Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta jest teraz potrzebny jeden z niewielu magików , którzy jednym podaniem wykańczają przeciwnika
2
Zgadza się ale zaporowa klauzula tez nie ma sensu myślę
0
Nie ma co odlatywać 350 to przesada wg mnie . Norbo80 a kto za Paco ? Ostatnio ładnie brameczki ładowal
0
Zgadza się ale jak widzę Denisa to mi się płakać chce a taki Roberto ma to coś
0
umttiti 140 , sergi roberto , 110 Paco 150 i będzie gites
0
Myśle , że Valverde spokojnie jak to ma w zwyczaju przygotuje chłopaków do gry . Zmienić tylko piłkarzy na kilku pozycjach np D.Suarez , Digne , Vidal i powino pójść gładko
1
Na to liczę , byle by chłopaki. Barcy nie podeszli na takim „luzie” bo może być różnie
9
Sergi Ciebie to powinni dać jako skrzydłowego masz motor w nogach chłopie
0
Musi być klasyczny wpierd.... na Camp Nou taka prawda =)
0
Zachowanie kibiców średnie to fakt . Teraz tylko czekać na spranie papuzek w rewanżu
2
Mecz w wykonaniu Barcy bardzo kiepsko , na stojąco to mecz się nie wygra chłopaki . Messi niestety bez magii . Denis out . Rakieta za te kiwki blisko pola kryminał
0
Facet swoimi popisami na boisku wymiatał. Obyśmy go gdzieś jeszcze zobaczyli pykającego sobie w piłkę
0
I tak szacun za pobicie serii Guardioli bez porażki
1
Super ! Troszkę nowych z Barcy B to mi się podoba . Wraca Rafinha czekamy na Dembele =)
0
Hmm szkoda ...myślałem , że go już zobacze w akcji niech sie kurują z Dembe
0
Fajny sklad w sytuacji wypadnięcia Dembe jestem za na koncowe 15 min wprowadzilbym coutinho :) niech se chlop pogra
0
Tez tak uważam , dobre przykłady dałeś
0
Mam nadzieje , że Sociedad tanio skóry nie sprzeda i bd wyrównany mecz . Może Dembe coś strzeli ?
4
Najlepsza wiadomość dnia. Powodzenia w kozim raju Turan ;)
23
Idziemy po komplet !
1
Transfer stał się faktem! Będzie moc w polu . Taki transfer zimą szacun Bartomeu wraca magia !
0
Dużo Więcej precyzji , mniej słupków i poprzeczek i będzie Ok
0
Remis jak znalazł bedzie
0
Poczekajcie 30 sekund
0
http://zobacztv.info/canalsport-2/
0
Bierzcie tego delofeu bez głowy nawet za free
0
Mega . Oby przyszedł do Nas
0
@enderpit w statystykach wypadamy Ok , ale akcje pod tytułem pozwalamy Griezmannowi na akcje 1:1 z Ter Stegenem zasługują na poklask dla Naszej obrony
0
Liczę na dobrą grę w defensywie Barcy bo ostatnie mecze pokazują , że jest z tym różnie . Jedynie Umtitti niczym Puyol wszystko gasi
2
Niewypał po całości , zresztą to samo gomes choć dużo młodszy tez nie zapowiada się na dobrego grajka o vermaelenie nawet nie wspomnę ....