Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystyki nie grają .Śmieszny jesteś oglądałem kazdy mecz w poprzednim sezonie Barcy , Realu większość to Ty przejrzyj na oczy a nie siedzisz na redtubie .pl i wydaje Ci sie że to futbol
0
Wali mnie tam LM jak widze , że sedziowie gwizsają pod Real a jeszcze bardziej mam to gdzies jak widze , że bronią się od Varu . Kompromitacja bez przesady przegrać z zespolem ktory dotarł tak daleko to żaden wstyd
0
Nie wiem no okej zdarzają się kiepskie mecze , pudła niewykorzystane sytuacje no , ale nikt mi nie powie , że Valverdr to kiepski trener. Kiepski to był Benitez w Realu
0
nie wykorzystuje potencjału ? Dembele napier... bramki szykuje mu sie najlepszy sezon w karierze , Cou tez w poprzednim sezonie co wchodzil to gol , Malcom bardzo dobry pree sezon o jakim ty jeszcze potencjale mowisz
0
dobra dobra Liverpool pokazał klase z Realem haha taaa fart od 40 kolejek w lidze daj spokoj
0
To ja wole ten United i zwycięstwa , oglądałem wczoraj Real i jego piękną piłkę z ofensywną grą miliionem podań , klepek cudów , ale co z tego jedna bramka i to rykoszetem odbita od 2 pilkarzy Espanyolu gdzie Asensio ledwo co wsadzil . Sory wole nasz United
0
jeden sie podnieca ładną grą i wpier... od drużyny przeciwnej drugi grą niby słabą i nie dającą się oglądać a jednak jednym z kolejnych z wielu zwycięstw .
0
ja jestem innego zdania , przykłady w których końcowo zwyciężyliśmy więc nie ma o czym gadać. Ja w większości gier Barcy gdy Ernesto jest na ławie mam uczucie spokoju za Enrique tego nie było
1
Mimo , że na początku Styl jaki zaoferował Valverde mi nie za bardzo pasował : klepanie piłki w poprzek boiska nic do przodu , powolne budowanie akcji to po roku mogę stwierdzić , że to co wypracował to solidny budulec na świetny zespół . Po pierwsze wyniki oprócz feralnego meczu z Romą zapomniałem co to porażka zawsze wygrywamy. Po drugie pełnie panowanie nad sytuacją w meczu miło się ogląda wkońcu defensywę Barcy nawet jeśli zdarzy jej się pomyłka to inny piłkarz gasi niebezpieczenstwo. Transfery no trener który poznał się na Gomesie i Turanie i dał im bilety w jedną stronę (szanuję) . Po 3 strata jednego z kluczowych zawodników na początku okej 2 słabsze mecze z Realem , ale potem to już lanie każdego aż miło było patrzeć . Valverde kolejne kilka lat w Barcy ;) trzymam kciuki .
0
Spokojnie powtórzymy to kiedyś i wtedy bd 38
0
Stegen
Roberto Pique Lenglet Alba
Rakitic Arthur Coutinho Rafinha
Messi Munir mój skład
0
Dokładnie sam już to mówił setki razy
2
Pierd.... głupot 3 po 3 żaden śmieszny klub Beckhama . Messi skończy karierę w Argentynie w Rosario , klubie od którego zaczął swoją karierę
0
Erni nie czyta fcbarca.com. a to szok :)
0
pisze co bym chciał widze , że nie jest powołany
0
a fakt haha zmylił mnie ten Roberto w pomocy
0
arthur za busiego i by było idealnie ,ale i tak mega szanuje za Rafinhe w składzie
1
ale palant Messi go zje na śniadanie z.jego umiejetnosciami bronienia
0
tak jak piszesz zobaczymy. Ja jestem dobrej mysli
0
Może i lepiej grał ale ja jestem zdania ,że Real bez Cristiano to w tej sytuacji jaka teraz u nich panuje to jak wilk bez zębów niby groźny z natury ale nie ugryzie . Masz racje na Campie różnie nam wychodzi gra z Nimi obyśmy zanotowali zwycięstwo . Taaak Santiago nam sprzyja te porażki Realu na ich stadionie w poprzednim sezonie były bardzo przyjemne .
0
Zgadza się lecz , patrząc na ich kadrę i terminarz to nie widzę tego by mogli Nas pokonać. Stracili Cristiano co jest ogromnym osłabieniem w ofensywie . Jak nam fart dopisze to odpadnie im Bejl a jakoś Marian mnie nie przekonuje żeby mógł Nas postraszyć
0
uuuu zazdro ;) z tą paką ich pykniemy
0
jak takie łososie chodzące
0
Co do Neymara , mam to samo zdanie okej młody był chciał spróbować czegoś nowego kazdy ma prawo robić błędy . Bylbym za powrotem tylko gdyby po pierwsze sam przycisnal szejka zeby mogl odejść bez ceregieli , klub nie wydał ogromnych pieniędzy na niego. Obawiam się tylko , że zarząd powie mu nie a on pójdzie do Naszego największego konkurenta. Mbappe dla Nas na tą chwilę nieosiągalny gra w PSG jest tam gwiazdą , gwiazda mistrzostw świata więc Francja go kocha . Fan Realu o czym otwarcie mówi co jest kolejną przeszkodą . Jedyną szansą wg mnie jest zmiana prezesa na człowieka , który nie boi się niczego i jest takim trochę ryzykantem . Plusem u Nas jest Abidal , który zna rynek francuski i mógłby się znacząco przyczynić do ściągnięcia Mbappe. Myślę , że do zapłaty będzie około 350 mln nie mniej przy tych osiągnięciach i tym wieku tego piłkarza
3
Dobry śmieszek z tego Umtittiego
0
Tak zgadzam się jesli chodzi o Suareza chociaż rynek jeśli o 9 jest jak pustynia za dużo dobrego towaru to nie ma i taka prawda. Co do Denisa tutaj się nie zgodzę , ale wiadomo każdy z nas może mieć inne zdanie jeśli chodzi o zdanie co do konkretnych piłkarzy . Facet grał w City wiec poziom ma ważne by go dobrze wykorzystać to troszkę jak z Turanem w Besaksetir kurde no wymiatał i był czołową postacią z tego co czytam nadal gra i strzelić potrafi y a u nas co dobry pierwszy sezon a potem jak kula u nogi czym to było spoowdowane a no tym że zagrał mecz pokazywał się a w nagrodę ławka i morale w dół i tak kilka meczy i po zawodniku , waga w górę kebsik te sprawy i po ptokach.Plus jest taki że jak zarząd nie ogarnie tematu z Suarezem i Messim który nie jest nieśmiertelny to out z Bartomeu na czele który jak dla mnie jest memem na swoim stanowisku . Mam nadzieje że historia się powtórzy będzie regularny wpierd... w LM i w la lidze wygrana raz na jakiś czas i przyjdzie wkrótce taki Ronaldinho i nas zbawi I przez kolejne 15 lat będziemy tłuc wszystkich
0
Wielu ma potancjał tylko niech kurde Valverde nie robi kichy i zaryzykuje nawet kurde tym odpadnięciem z PK , ale to się opłaci na bank bo wiecznie będą dostawać baty a tak to i doświadczenia załapią i wgl
0
Racja ale kurde każdy mówi ze nie mamy gwiazdy ale cholera jak ma być gwiazda jak oni nie są brani do pierwszej drużyny ani w pucharze króla ani w La Lidze na jakieś Alaves wiesz jak to się mówi z pustego to i Salomon nie naleje . Uważam Valverde za fajnego , poukładanego trenera , ale mógłby nad tymi rotacjami popracować bo mamy Malcoma uważam ze chłop robi robotę i ma szanse zrobić pod górkę Dembe tak samo Denis fajny zawodnik jak grał to tez już coś fajnego zaczynał pokazywać jakiś drybling itp a jak go Valverde nie wpuszcza to i kontuzja i ma gdzieś granie u nas. A z Suarezem prawda wieku nie przeskoczysz ale nie lubię czytać jak ludzie na niego psioczą a facet tyle dla tego klubu zrobił
0
Haha dobry żart FPP to może go w 4 litery pocałować co już nie raz pokazał. Piernik ma tyle ze była taka sytuacja ze Veratti chciał odejść a szejk nie pozwolił . Z Rabiotem bym się nie podniecał bo u szejka jeszcze siedzi i nie ma końca kontraktu
0
Nie w PSG :) tam kto chce iść to zostaje (patrz sytyacja z Verattim)