DargonPL
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech spoczywa w pokoju ! Bardzo smutny dzień a ten list aż łzy się pojawiają. Do zobaczenia kiedyś na drugiej stronie ! :(
0
Heheh jakie avatary
0
Ramos out !!
0
Zemsta K*rwa
0
Pier*olić takich sędziów
0
Jak na Krysi faul to karny a na Neyu to co ku*wa było
0
Wolny powinien kuźwa być !
0
Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Serio ?!?!
0
Fuck !
0
Dajcie link może być zagraniczny
0
gol !
0
Da ktoś link ?
0
to jest gol czy nie ?
0
CZemu ?
0
Puyol
0
Jezu nie moge sie z tym pogodzić
0
Ajajaj
0
bbbbbbbbbbbbbbbbbbb
0
Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
I gol ale wierzymy VeB !
0
Da ktoś link
0
Szkoda
0
VV !!
0
Ajajaj
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Tylko trzeba trafić
0
KARNY !
0
Da ktoś link
0
Niech wejdzie Ney