0

Dać szanse Palencii w pucharze króla

2

Kovacic zapraszamy do Nas pograsz sb z Rakietą xd

4

Eriksen bardzo przeceniany nic nie wnosi ciekawego do środka głośne nazwisko tylko wg mnie . Modric zgadzam się ale na ten moment ma go Real my mieliśmy Inieste . Cou nie odstaje umiejętnościami . Ali statystki śmieszne sory nie ta liga . Thiago Haha dobre dobre jak kręci cię co miesiąc kontuzja to faktycznie nadaje się .

0

Mam klapnięte bilety na D.Alaves na Camp Nou mam nadzieje, że Vidala zobaczę

0

Oby oby , ja lubię piłkarzy z charakterem od jakiegoś czasu brakowało takich w Barcy

6

Oby tak jak Paulinho . Niech pokaże pazura na boisku

0

chłopie daj se sianka

1

zbyt piekne zeby bylo.mozliwe

0

Skubaniec dobry jest . Oby dobrze mu się wiodło

4

Paco bym zostawil ze względu na poprzedni sezon w ktorym dobrze grał. Munir to niewiadoma jakby za ktoregos była oferta tak z 30 mln to można by puscic albo Paco albo Munira

0

I tak i tak by go nie opchneli . Polityka sprzedaży zawodników leży i kwiczy

60

U niektórych np Gomes nawet jaskółki nie było

1

Dobrze dla zespolu niech gomes nie wstaje z lóżka już

1

Lenglet Mina Umti Semedo dream team

0

Ja nie wyciągam wniosków pochopnych ale Malcom , Cou doslownie jeden mecz i weszli gładko w zespol. Dembele nie skreślam pech kontuzje duża przerwa. Jak nie pokaże mocy w tym sezonie to wypożyczenie a jak sie nie sprawdzi to out póki ma wartość

2

Oglądałem 2 połowę. Malcom prze kot , kozacko sie zaprezentowal duzy ciąg na bramkę. Cucurella bardzo słabo dużo strat .

0

17 po 21 a prezentacji brak może nam się Malcom rozmyślił

2

ja już chce oficjalki sprzedaży Gomesa Vidala i kilku innych. Czekam

3

i w gratisie Big Mac i frytki :)

0

Pięknie zagraliśmy na nosie Romie

0

Mamy swojego Coste =)

0

Każdy nowy gracz to niewiadoma , podoba mi się sytaucja w jakiej Malcom do nas przyszedł nie było pompowania balonika tylko przebitka i gracz u nas . Bez zbędnego chaosu tak jak to teraz ma Real z Hazardem . Nie mogę się doczekać gdy w klasyku Nasi stłuką ich na kwaśne jabłko

0

Chyba zaczyna się nowa lepsza era w sferze transferów Barcelony do klubu

3

Malcom powodzenia chłopie w Barcelonie szalej tak jak Twój rodak Coutinho

1

ufff kolejny szrot za burtą . Oj udane to okienko udane. Douglas zabierz Gomesa ze sobą plis

0

72 za Williana sporo przesadzona suma , ale patrząc na rynek takie są ceny wiec jeśli dałoby się np dołączyć do transferu jakąś gwiazdę pokroju Gomesa albo Douglasa i obniżyć cenę byłoby Ok.

0

ja bym chciał przykadowo

0

Ciekawy plan . Podoba mi się ta opcja

0

Tutaj się mylisz . Rakieta w 100% spełnia swoją rolę . Tak Jak Bogdan napisał Guardiola to przeszłość . 100 razy wolę Rakietę niż takiego Gomesa czy Thiago

2

na Mundialu pokazał , że spokojnie rolę ważnego grajka w zespole może spełniać w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?