Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda Paco fajny zmiennik potrafiący coś wnieść =) Będzie Grizzu to Paco odejdzie mam nadzieję , że so Klubu gdzie dostanie wiele szans na grę ... może jakiś Włoski klub
0
Messi ratuje i Barcelone i reprezentacje Argentyny bez niego to jest cienizna z reguły
0
Się przypierd.... do tego słowa Ok sory produkcją lepiej wam ? Chodzi o to , że powoli powinien odpuścić piłkę nożną
1
artykuł to żart to nie Dembele grał słabo a nasza niepełnosprawna obrona na czele z Pique ... tylko Sergi kuma o co chodzi w obronie środek też tragiczny z calym szacunkiem do Iniesty, który powoli powinien iść w hodowle win . O Paulinho nawet nie ma co pisać
0
Kupimy lub wprowadzimy z rezerw następcę spokojnie .
0
Najbardziej emocjonujący mecz w tym sezonie LL dla mnie . Sevilla niesamowite te kontry przeprowadzała . Obrona Barcelony to była kpina w tym meczu niby biegają ale wgl nie przejmowali się kryciem zawodników w polu karnym .Dembe jeszcze nie ta liga jeśli chodzi o grę. Paulinho tragedia . Iniesta niestety powoli powinien myśleć nad emeryturą (mamy Cou) Kolejny raz złoty duet pokazuje swoją moc .
2
duet Messi Suarez pozamiatał . dobranoc
0
nie koniecznie 2-3 , ale wypozyczenie po sezonie przy kupnie Arthura i generalnie natłoku piłkarznic zlego mu nie zrobi. Chłopak potencjał ma więc za Pique który mlody nie jest idealny następca
0
Zgadzam się z Tobą chociaż co do Pucharu króla mam obawy bo to tylko jeden mecz Sevilla przeplata słabe mecze z bardzo dobrymi . Jak trafimy na ich dobry dzień to znami może być krucho właśnie ze względu na natłok spotkań .
0
kazdy się spodziewal lepszych rotacji ze strony Valverde w szczegolnosci ze słabymi zespolami
0
Dziś oby bez Messiego nie ma presji niech Cou zagra za niego . Co do reszty to chcialbym Semedo zobaczyć oraz Dembe
0
Na każdego przyjdzie pora ... co ma powiedzieć taki Ceballos wielki talencik a grzeje ławę u białych
3
za Inieste mamy Cou wiec następca jest , ale kolejny generał Xavi by się przydał to prawda. Hehe ja też tylko na spokojnie niech się zaadaptuje
1
przynajmniej podejdą do tego meczu na luzie i zobaczymy mecz bez spiny bo wiedzą , że szanse mają marne
0
tak samo z Ronaldinho kolejny brazylijczyk , ale już ograny w PSG i kolejny strzal w 10
0
Każdy Brazylijczyk nieograny w Europie będzie ryzykownym zakupem . Dlatego np moim zdaniem Coutinho to był strzał w 10 ograny w Liverpoolu i on poprostu musiał się sprawdzić na Camp Nou =)
0
zobaczymy co pokaże w Europie , oby to nie był kolejny Douglas ... myślę , że to ryzykowny zakup ze strony Barcy
0
Digne ciekawe kto jeszcze szansa dla semedo
0
Beznadziejny jest twój komentarz
0
Dokładnie masz rację . Nie lubię ludzi którzy patrzą tylko na wynik na stronie i oceniają mecz to jest tragedia
21
Hiszpanie once de gala a Argentyna mocno rezerwowym składem to tłumaczy wynik
5
Ale co się nagrał w Barcy to jego . Piękne chwile
0
Jak dla mnie jeśli chce mógłby odejść . Zarobi kase w Chinach a klub już ma idealnego następce Cou
0
Co by nie było Roma jest dla nas zajebistym rywalem
1
Wszyscy trzymamy kciuki
5
A ja się z Tobą zgadzam w pełni . Kompletnie nic w ataku a w obronie kardynalne błędy
0
Mina w powietrzu jest genialny co ostatnio pokazał
0
Boje sie tylko o te kolano bo jak nam Pique teraz wypadnie tp bd krucho
0
A Mina w powietrzu jest bardziej pewny niż nasz Pique wiec na takie pojedynki by się nadał
23
Sklad Marki mi się podoba za Pique tylko Mina powinien zagrac i bd git