0

Na drugą połowę musimy zapierdzielać!

0

I Iniesta

0

Niech wejdzie Tello

0

Obrona jakie błędy :(

0

Ten sędzia nie umie sędziować

0

Dobra niech idzie ale Casillas do nas.

0

Messi

0

Powiem tylko tyle niech spadają.

0

I git :) było by super gdyby został w Barcelonie do emerytury.

0

Szkoda ale to jego decyzja:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?