Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeprowadzenie tych transferów nie trwa jeden dzień. Rabiot i dopłata ze strony PSG 30 mln i niech sb biorą Rakietę
0
mowisz , że Roberto to słaby pomocnik to w jednak coś do jego ofensywy masz . Obrońca ma bronić to jego główne zadanie a w tym Roberto jest ok . Semedo narazie szybki i nic poza tym
4
roberto słaby pomocnik ? Zmień dyscyplinę lepiej na golf ...
0
a ja mam nadzieję , że PSG wpłaci klauzulę i zrobi się miejsce dla Arthura
0
Co się nastrzelał to jego ale niech już zejdzie ze sceny niepokonanym jak to w piosence śpiewali. No tak Rabiot będzie miał chęć to przyjdzie nie to nie jego biznes .
0
Będzie jak będzie , chociaż te kontuzje nie napawają optymizmem
0
Wojna domowa w federacji to by im pomogło i kilka głów
0
Conte hmmm tez fajna opcja
0
Coś w tym jest , ale wiesz jak to z piłkarzami bywa niby naciska do Barcy a w ostatnim momencie może ktoś nam go sprzątnąć . De Jong zobaczymy może faktycznie do Nas przyjdzie chociaż na spokojnie nie jest to priorytet. Byłem na Alaves to co Suarez marnował to jest hit zgadzam się w 100% dwa lata to mu dużo dałeś . Ja bym już po tym sezonie próbował ściągnąć np takiego Wernera żeby Suarez miał presję i powoli śniadał na ławce a i białym byśmy zagrali na nosie bo oni 9 potrzebują jak tlenu
1
To prawda , jeden z konkretniejszych gości. Pochettino tez by mi się marzył u Albiceleste , ale to raczej małe szanse
0
Jakby PSG sypnęło kasą za Rakietę i to w jakiś sposób ruszyło by transfer Rabiota do Nas to czemu nie. Rabiot nie koniecznie po wygaśnieciu kontraktu może mieć ochotę iśc do Barcy . De Jong ciekawa opcja na kiedyś
3
Czyli potwierdza się , że Barcelona jako klub sprzedawać zawodników nie potrafi
0
Rakieta młodszy nie będzie ja jestem np za wymianą Rakieta - Rabiot a jak nie to dać Rakiecie podwyżkę a za niedługo Rabiot za free do Nas
0
klauzula plus jakieś ciekawe zmienne i można życzyć mu powodzenia w nowym klubie
1
mądrze prawisz . Szejki sie wkur... bardziej jak Rabiot za free przyjdzie
4
zgadzam się byłem na meczu i faktycznie murawa była w nieciekawym stanie
1
Oo Maradonie poziom dragów we krwi spadł. Dobrze gada
0
Ja mam na Lateralu najwyzej , biorę lornetkę jakbym sb chcial kogos blizej zobaczyc . Kwestia na co Cię stać .
1
Ooo to świetnie , że nie będę jedynym reprezentantem Polski
0
No pewnie tak ja na meczu jeszcze nigdy nie byłem
0
Ale za kupowanie a tu robi dobrą robotę
1
Oo to też pewnie super sprawa , to było moje małe marzenie i udało mi się je spełnić w tym roku. Bardzo dziękuje Ty na bank pewnie kiedyś na ligowym meczu zawitasz
19
A ja jutro na stadionie obejrzę Naszych wspaniałych piłkarzy :)
2
Abidal dziekujemy !
0
Nie spinam się . Jest to rzadko spotykane wiem , ale lubię Ligę Hiszpańską i akurat te 2 drużyny sobie upodobałem . Tak Barca jest dużo bliższa mam szczescie bo jadę na Meczycho Barca vs Alaves . A jesli chodzi o te ograniczenie to po prostu wielu kibicow obu klubów wywołuje dziwną wojnę pomiędzy kibicami i to mnie często wpienia. Byłem też na Bernabeu tour i tez ztobilo na mnie wrazenie .Pozdrawiam rownież
0
Lubie bo nie jestem ograniczony do jednej drużyny i doceniam Real co dokonuje w LM
0
Kibicuje zawsze Barcy jak gra
1
Takie samo zdanie mam po ostatnim sezonie , a grajek momenty miał fajne
0
A Paulinho grał w Chinach i w ŁKS to nie jest zaden wyznacznik że sie nie wyróżniał . Może akurat by dał sobię radę
2
dla mnie skończony to jest Gomes i Denis , Palencii szanse bym dał