Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verma jak bedzie trzymał formę to wcale takim ostatnim wyborem Valverde nie będzie takie mam wrażenie.
0
No to mega , mój to był debiut i nie powiem fajna sprawa całkowicie inaczej niż w telewizji. To wybierz jakiś fajny meczyk , może na LM się skusisz np z Barca vs Inter =)
0
Super zazdro ;)
0
Na lateral u góry fajny widok był i widać całe boisko . Wziąłem lornetkę i był to strzał w 10 byłem na Alaves
0
Ktoś przychodzi ktoś odchodzi takie życie
0
To fakt ja za bilet płaciłem 89 euro nie malo
0
Szacun , że Rakieta nie jest sprzedajną ku... jak Ney
0
Fajnie jakbyśmy trafili na Ajax mam znajomego z Amsterdamu to byłoby o czympogadać =)
0
ja mam do stycznia , potem odinstalowywuje to badziewie i przerzucam sie na intermetowe streamy
67
Życzę Eleven plajty bo to co robią na polskim rynku czyli dzielenie się prawami to jest zwykle złodziejstwo pieniędzy subskrybentów . Szkoda Anglików
0
Zgadzam się , też bym chciał go już klepnąć w sensie być dogadanym bo na rynku są tacy gracze jak City ( full hajsu chyba są w stanie zaproponować mu wysoką pensę) United Juventus Totki czy inne bardzo mocne kluby
0
Tylu tych zawodników w pomocy, że całą 11 z nich złożymy
0
nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie ;)
0
tak racja , ale im dalej tym jego cena spada
0
mowil też , że jesteś nieogarem
3
20 mln maks za Rabiota ewemtualnie dogadać się po cichu z Rabiotem co do zimy a PSG mieć gdzieś
2
I tak Valverde go nie wystawi patrząc na rotacje jakie robi
0
Szkoda , ale sam Neymar miał to gdzieś poczuł piniondz i trzymał mord... w kubeł do ostatniego momentu
0
No , kompletnie nie rozumiem zmian w końcowych minutach meczu ... i Tak najlepszy Zizu wpuszcza grajka na 40 sekund
1
coś w tym jest , valverde dla mnie słabo reaguje na sytuacje podczas meczów . Zmiany w 85.89 minucie nie są mu obce
2
Ha Ha PSG walcie się ... Barca szykuje pozew za kontakt z Rakiticiem
0
patola i tyle w tej La Liga
1
Ernesto z całym szacunkiem , ale w szkole zmian na boisku to Cię nie nauczyli .... Suareza trzymać tak długo serio?
7
co by nie było to wstyd wpuścić piłkarzy na taką murawę a wcześniej zapewniać , że wszystko będzie cacy
1
Trener lubi męczyć gumę tymi samymi zawodnikami
0
pomocnik generalnie musi wnosić więcej do ofensywy niż obrońca , w mojej opinii defensywny i ofensywny pomocnik to dziwne okreslenie bo pomocnik moze byc tylko ofensywny. Tak wyczerpany
1
z Alaves bez Leo by nie było ataku. Tylko Cou coś wnosi :)
0
Można , ale za rok na rynku będziemy nie tylko my a każdy podbijać cenę będzie , nawet dla zasady by utrudnić transfer . Myślę , że za tego zawodnika te pieniądze bd ok
0
cytuję Sergi Roberto to na tą chwilę słaby pomocnik i ciut lepszy obrońca . Pisz dokładniej o co ci kaman ja nic nie spłaszczam tylko odnoszę sie do Twojej lakonicznej wypowiedzi i tyle . Tak mam opinię i tak jak i Ty z Twoją zgadzac się również nie muszę.
2
ja wykupilem rok temu ,w zimę mi się kończy Eleven i spadam na streamy w necie bo to co Eleven robi to dramat