0

Czyżby Barca się przebudziła ?

0

Tak jest strzały z daleka to mi się podoba

0

Iniesta sero

0

Jezu jakiego ja mam stresa

0

Fuks

0

Może ktoś podać dobry link do meczu ?

0

MESSI !!

0

Chciałbym zobaczyć drybling Messiego :(

0

Jak on tego nie trafił

0

hehe jak z playstation xD

0

Messi ale pizgnoł

0

W końcu !

0

JPR co my gramy

0

Alexis serio

0

Słupek na dupe uratował

0

Jezuuu

0

Kurwa ja pierdole

0

Karny xD

0

Fuck

0

Trzeba strzelić więcej i będzie miód malina

0

Co się kurwa dzieje

0

Kurwa wstyd

0

Neymaar Neymar Neymar Neymar Neymar !!!!!

0

Ale to było dobre

0

NEYMAR

0

NEYMAR KUR&% tak to sie robi

0

Neymar+Pedro=GOL

0

PEDROOO !!!!!

0

Da ktoś link do meczu ?

0

Dacie link

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?