0

przeprowadzenie tych transferów nie trwa jeden dzień. Rabiot i dopłata ze strony PSG 30 mln i niech sb biorą Rakietę

0

mowisz , że Roberto to słaby pomocnik to w jednak coś do jego ofensywy masz . Obrońca ma bronić to jego główne zadanie a w tym Roberto jest ok . Semedo narazie szybki i nic poza tym

4

roberto słaby pomocnik ? Zmień dyscyplinę lepiej na golf ...

0

a ja mam nadzieję , że PSG wpłaci klauzulę i zrobi się miejsce dla Arthura

0

Co się nastrzelał to jego ale niech już zejdzie ze sceny niepokonanym jak to w piosence śpiewali. No tak Rabiot będzie miał chęć to przyjdzie nie to nie jego biznes .

0

Będzie jak będzie , chociaż te kontuzje nie napawają optymizmem

0

Wojna domowa w federacji to by im pomogło i kilka głów

0

Conte hmmm tez fajna opcja

0

Coś w tym jest , ale wiesz jak to z piłkarzami bywa niby naciska do Barcy a w ostatnim momencie może ktoś nam go sprzątnąć . De Jong zobaczymy może faktycznie do Nas przyjdzie chociaż na spokojnie nie jest to priorytet. Byłem na Alaves to co Suarez marnował to jest hit zgadzam się w 100% dwa lata to mu dużo dałeś . Ja bym już po tym sezonie próbował ściągnąć np takiego Wernera żeby Suarez miał presję i powoli śniadał na ławce a i białym byśmy zagrali na nosie bo oni 9 potrzebują jak tlenu

1

To prawda , jeden z konkretniejszych gości. Pochettino tez by mi się marzył u Albiceleste , ale to raczej małe szanse

0

Jakby PSG sypnęło kasą za Rakietę i to w jakiś sposób ruszyło by transfer Rabiota do Nas to czemu nie. Rabiot nie koniecznie po wygaśnieciu kontraktu może mieć ochotę iśc do Barcy . De Jong ciekawa opcja na kiedyś

3

Czyli potwierdza się , że Barcelona jako klub sprzedawać zawodników nie potrafi

0

Rakieta młodszy nie będzie ja jestem np za wymianą Rakieta - Rabiot a jak nie to dać Rakiecie podwyżkę a za niedługo Rabiot za free do Nas

0

klauzula plus jakieś ciekawe zmienne i można życzyć mu powodzenia w nowym klubie

1

mądrze prawisz . Szejki sie wkur... bardziej jak Rabiot za free przyjdzie

4

zgadzam się byłem na meczu i faktycznie murawa była w nieciekawym stanie

1

Oo Maradonie poziom dragów we krwi spadł. Dobrze gada

0

Ja mam na Lateralu najwyzej , biorę lornetkę jakbym sb chcial kogos blizej zobaczyc . Kwestia na co Cię stać .

1

Ooo to świetnie , że nie będę jedynym reprezentantem Polski

0

No pewnie tak ja na meczu jeszcze nigdy nie byłem

0

Ale za kupowanie a tu robi dobrą robotę

1

Oo to też pewnie super sprawa , to było moje małe marzenie i udało mi się je spełnić w tym roku. Bardzo dziękuje Ty na bank pewnie kiedyś na ligowym meczu zawitasz

19

A ja jutro na stadionie obejrzę Naszych wspaniałych piłkarzy :)

2

Abidal dziekujemy !

0

Nie spinam się . Jest to rzadko spotykane wiem , ale lubię Ligę Hiszpańską i akurat te 2 drużyny sobie upodobałem . Tak Barca jest dużo bliższa mam szczescie bo jadę na Meczycho Barca vs Alaves . A jesli chodzi o te ograniczenie to po prostu wielu kibicow obu klubów wywołuje dziwną wojnę pomiędzy kibicami i to mnie często wpienia. Byłem też na Bernabeu tour i tez ztobilo na mnie wrazenie .Pozdrawiam rownież

0

Lubie bo nie jestem ograniczony do jednej drużyny i doceniam Real co dokonuje w LM

0

Kibicuje zawsze Barcy jak gra

1

Takie samo zdanie mam po ostatnim sezonie , a grajek momenty miał fajne

0

A Paulinho grał w Chinach i w ŁKS to nie jest zaden wyznacznik że sie nie wyróżniał . Może akurat by dał sobię radę

2

dla mnie skończony to jest Gomes i Denis , Palencii szanse bym dał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?