DargonPL
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby Barca się przebudziła ?
0
Tak jest strzały z daleka to mi się podoba
0
Iniesta sero
0
Jezu jakiego ja mam stresa
0
Fuks
0
Może ktoś podać dobry link do meczu ?
0
MESSI !!
0
Chciałbym zobaczyć drybling Messiego :(
0
Jak on tego nie trafił
0
hehe jak z playstation xD
0
Messi ale pizgnoł
0
W końcu !
0
JPR co my gramy
0
Alexis serio
0
Słupek na dupe uratował
0
Jezuuu
0
Kurwa ja pierdole
0
Karny xD
0
Fuck
0
Trzeba strzelić więcej i będzie miód malina
0
Co się kurwa dzieje
0
Kurwa wstyd
0
Neymaar Neymar Neymar Neymar Neymar !!!!!
0
Ale to było dobre
0
NEYMAR
0
NEYMAR KUR&% tak to sie robi
0
Neymar+Pedro=GOL
0
PEDROOO !!!!!
0
Da ktoś link do meczu ?
0
Dacie link