Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dać szanse Palencii w pucharze króla
2
Kovacic zapraszamy do Nas pograsz sb z Rakietą xd
4
Eriksen bardzo przeceniany nic nie wnosi ciekawego do środka głośne nazwisko tylko wg mnie . Modric zgadzam się ale na ten moment ma go Real my mieliśmy Inieste . Cou nie odstaje umiejętnościami . Ali statystki śmieszne sory nie ta liga . Thiago Haha dobre dobre jak kręci cię co miesiąc kontuzja to faktycznie nadaje się .
0
Mam klapnięte bilety na D.Alaves na Camp Nou mam nadzieje, że Vidala zobaczę
0
Oby oby , ja lubię piłkarzy z charakterem od jakiegoś czasu brakowało takich w Barcy
6
Oby tak jak Paulinho . Niech pokaże pazura na boisku
0
chłopie daj se sianka
1
zbyt piekne zeby bylo.mozliwe
0
Skubaniec dobry jest . Oby dobrze mu się wiodło
4
Paco bym zostawil ze względu na poprzedni sezon w ktorym dobrze grał. Munir to niewiadoma jakby za ktoregos była oferta tak z 30 mln to można by puscic albo Paco albo Munira
0
I tak i tak by go nie opchneli . Polityka sprzedaży zawodników leży i kwiczy
60
U niektórych np Gomes nawet jaskółki nie było
1
Dobrze dla zespolu niech gomes nie wstaje z lóżka już
1
Lenglet Mina Umti Semedo dream team
0
Ja nie wyciągam wniosków pochopnych ale Malcom , Cou doslownie jeden mecz i weszli gładko w zespol. Dembele nie skreślam pech kontuzje duża przerwa. Jak nie pokaże mocy w tym sezonie to wypożyczenie a jak sie nie sprawdzi to out póki ma wartość
2
Oglądałem 2 połowę. Malcom prze kot , kozacko sie zaprezentowal duzy ciąg na bramkę. Cucurella bardzo słabo dużo strat .
0
17 po 21 a prezentacji brak może nam się Malcom rozmyślił
2
ja już chce oficjalki sprzedaży Gomesa Vidala i kilku innych. Czekam
3
i w gratisie Big Mac i frytki :)
0
Pięknie zagraliśmy na nosie Romie
0
Mamy swojego Coste =)
0
Każdy nowy gracz to niewiadoma , podoba mi się sytaucja w jakiej Malcom do nas przyszedł nie było pompowania balonika tylko przebitka i gracz u nas . Bez zbędnego chaosu tak jak to teraz ma Real z Hazardem . Nie mogę się doczekać gdy w klasyku Nasi stłuką ich na kwaśne jabłko
0
Chyba zaczyna się nowa lepsza era w sferze transferów Barcelony do klubu
3
Malcom powodzenia chłopie w Barcelonie szalej tak jak Twój rodak Coutinho
1
ufff kolejny szrot za burtą . Oj udane to okienko udane. Douglas zabierz Gomesa ze sobą plis
0
72 za Williana sporo przesadzona suma , ale patrząc na rynek takie są ceny wiec jeśli dałoby się np dołączyć do transferu jakąś gwiazdę pokroju Gomesa albo Douglasa i obniżyć cenę byłoby Ok.
0
ja bym chciał przykadowo
0
Ciekawy plan . Podoba mi się ta opcja
0
Tutaj się mylisz . Rakieta w 100% spełnia swoją rolę . Tak Jak Bogdan napisał Guardiola to przeszłość . 100 razy wolę Rakietę niż takiego Gomesa czy Thiago
2
na Mundialu pokazał , że spokojnie rolę ważnego grajka w zespole może spełniać w 100%