0

Ok koncze rozmowę bo nie rozumiesz odnośników do sytuacji w tym meczu widocznie nie oglądasz la liga

0

Nie zgodzę się grając w kontrze nic nie ugraja bo gorzej jest sie bronić przez 90 minut.Kondycyjnie nie wyrobią Dla mnie powinni atakować ryzykując grę w obronoenawet jesli stracą te kilka bramek nic do stracenia nie mają

0

Gra z kontry przeciwko Barcy rzadko się dobrze kończy , ale życzę im powodzenia może coś ugrają =)

0

Zagrał i nawet jestem w stanie stwierdzić , że zdobywa mega ważne bramy . Brama w klasyku tu była poezja . Zgadza się każdy popełnia błędy . Zgadza się ale mamy godnego zastępcę Cou =) co on czarował ostatnio to nie mam pytań

0

Fakt odwołan do lotnisk nie da sie zrozumieć. Ramos w klasyku w tamtym sezonie też nie spowodowal kontuzji Messiego gdyby ten nie odskoczyl ale nie zmienia to faktu , że chcial go skasować

0

Koleś " chęć spowodowania kontuzji to co innego czytaj uważnie. Nie wywołuje żadnych watek tylko nie przyjmujesz do wiadomości , że sędzia nie podołał temu spotkaniu

2

Ideał denis delofeu ława gomesz "problemy żołądkowe" brakuje tylko Dembe i Vermy i można grać

0

A mają właśnie , dużo bo wyjaśniają to , że w ich kibicach oraz piłkarzach jest chęć dowalenia , spowodowania umyślnej kontuzji na piłkarzu Barcelony. Nie wiem co bierzesz ale porównywanie stadionów lotnisk to słaby motyw

0

W zeszłym sezonie nie tylko oni zawodzili niestety. Nie pierdziele Gomes lut bo to nie ten poziom gry równie dobrze Barca może brać kogoś z 3 ligii bo co tam słabi tez mogą grać

0

Bo jak ktoś zaczyna brakiem kultury to nie można chować głowy w piasek . Rakitic jest bardziej doświadczonym graczem i tyle , uważam , że ktoś nowy w pomocy dałby więcej niż on ale to moja subiektywna ocena . Jasne nie jeżdżę do Brazylii na mecze ale pewnie Ty jeździsz ... argument z yt bardzo słaby . To nie ja porównałem ich ja tylko stwierdzam , że Iniesta to koleś 3 poziomy wyżej od Rakiety

0

Ok przed Valverde powinien byc przecinek odnosilem sie bezposrednio do niego ;)

1

Wierze w to kolego

0

Lepiej niz Iniesta? To chyba ogladasz inną ligę Iniesta jest fenomenalny Rakitic ... No sory startu nie ma

0

Wara od Rakiticia mowisz? A te jego "genialne kiwki przed polem karnym to faktycznie zasluguja za uznanie haha

0

Troche kultury czlowieku bez mózgu , tak oglądałem 90% meczy

0

Wgl Twoje argumenty do mnie nie trafiają . Sędzia bardzo pobłażliwie potraktowal espanyol Zresztą widzimy dziś Espanyol jakieś głupie skargi wnosi a kibice na swoim stadionie zachowywali sie o wiele gorzej

122

Hipokryci u siebie na stadionie zachowali się jak bydło a tutaj odstawiają pawiana

0

W miejsce rakiety albo gomes out arthur welcome to chętnie

0

Co trener bo nie kapuje

16

Pie*rzysz jak potłuczony sory

0

Spokojnie startu dobrego nie miał , ale można było się tego spodziewać po braku okresu przygotowawczego

0

Jedynie bramkarz espanyolu pokazał klasę i kunszt

0

Valverde my wszyscy pokładamy w nim nadzieje , na bank je spełni to jest dojrzały piłkarz

0

Ok .. poprostu oczekiwałem od niego więcej rajdów do których mnie przyzwyczaił

0

Nie ma on jest jak Puyol

2

Cou niech moc będzie z Tobą

0

Tez miałem takie wrażenie

0

Nie możesz tego nie wliczać , a jakby podyktował rzut karny to co ? Dla mnie jak najbardziej miał do tego prawo i mogło się to skończyć katastrofą

0

A ja się z tym nie zgodzę i mecz jak najbardziej oglądałem . Chłopaka kompletnie nie było nie wiem kto kogo szukał ale napewno nie Jordi

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?