0

Fantastyczny talent . Mega ciekawa biografia , którą polecam przeczytać . Magik futbolowy i czlowiek impreza w jednym

0

Zajebisty strój ... czekam na prezentację

0

Haha oj pismaki co jeszcze wymyślicie Messi do PSG?

2

to byłby zmiennik dla Semedo

0

Jasne szanuje Twoje zdanie , jak dla mnie obok Cou reprezentował wysoki poziom we wszystkich meczach

0

Racja ale to w swoim czasie Barcelona ostatnio ma bardzo duże problemy ze sprzedażą . Mam nadzieje , że osoba za to odpowiedzialna się ogarnie . Priorytet jak dla mnie to Gomes out , Douglas out , Vidal out , Denis wypożyczenie np z obowiązkiem kupna po sezonie . Digne tez bym sprzedał za dobry hajs jakiś

1

Willian na mistrzostwach mi się bardzo podobał , szalał na skrzydle . Przyjemnie byłoby go mieć w składzie ALE nie za te pieniądze 30 mln Ok i no wiekowy ale Paulinho tez był a sprawdził się znakomicie wiec to akurat nie gra dla mnie roli

5

Jestem wniebowzięty tym okienkowym transferowym .

0

myślę , że w lidze włoskiej błyśnie i będzie jak neymar w PSG

0

jednak Abidal coś tam działa ,od jego przyjścia zarabiamy na transferach. Jeśli Douglas pojdzie za 12 to bd hit

7

no i pieknie , nowy Xavi sie szykuje . Paulinho zrobil swoje , oby Arthuro byl krolem srodka pola

0

I chu... nie obejrzę se Barcy no porażka z tym rozgrywaniem meczu w jakimś Maroku

0

Dla mnie wgl polityka transferowa to żart ... Ok Ściągnięcie Coutinho to był świetny ruch ale ile ceregieli przy tym , niestety taki Real mówi - ma i to jest przykre

1

Noo to prawda , niestety trzeba się z nimi męczyć

0

taaak zresztą Cavani myślę , że ma charakter gwiazdy więc pewnie nie chciałby być jednym z wielu . Williana bym przygarnął za 50 plus np Gomesa im wcisnąć

0

Digne zawsze trzyma poziom niech chłopak u Nas sie rozwija a za kilka lat może jakiś wychowanek za niego wskoczy

0

Oczywiście , że tak . Cavani to prawda na Mundialu genialnie się spisują , chociaż nie wiem czy Cavani by się wpasował w Barcelońską „klepkę”

0

Za Willianem jestem jak najbardziej na MS pokazuje piękną grę , Rabiot Ok , stosunki z PSG i szejkiem są nie za wesołe wiec pewnie i tak nic z tego nie będzie . Z ciekawszych opcji byłby Falcao (zarząd lubi staruszków ), może Rashford byłby chętny do Nas przyjść

2

Klub jest prowadzony źle , wydawane są pieniądze na jakiś 29 - 30 latków a młode talenty jak Asensio czy Vinicius są wykupywane np przez taki Real

0

Śmiech na sali miało być wiadome dużo wcześniej ... FC Barcelona ogarnij się

0

ple ple oficjalka i wtedy będzie można się cieszyć

0

nie badz taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie

0

Dembe odpali z Argentyną

4

Tak to jest jak kobiety zabierają się za pisanie artykułów o sporcie

2

Brakuje mi plotek o Gomesie którego nie chciałbym już widzieć od kolejnego sezonu

0

znowu jakieś filmiki pierdoły , źle to wróży

0

niech zrobią ten superpuchar normalnie , przynajmniej bd mial okazje wybrać się na mecz

22

brawo Argentyna. Brawo Messi wygrajcie to

0

zagrali lepiej niż z Senegalem , ale to wciąż za mało ... Potrzebny by był im taki Guardiola, który nauczyłby ich dobrego podania między sobą bo trgo nie potrafią

5

nie zgadzam się , to nie są towarzyskie . Eliminacje dają szansę grania dalej w nich też trzeba błysnąć . Bez Messiego Argentyna nawet by nie powąchała Mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?