym

0

Valverde to prawda ty spierniczyłeś teoretycznie wygrany mecz ...sorry , ale jak nie ogarniesz pozostałych 2 rozgrywek to zmiana trenera musi być

4

haha Valverde przegrał mecz i ta tragiczna obrona

1

Ale bd kompromitacja jak Roma nas oje....

1

skład mocny ... 3 bramki zapasu powinny być rotacje wg mnie spokojnie Paco za Suareza , Gomes za Busiego wg mnie , ale wiadomo ja ich nie trenuje

0

Suarez obowiązkowo ława za te kompromitujące tego strzelca pudła . Paco w towarzystwie Messiego. Busi niech odpoczywa Rakieta dobrze go zastepuje. Gomesz po ostatnim meczu zasługuje na pierwszy skład w tym meczu

1

Patola z tym łamaczem kości

1

potęga sergi w pomocy i semedo jedziemy moc !

0

patrząc na forme z początku sezonu za wiele by nie wniósł ;)

5

Najlepszy na świecie odpadł w PK z o ogórkami :)

8

on już to zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?