DargonPL
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blisko! Brawo Tello!
0
Może ktos powiedzieć ile jest i dać link do meczu?
0
Dajcie dobry link
0
@barcazawszewszedzoe
Wyp&@!@!#!* z z takim czymś !
0
Zdrowia!
0
Wiedziałem że będzie awans. VeB!
0
Szkoda zdrowia Pazzini.
0
ŁukaszNidzica
Zgodzę się z tobą.:D
0
Jak Real przegra wtedy będę szczęśliwy :D
0
Mam nadzieję że wygramy! VeB
0
Yeah mamy Abidala !
0
Na Camp Nou musimy zagrać na całego.
0
Yes wygraliśmy
0
Jeszcze 30 sekund
0
Messi prawie
0
ale mamy farta
0
czyżby kontuzja Alvesa?
0
MESSI
0
GOOOOL!!!
0
Nareszcie Iniesta
0
Jeszcze jedną bramkę nam ukradnie to jadę tam i go zabije
0
Ja pierdziele już nam 3 bramki ukradli
0
ja wale
0
SŁUPEK!!
0
Z takim sędzią to my nie wygramy
0
Tello gola :)
0
No Tello za Alexisa
0
Czekamy co zrobi Tello :)
0
Xavi6:) Jadę z tobą co zabrać :D
0
Ten sędzia to idiota!!