Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fantastyczny talent . Mega ciekawa biografia , którą polecam przeczytać . Magik futbolowy i czlowiek impreza w jednym
0
Zajebisty strój ... czekam na prezentację
0
Haha oj pismaki co jeszcze wymyślicie Messi do PSG?
2
to byłby zmiennik dla Semedo
0
Jasne szanuje Twoje zdanie , jak dla mnie obok Cou reprezentował wysoki poziom we wszystkich meczach
0
Racja ale to w swoim czasie Barcelona ostatnio ma bardzo duże problemy ze sprzedażą . Mam nadzieje , że osoba za to odpowiedzialna się ogarnie . Priorytet jak dla mnie to Gomes out , Douglas out , Vidal out , Denis wypożyczenie np z obowiązkiem kupna po sezonie . Digne tez bym sprzedał za dobry hajs jakiś
1
Willian na mistrzostwach mi się bardzo podobał , szalał na skrzydle . Przyjemnie byłoby go mieć w składzie ALE nie za te pieniądze 30 mln Ok i no wiekowy ale Paulinho tez był a sprawdził się znakomicie wiec to akurat nie gra dla mnie roli
5
Jestem wniebowzięty tym okienkowym transferowym .
0
myślę , że w lidze włoskiej błyśnie i będzie jak neymar w PSG
0
jednak Abidal coś tam działa ,od jego przyjścia zarabiamy na transferach. Jeśli Douglas pojdzie za 12 to bd hit
7
no i pieknie , nowy Xavi sie szykuje . Paulinho zrobil swoje , oby Arthuro byl krolem srodka pola
0
I chu... nie obejrzę se Barcy no porażka z tym rozgrywaniem meczu w jakimś Maroku
0
Dla mnie wgl polityka transferowa to żart ... Ok Ściągnięcie Coutinho to był świetny ruch ale ile ceregieli przy tym , niestety taki Real mówi - ma i to jest przykre
1
Noo to prawda , niestety trzeba się z nimi męczyć
0
taaak zresztą Cavani myślę , że ma charakter gwiazdy więc pewnie nie chciałby być jednym z wielu . Williana bym przygarnął za 50 plus np Gomesa im wcisnąć
0
Digne zawsze trzyma poziom niech chłopak u Nas sie rozwija a za kilka lat może jakiś wychowanek za niego wskoczy
0
Oczywiście , że tak . Cavani to prawda na Mundialu genialnie się spisują , chociaż nie wiem czy Cavani by się wpasował w Barcelońską „klepkę”
0
Za Willianem jestem jak najbardziej na MS pokazuje piękną grę , Rabiot Ok , stosunki z PSG i szejkiem są nie za wesołe wiec pewnie i tak nic z tego nie będzie . Z ciekawszych opcji byłby Falcao (zarząd lubi staruszków ), może Rashford byłby chętny do Nas przyjść
2
Klub jest prowadzony źle , wydawane są pieniądze na jakiś 29 - 30 latków a młode talenty jak Asensio czy Vinicius są wykupywane np przez taki Real
0
Śmiech na sali miało być wiadome dużo wcześniej ... FC Barcelona ogarnij się
0
ple ple oficjalka i wtedy będzie można się cieszyć
0
nie badz taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie
0
Dembe odpali z Argentyną
4
Tak to jest jak kobiety zabierają się za pisanie artykułów o sporcie
2
Brakuje mi plotek o Gomesie którego nie chciałbym już widzieć od kolejnego sezonu
0
znowu jakieś filmiki pierdoły , źle to wróży
0
niech zrobią ten superpuchar normalnie , przynajmniej bd mial okazje wybrać się na mecz
22
brawo Argentyna. Brawo Messi wygrajcie to
0
zagrali lepiej niż z Senegalem , ale to wciąż za mało ... Potrzebny by był im taki Guardiola, który nauczyłby ich dobrego podania między sobą bo trgo nie potrafią
5
nie zgadzam się , to nie są towarzyskie . Eliminacje dają szansę grania dalej w nich też trzeba błysnąć . Bez Messiego Argentyna nawet by nie powąchała Mundialu