3

nawet tym , że sam wprowadził Argentynę swoim hat trickiem na te rozgrywki

1

mi sie i tak wydaje , że oprocz Messiego tam nikt nie zasługuje na grę na dalszym etapie . Odpadną trudno za 4 lata powtórka

0

Genialny zawodnik jak dla mnie

13

Krychowiak mvp meczu gol i asysta ❤️

0

Muszę obgadać to z reszta grupy z którą jadę bo bd tam od 9 do 18 tylko teraz muszę ogarnąć na ile jedziemy do samej Barcelony

0

Żadnego info chyba bd 11 oraz 14 tak jak chyba miało być rozgrywane

2

mam bardzo duże nadzieje co do niego , oby zalatwil kilka wielkich nazwisk w kadrze Barcy

1

zgadzam sie w 100 procentach De Bruyne to na ten moment chyba marzenie tylko

0

jesteś zabawny Cou jest młodszy i zobaczysz , że Ci szczęka opadnie co bd wyczyniac na MS

1

haha chciałbyś chłopie narazie to zabieracie nam wynalazki z Brazylii a wiadome jacy oni są ... przekupne ludziska :) Florek nic nie zrobi kupi Neya za ful hajsu i bd po transferach realu

0

no załadował ale co sie nasiedział ma trybunach i najadł kebabów to jego :)

0

I pewnie się tak skończy jeśli Barca się nie zbłaźni i Eriksena ktoś nie kupi szybciej. Dzisiejsza polityka Barcy przypomina mi stary Real wielkie pieniądze wielkie Gwiazdy , które nie zawsze odpalają

0

Powiedzmy sb szczerze mało kto jest gorszy od Gomesa chyba tylko Turan mnie bardziej wkur...

1

Pierwszy sezon myśle ze w tym sezonie bd więcej rotacji , nawet kosztem kilku porażek w lidze

2

Myśle , że jako alternatywa dla wiekowego już busqetsa będzie idealny. Valverde da mu pograć nie zrobi tego błędu co Zidane

0

Messi jeszcze zaczaruje to na bank

0

Mecz z islandią bez pomysłu wszystko na Messiego który był doskonale kryty. karny zmarnowany to duży pech ale spokojnie remis nie jest złym wynikiem Ronaldo strzelił hat trick ale tez koniec końców tylko remis

0

mam to samo zdanie pajac , zresztą ta cieszynka z Fortnite tez do niego pasuje takie pajacowanie

0

Dzieki za uwagę masz rację , to może 70 =) i pierwszeństwo wykupu

1

Krótko i na temat Lopeteugi nie może robić co mu się podoba i kto większym workiem pieniędzy sypnie ... i paszoł won trenować prześcieradła

1

100 mln to po pierwsze , pierwszeństwo wykupu to po 2 i można go opchnąć

0

a to prawda... kupowaliśmy bd lepsze teraz Abidal za sterami wiec bd lepsze transfery

0

tak jak myslalem decyzja w piąteczek

0

Mam nadzieje , że ten Rodrygo okaże się drugim Douglasem

0

Taa pismaki nic dzisiaj nie ogłosi pewnie dopiero w piątek

0

Sam jesteś bezsensowny , idź trollu gdzie indziej

0

Ok w porządku każdy ma inne zdanie dla mnie nawet na rezerwę nie pokazuje dobrego poziomu . Wolałbym kogoś z La Masii

18

Zajebiscie odszedł Fenrandes i z dnia na dzień takie fajne wiadomości

4

No i pieknie Gomes , Denis , Vidal wasza kolej

0

Thiago jest tak samo szklany jak Bale swoją drogą. To się zakładaj śmiało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?