4

Szkoda Paco fajny zmiennik potrafiący coś wnieść =) Będzie Grizzu to Paco odejdzie mam nadzieję , że so Klubu gdzie dostanie wiele szans na grę ... może jakiś Włoski klub

0

Messi ratuje i Barcelone i reprezentacje Argentyny bez niego to jest cienizna z reguły

0

Się przypierd.... do tego słowa Ok sory produkcją lepiej wam ? Chodzi o to , że powoli powinien odpuścić piłkę nożną

1

artykuł to żart to nie Dembele grał słabo a nasza niepełnosprawna obrona na czele z Pique ... tylko Sergi kuma o co chodzi w obronie środek też tragiczny z calym szacunkiem do Iniesty, który powoli powinien iść w hodowle win . O Paulinho nawet nie ma co pisać

0

Kupimy lub wprowadzimy z rezerw następcę spokojnie .

0

Najbardziej emocjonujący mecz w tym sezonie LL dla mnie . Sevilla niesamowite te kontry przeprowadzała . Obrona Barcelony to była kpina w tym meczu niby biegają ale wgl nie przejmowali się kryciem zawodników w polu karnym .Dembe jeszcze nie ta liga jeśli chodzi o grę. Paulinho tragedia . Iniesta niestety powoli powinien myśleć nad emeryturą (mamy Cou) Kolejny raz złoty duet pokazuje swoją moc .

2

duet Messi Suarez pozamiatał . dobranoc

0

nie koniecznie 2-3 , ale wypozyczenie po sezonie przy kupnie Arthura i generalnie natłoku piłkarznic zlego mu nie zrobi. Chłopak potencjał ma więc za Pique który mlody nie jest idealny następca

0

Zgadzam się z Tobą chociaż co do Pucharu króla mam obawy bo to tylko jeden mecz Sevilla przeplata słabe mecze z bardzo dobrymi . Jak trafimy na ich dobry dzień to znami może być krucho właśnie ze względu na natłok spotkań .

0

kazdy się spodziewal lepszych rotacji ze strony Valverde w szczegolnosci ze słabymi zespolami

0

Dziś oby bez Messiego nie ma presji niech Cou zagra za niego . Co do reszty to chcialbym Semedo zobaczyć oraz Dembe

0

Na każdego przyjdzie pora ... co ma powiedzieć taki Ceballos wielki talencik a grzeje ławę u białych

3

za Inieste mamy Cou wiec następca jest , ale kolejny generał Xavi by się przydał to prawda. Hehe ja też tylko na spokojnie niech się zaadaptuje

1

przynajmniej podejdą do tego meczu na luzie i zobaczymy mecz bez spiny bo wiedzą , że szanse mają marne

0

tak samo z Ronaldinho kolejny brazylijczyk , ale już ograny w PSG i kolejny strzal w 10

0

Każdy Brazylijczyk nieograny w Europie będzie ryzykownym zakupem . Dlatego np moim zdaniem Coutinho to był strzał w 10 ograny w Liverpoolu i on poprostu musiał się sprawdzić na Camp Nou =)

0

zobaczymy co pokaże w Europie , oby to nie był kolejny Douglas ... myślę , że to ryzykowny zakup ze strony Barcy

0

Digne ciekawe kto jeszcze szansa dla semedo

0

Beznadziejny jest twój komentarz

0

Dokładnie masz rację . Nie lubię ludzi którzy patrzą tylko na wynik na stronie i oceniają mecz to jest tragedia

21

Hiszpanie once de gala a Argentyna mocno rezerwowym składem to tłumaczy wynik

5

Ale co się nagrał w Barcy to jego . Piękne chwile

0

Jak dla mnie jeśli chce mógłby odejść . Zarobi kase w Chinach a klub już ma idealnego następce Cou

0

Co by nie było Roma jest dla nas zajebistym rywalem

1

Wszyscy trzymamy kciuki

5

A ja się z Tobą zgadzam w pełni . Kompletnie nic w ataku a w obronie kardynalne błędy

0

Mina w powietrzu jest genialny co ostatnio pokazał

0

Boje sie tylko o te kolano bo jak nam Pique teraz wypadnie tp bd krucho

0

A Mina w powietrzu jest bardziej pewny niż nasz Pique wiec na takie pojedynki by się nadał

23

Sklad Marki mi się podoba za Pique tylko Mina powinien zagrac i bd git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?