DargonPL
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol!!!!!!!!!
0
Da ktoś link do transmisji
0
Neymar na ławce !?
0
Nie nie nie !
0
Jade na pewno !!!
0
Cesc zostaje i koniec .
0
Zdrowia Mistrzu :)
0
WYGRALIŚMY!
0
Straszny rożny
0
Messi znaleziony!
0
85 minuta
0
thexxx
a kto zremisował z Espanolem
0
EL Guaje7
Messiego bo zszedł i pewnie się na niego obrazili :D
0
ile jest kto strzelił ?!
0
I co z Messim
0
Jeb!@! reklama
0
Messi powinien troche odpocząc
0
Panowie jeszcze jedną :D
0
GOOLLLLLL!
0
Sasuke
Heheheh xD
0
Ludzie chociaż remis !!!
0
Miki
66
0
Hmmm ciekawe jak będzie w nowym sezonie?
0
Jak mu zdobyliśmy tego mistrza ?!
0
Co my robimy bronimy czy atakujemy !
0
Lepiej żeby Adriano został a Sanchez na ławe
0
No nareszcie zmiana!
0
Ej czy dziś Barca odbiera puchar?
0
Tito a może jakaś zmiana?
0
Villa na boisko !