0

Blisko! Brawo Tello!

0

Może ktos powiedzieć ile jest i dać link do meczu?

0

Dajcie dobry link

0

@barcazawszewszedzoe
Wyp&@!@!#!* z z takim czymś !

0

Zdrowia!

0

Wiedziałem że będzie awans. VeB!

0

Szkoda zdrowia Pazzini.

0

ŁukaszNidzica
Zgodzę się z tobą.:D

0

Jak Real przegra wtedy będę szczęśliwy :D

0

Mam nadzieję że wygramy! VeB

0

Yeah mamy Abidala !

0

Na Camp Nou musimy zagrać na całego.

0

Yes wygraliśmy

0

Jeszcze 30 sekund

0

Messi prawie

0

ale mamy farta

0

czyżby kontuzja Alvesa?

0

MESSI

0

GOOOOL!!!

0

Nareszcie Iniesta

0

Jeszcze jedną bramkę nam ukradnie to jadę tam i go zabije

0

Ja pierdziele już nam 3 bramki ukradli

0

ja wale

0

SŁUPEK!!

0

Z takim sędzią to my nie wygramy

0

Tello gola :)

0

No Tello za Alexisa

0

Czekamy co zrobi Tello :)

0

Xavi6:) Jadę z tobą co zabrać :D

0

Ten sędzia to idiota!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?