Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
my tu gadu gadu a real zbiera srogi wpier... od Levante
5
Fajny wzór , będą się lepiej sprzedawać niż te śmieszne szachownice
1
Dodał bym jeszcze zachamowanie Jordiego a nie ukrywajmy on bardzo dużo zyskał po odejściu Neya , więc wolałbym by Ney poszukał innego klubu niż Barca
1
Verma z kontuzją Umti z kontuzją czas na obrońców z Barcy B
0
Kasa czyni cuda Barca nie jest pod ścianą bo są na rynku inni obrońcy których Barca mogłaby wyciągnąć a 80 baniek plus ze 10 mln zmiennych dla Ajaxu to dobry deal
0
Nie do wyjęcia myśle ... pewnie skończy się na Pogbie jak Mou zostanie w United
0
Kane ale marzenie
1
Na Malcoma nie ma co liczyć szanse kolejną zresztą ,dostanie pewnie Munir =/
2
PSG Dojna Krowa powinni sobie dopisać w nazwie
0
Arthur piękna gra , piłka mu się do nogi klei .
0
Dobra alternatywa , oprócz Dzeko super byłby Naingollan do niego
0
nie przesadzam , gosciu jest całkowicie pod formą
0
Henry też ma , asystentem też jest , ale to nie jest doświadczenie w poważnej piłce
1
Facet doświadczenia nie ma w trenerce. Możliwe , że byłby drugi Zidane i mielibyśmy zajebistego trenera albo wyleciałby tak szybko jak przyszedł . Nie wiadomo
0
Ktokolwiek nawet Cionek może być ...
0
Nie ma sprawy ;)
2
Brać jakiegoś środkowego bo Pique nie zdzierżę już
0
Totalsportek tam znajdziesz full linków do każdego meczu
2
Ernesto wejs odejdź z Barcy proszę ... powolowac denisa który jest kaleką zamiast perspektywicznego Malcoma no sorry
0
A niby skąd takie wnioski ? Co ma piernik do wiatraka ?
14
To kibicuj realowi ... realisto
0
Wiesz w tej formie Pique każdy będzie od niego lepszy . Zgadza się trzymał wysoki poziom . Po pierwsze Pique jest jedynym prawonożnym obrońcą w naszej jakże szerokiej kadże . Po drugie Verma potrafi być sxklany i wypaść na 2 - 3 miesiące więc to taki zmiennik bo jest ...
5
Busi zjedz snikersa bo pierdo...
0
a kogo masz na myśli Vermalen? Raczej niestety nie mamy, de Jong u nas nie gra.
1
zgadzam sie w 100% chcialbym w kolejnych meczach straty punktow bedzie boleć , ale przynajmniej Valverde poleci w zime
1
Munir jesteś wielki . Nie ma Messiego nie ma gry . Pique wejś sie połam czy coś
0
na dobre mu to nie wyszło , szkoda że nie ma dobrego zmiennika by posadzić Pique na ławke z kilka meczy
2
I gdzie ta once de gala Valverde ?
0
Mogło mogło ... fartnownych okeej... Farta to miał wczoraj Real polecam obejrzeć serio . Byłem na Barca Alaves dla mnie to nie był fart a punktowanie przeciwnika. Messi zawsze był kluczowy i nie tylko teraz nam dupe ratuje . Ratował i ratować będzie , ale ja się z tego ciesze
0
Mowisz to na początku sezonu po wygranych meczach w lidze i spraniu PSV ... okej szanuje ale nie zgadzam sie