0

Iniesta jest teraz potrzebny jeden z niewielu magików , którzy jednym podaniem wykańczają przeciwnika

2

Zgadza się ale zaporowa klauzula tez nie ma sensu myślę

0

Nie ma co odlatywać 350 to przesada wg mnie . Norbo80 a kto za Paco ? Ostatnio ładnie brameczki ładowal

0

Zgadza się ale jak widzę Denisa to mi się płakać chce a taki Roberto ma to coś

0

umttiti 140 , sergi roberto , 110 Paco 150 i będzie gites

0

Myśle , że Valverde spokojnie jak to ma w zwyczaju przygotuje chłopaków do gry . Zmienić tylko piłkarzy na kilku pozycjach np D.Suarez , Digne , Vidal i powino pójść gładko

1

Na to liczę , byle by chłopaki. Barcy nie podeszli na takim „luzie” bo może być różnie

9

Sergi Ciebie to powinni dać jako skrzydłowego masz motor w nogach chłopie

0

Musi być klasyczny wpierd.... na Camp Nou taka prawda =)

0

Zachowanie kibiców średnie to fakt . Teraz tylko czekać na spranie papuzek w rewanżu

2

Mecz w wykonaniu Barcy bardzo kiepsko , na stojąco to mecz się nie wygra chłopaki . Messi niestety bez magii . Denis out . Rakieta za te kiwki blisko pola kryminał

0

Facet swoimi popisami na boisku wymiatał. Obyśmy go gdzieś jeszcze zobaczyli pykającego sobie w piłkę

0

I tak szacun za pobicie serii Guardioli bez porażki

1

Super ! Troszkę nowych z Barcy B to mi się podoba . Wraca Rafinha czekamy na Dembele =)

0

Hmm szkoda ...myślałem , że go już zobacze w akcji niech sie kurują z Dembe

0

Fajny sklad w sytuacji wypadnięcia Dembe jestem za na koncowe 15 min wprowadzilbym coutinho :) niech se chlop pogra

0

Tez tak uważam , dobre przykłady dałeś

0

Mam nadzieje , że Sociedad tanio skóry nie sprzeda i bd wyrównany mecz . Może Dembe coś strzeli ?

4

Najlepsza wiadomość dnia. Powodzenia w kozim raju Turan ;)

23

Idziemy po komplet !

1

Transfer stał się faktem! Będzie moc w polu . Taki transfer zimą szacun Bartomeu wraca magia !

0

Dużo Więcej precyzji , mniej słupków i poprzeczek i będzie Ok

0

Remis jak znalazł bedzie

0

Poczekajcie 30 sekund

0

0

Bierzcie tego delofeu bez głowy nawet za free

0

Mega . Oby przyszedł do Nas

0

@enderpit w statystykach wypadamy Ok , ale akcje pod tytułem pozwalamy Griezmannowi na akcje 1:1 z Ter Stegenem zasługują na poklask dla Naszej obrony

0

Liczę na dobrą grę w defensywie Barcy bo ostatnie mecze pokazują , że jest z tym różnie . Jedynie Umtitti niczym Puyol wszystko gasi

2

Niewypał po całości , zresztą to samo gomes choć dużo młodszy tez nie zapowiada się na dobrego grajka o vermaelenie nawet nie wspomnę ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?