0

Verma jak bedzie trzymał formę to wcale takim ostatnim wyborem Valverde nie będzie takie mam wrażenie.

0

No to mega , mój to był debiut i nie powiem fajna sprawa całkowicie inaczej niż w telewizji. To wybierz jakiś fajny meczyk , może na LM się skusisz np z Barca vs Inter =)

0

Super zazdro ;)

0

Na lateral u góry fajny widok był i widać całe boisko . Wziąłem lornetkę i był to strzał w 10 byłem na Alaves

0

Ktoś przychodzi ktoś odchodzi takie życie

0

To fakt ja za bilet płaciłem 89 euro nie malo

0

Szacun , że Rakieta nie jest sprzedajną ku... jak Ney

0

Fajnie jakbyśmy trafili na Ajax mam znajomego z Amsterdamu to byłoby o czympogadać =)

0

ja mam do stycznia , potem odinstalowywuje to badziewie i przerzucam sie na intermetowe streamy

67

Życzę Eleven plajty bo to co robią na polskim rynku czyli dzielenie się prawami to jest zwykle złodziejstwo pieniędzy subskrybentów . Szkoda Anglików

0

Zgadzam się , też bym chciał go już klepnąć w sensie być dogadanym bo na rynku są tacy gracze jak City ( full hajsu chyba są w stanie zaproponować mu wysoką pensę) United Juventus Totki czy inne bardzo mocne kluby

0

Tylu tych zawodników w pomocy, że całą 11 z nich złożymy

0

nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie ;)

0

tak racja , ale im dalej tym jego cena spada

0

mowil też , że jesteś nieogarem

3

20 mln maks za Rabiota ewemtualnie dogadać się po cichu z Rabiotem co do zimy a PSG mieć gdzieś

2

I tak Valverde go nie wystawi patrząc na rotacje jakie robi

0

Szkoda , ale sam Neymar miał to gdzieś poczuł piniondz i trzymał mord... w kubeł do ostatniego momentu

0

No , kompletnie nie rozumiem zmian w końcowych minutach meczu ... i Tak najlepszy Zizu wpuszcza grajka na 40 sekund

1

coś w tym jest , valverde dla mnie słabo reaguje na sytuacje podczas meczów . Zmiany w 85.89 minucie nie są mu obce

2

Ha Ha PSG walcie się ... Barca szykuje pozew za kontakt z Rakiticiem

0

patola i tyle w tej La Liga

1

Ernesto z całym szacunkiem , ale w szkole zmian na boisku to Cię nie nauczyli .... Suareza trzymać tak długo serio?

7

co by nie było to wstyd wpuścić piłkarzy na taką murawę a wcześniej zapewniać , że wszystko będzie cacy

1

Trener lubi męczyć gumę tymi samymi zawodnikami

0

pomocnik generalnie musi wnosić więcej do ofensywy niż obrońca , w mojej opinii defensywny i ofensywny pomocnik to dziwne okreslenie bo pomocnik moze byc tylko ofensywny. Tak wyczerpany

1

z Alaves bez Leo by nie było ataku. Tylko Cou coś wnosi :)

0

Można , ale za rok na rynku będziemy nie tylko my a każdy podbijać cenę będzie , nawet dla zasady by utrudnić transfer . Myślę , że za tego zawodnika te pieniądze bd ok

0

cytuję Sergi Roberto to na tą chwilę słaby pomocnik i ciut lepszy obrońca . Pisz dokładniej o co ci kaman ja nic nie spłaszczam tylko odnoszę sie do Twojej lakonicznej wypowiedzi i tyle . Tak mam opinię i tak jak i Ty z Twoją zgadzac się również nie muszę.

2

ja wykupilem rok temu ,w zimę mi się kończy Eleven i spadam na streamy w necie bo to co Eleven robi to dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?