Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niesamowite to okienko transferowe same mega newsy
0
Pewnie masz rację , było nie było w LM przeszli dalej Ok Bayern to było potknięcie zdarza się każdemu ( my z Grekami 1:0 to tez nie jest wybitny wynik ) , jednak potencjał na papierze mają i dopiero mecz z Realem pokaże czy warto traktować ich serio
0
Kontuzja kolejna już niestety. Narazie z transferu pożytku wielkiego nie ma , ale pokazał chłopak, w Borussi , że grać w piłkę potrafi
1
Nie przy jedzeniu proszę ...
0
Dużo bardziej wole takiego inieste który kontroluje tempo gry , genialnie utrzymuje się przy piłce nawet z kilkoma przeciwnikami obok niż takiego Delofeu pała i do przodu bez pomysłu a może kolega ma lepszą pozycję strzelecką ale nie podam bo nie bo jestem Delofeu
0
Biali już się nawygrywali w LM wystarczy im a srogie lanie od PSG kompletnie rozwali im sezon . W dalszym etapie jak najbardziej PSG chociaż było nie było będzie to mega trudny przeciwnik ze względu na ofensywę zespołu i jakość . Pieniądze może nie grają ale dobrzy piłkarze już tak a takimi napewno są Neymar , Mbappe , Veratti i Cavani
3
Mam nadzieję , że PSG wykona taki sam gwałt na Realu .... tylko Real już tego chyba nie udźwignie
1
Pozytywna wiadomość
7
W lecie priorytet do sprzedania potem Denis jeśli dalej bd grać piach
1
Dobra sory przeoczyłem zdarza się luzujcie
4
Gościu rozgrywasz mega sezon szacun . Liczę na Semedo , że tez coś pokaże bo ma potencjał
0
Bardzo wyważone i mądre odpowiedzi trenera. Rozegrali b.dobry mecz mało brakowało a wrócili by z 3 pkt :)
1
A to prawda chociaż sam uważam , że kadre trzeba odchudzić z 2-3 pilkarzy
0
Pewnie tak , ale tutaj wg mnie to Suarez i Messi byli tymi którzy dali zwycięstwo
0
Ale to nie oni finalnie strzelili te gole
3
Valverde nie ma kont w mediach społecznościowych ale konto na fcbarca.com moglby zalozyc :)
4
Pięknie , bardzo męczący mecz . Suarez i Messi kluczowi . Iniesta po raz kolejny magia ale to już u niego normalka
1
Jedziemy po 3 pkt 2 połowa musi być lepiej przemyślana defensywnie
6
Alba za digne koniecznie
1
Dobra 90 minut nie ale chociaż te 30 myśle powinien pograć . vamos !
0
Czyli jak boisz się Pique i jego zagrań to lepiej postawić na Mine może akurat się sprawdzi
0
Nie drobnostka , ale przeciwnik ogórek to jest fakt
0
Oj tam nie ma sie czego stresować . Przeciwnik mało wymagający idealny do ogrania sie
0
Zgadzam się Paco robi robotę i potrafi wsadzić gola . Za Umtittiego może Yerry zagrać
0
To prawda mam te same obawy ale coś kosztem czegoś , pomoże w pojedynkach główkowych to na bank
3
Prędzej na wylocie jest Delo , Vidal ale zobaczymy
0
Skład Mundo super ale nie sadze , że Cou odrazu wyjdzie raczej da mu drugie 45 minut
0
Zgadzam się , może nasz nowy obrońca Yerry coś poczaruje bo on W LM chyba grać już może Pique troche odpocznie bo tez u niego różnie z obroną
0
Czytam jak najbardziej Ok może nie mają kim straszyć ale futbol jest nieprzewidywalny . Espanyol się postawił i dużo nie brakowało by przeszedł dalej . A o kwestie nic do stracenia nie maja to chodzi o to , że najlepszą obroną jest atak rozumiesz tak?
0
Hmm mam nadzieję , że nie bd wygryzać iniesty a go godnie zastąpi to lepiej brzmi . Co do Dembele młody jest ale te kontuzje dobrze nie wróżą póki co