0

Gol!!!!!!!!!

0

Da ktoś link do transmisji

0

Neymar na ławce !?

0

Nie nie nie !

0

Jade na pewno !!!

0

Cesc zostaje i koniec .

0

Zdrowia Mistrzu :)

0

WYGRALIŚMY!

0

Straszny rożny

0

Messi znaleziony!

0

85 minuta

0

thexxx
a kto zremisował z Espanolem

0

EL Guaje7
Messiego bo zszedł i pewnie się na niego obrazili :D

0

ile jest kto strzelił ?!

0

I co z Messim

0

Jeb!@! reklama

0

Messi powinien troche odpocząc

0

Panowie jeszcze jedną :D

0

GOOLLLLLL!

0

Sasuke
Heheheh xD

0

Ludzie chociaż remis !!!

0

Miki
66

0

Hmmm ciekawe jak będzie w nowym sezonie?

0

Jak mu zdobyliśmy tego mistrza ?!

0

Co my robimy bronimy czy atakujemy !

0

Lepiej żeby Adriano został a Sanchez na ławe

0

No nareszcie zmiana!

0

Ej czy dziś Barca odbiera puchar?

0

Tito a może jakaś zmiana?

0

Villa na boisko !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?