0

@Borneo Co to ma do rzeczy? Trzeba było skończyć jeszcze trzeci, z ortografii i poprawnego pisania w języku polskim. Wiele osób ma poglądy inne niż ja i to ignoruję. Ty jednak ciągle pozujesz na mędrca, a nie chce Ci się nawet poprawić błędów, które podsuwa Ci po nos sam edytor. A przecież piszesz dla kogoś. Jak to o Tobie świadczy? Dyskredytowanie osoby wg Ciebie to wskazywanie, że ta osoba ma gdzieś jak pisze? Powtarzam po raz któryś, w piśmie odręcznym rozumiem, jeśli masz te przypadłości, którymi się tłumaczysz. Ale tutaj? Piszesz sporo postów i niektóre są po prostu bełkotem z uwagi na sposób, w jaki je napisałeś, nie treść. Skoro jesteś taki wykształcony, sam powinieneś rozumieć, że pozbawiasz się z własnej winy sporej części potencjalnej uwagi czytelnika, który widząc byk na byku, literówki, słowa napisane tak, że trzeba się domyślać, o co autorowi chodziło, może sobie pomyśleć, że to pewnie jakiś.... nie do końca rozumny człowiek pisał. Naprawdę tego nie dostrzegasz?

0

@wasacz Ale on jest leniem i ma w dupie odbiorcę. Jemu zależy tylko, żeby jak najszybciej nastukać tych jego jedynie słusznych mądrości. Jesteś przykładem właściwego podejścia, bo to nie dyktando, można sprawdzić tekst, błędy są podkreślane. A @Borneo to tylko leń z papierkami na obronę swojego lenistwa. Bełkocze coś o złym ocenianiu jedynie na podstawie tego, co "pisze". Ale oceniana jest jego postawa, to, że ma tak wywalone na innych, iż nawet nie chce mu się poprawiać wskazywanych mu błędów. Wiele takie rzeczy mówią o podejściu ogólnym danej osoby. Bronisz go, ale niesłusznie, poczytaj jego posty i porównaj z własnym podejściem. Powtarzam, to nie dyktando, w edytorze każdy błąd jest podkreślany i sam jesteś przykładem, że się da. Tylko jemu się po prostu nie chce, przyzwyczaił się, że może robić co chce i nikt nie ma prawa mu zwrócić uwagi, bo on jest wielkim i unikalnym "-ikem" i "-afem". Wyjątkowy płatek śniegu, Pan @Borneo.

0

@panczo No to nie wiem, mają go chwalić, czy milczeć, udając, że nic się nie stało? Dziwny jakiś jesteś. Skoro po dobrych meczach jest chwalony, to po złych musi przyjąć krytykę, tak to działa.

1

A ci stoją i się patrzą... Kurtyna.

0

Dobrze, że obejrzeli ten mecz Interu. Jest ogień.

2

@Przemek2323 Nie masz nic ciekawego do napisania oprócz Twojego typowego bełkotu, to też milcz. Fakt, że czegoś nie wiesz, to żadne zaskoczenie.

0

@Przemek2323 Dla Ciebie na pewno.

5

Wspaniała, budująca statystyka. Powinni im to czytać teraz w szatni, kiedy oglądają mecz Interu i Victorii.To by było kombo.

0

Czuję, że Alba będzie płakał.

1

@maroon Być może chodzi o sposób rozliczania towaru i pieniędzy w sklepie, ale nie wiem jak się to odbywa, więc nie będę się mądrzył. Bo jednak stówa zniknęła z kasy, a trafiła tam jako zapłata za wcześniej nabyty przez kogoś towar. Więc jednak manko na kasie będzie. To nie jest sytuacja tożsama z moim przykładem z kradzieżą, bo jednak pieniądze nie zostały odłożone tam, skąd je wzięto, ale zakupiono za nie kolejny towar, który zniknie z ewidencji sklepu. Tyle, że to raczej kwestia techniczna czy też księgowa, bo faktyczna strata moim zdaniem cały czas wyniesie te 100 zł.

3

@Awtameok_Klana Czekaj, czyli twierdzisz, że jeśli przyjdę do Ciebie i jednego dnia ukradnę Ci z portfela 100 zł, a na drugi dzień przyjdę ponownie, odłożę tę stówę, a w zamian wezmę dwa banknoty po 50 zł, to wg Ciebie straciłeś 200 zł?

0

@Awtameok_Klana Ale jakie ma to znaczenie? Przecież to tak samo jakby za pierwszym razem ukradła 30 zł i towar za 70. Tyle, że tutaj dopiero za drugim razem otrzymała towar za 70 + 30, ODDAJĄC (czyli niejako wymieniając) te 100 z kradzieży.

0

@Kondziubarca Wypadałoby podać szerszy kontekst tej wypowiedzi i z czego ona wynikała, zamiast zamieszczać taką wrzutę obliczoną na gównoburzę, zupełnie jak clickbaitowy tytuł z Weszło (które jednak w samym "artykule" trochę rozwija tę wypowiedź):
https://weszlo.com/2022/10/25/polska-powinna-byc-traktowana-jako-jeden-z-najwiekszych-pilkarskich-nieudacznikow/

0

@AmigoBlancos Ja myślę, że powinieneś pójść do siebie, do kafejki i zacząć obalać powszechnie tam głoszony mit, że każda drużyna z którą Barca efektownie wygrywa, jest słaba i rozkłada przed Barcą nogi, za to spina się na Real. Właśnie to podanie ludowe powinieneś tam wyjaśniać.

2

@Gwyn Potwierdzam i jednocześnie doprecyzowuję, iż trwa właśnie całkowite zaćmienie Słońca przez chmury deszczowe.

0

@JordiElNino Jeszcze nie, nadal trenerem jest Xavi.

0

@Borneo A Ty weź się do roboty i przestań zasłaniać wymyślonymi upośledzeniami. Może ciotka, która prowadzi takie laboratorium jak w Wuhan, ma jakiś specyfik na lenistwo, albo kolega z firmą w Chinach?

0

@Borneo Przepraszam, ale nic nie zrozumiałem z tego bełkotu. Naucz się pisać poprawnie i przestań zasłaniać dysleksją i innymi -sjami i -fiami, bo to nie dyktando, masz czas tekst sprawdzić i poprawić, tym bardziej, że błędy są podkreślane. Ty po prostu jesteś leniwy i nie masz szacunku do odbiorcy, więc masz gdzieś, jak piszesz, bo załatwiłeś sobie odpowiedni papierek.

3

@Kazragore @Borneo już zaciera ręce na kolejne szczepienia.

0

@Przemek2323 Tak jak Tobie. Wszystko na jedno kopyto, byle dokopać stronie, której nie lubisz. Wyrywasz z kontekstu jakieś sytuacje i budujesz określoną narrację. Spójrz w lustro propagandysto.

8

@Transu96 Czyli mieszka piętro niżej?

4

@jacobFCB Po co? Przecież to by mu zepsuło narrację. To propagandysta i manipulant nie gorszy niż spece z TVP. Choć pewnie sam uważa się za ostatniego sprawiedliwego.

4

@FC1899Barca "No one was hurt" - a co tam sobie leży na glebie w 1:00?

0

@kynio302 Tam nie ma wagi.

0

@Sau_Ron ENT, inaczej Drzewiec. Nie potrzebowałem tych dodatkowych liter.

3

Znając podejście części Ramblowiczów, sądzę, że zaraz pojawią się teorie, że to spisek Madrytu i uwolniono go dopiero po tym, jak Laporta zgodził się na przegraną i dopilnował, by tak się stało. A do sędziów poszedł nie kłócić się o ewentualne błędy, ale żeby zameldować, że on się z umowy wywiązał, a teraz czeka na syna :).

0

@cold_play A co to ma do rzeczy? Sfrustrowany jesteś i nie masz się na kim wyżyć, bo przegraliśmy? To tylko piłka nożna. Idź jeszcze pobij kogoś na ulicy, może Ci ulży.

2

@mateusz1989VeB Ale Ty rozumiesz w ogóle jak działa VAR? Bo z wpisu wynika, że nie masz pojęcia. Sędzia główny nie decyduje o oglądaniu czegokolwiek, to obsada VAR może dać mu sygnał, że powinien sam obejrzeć daną sytuację.

1

@Kurkmen Przecież sędziowie nie sprawdzają, kiedy chcą, ale kiedy VAR ich wezwie do monitora. Sędzia nie decyduje.

0

@barcelonaLM "Dzisiaj mi się śniło, że Messi wrócił do Barcy i w pierwszym meczu od razu strzelił gola."
Raczej nierealne, musielibyśmy wyjść z tej grupy, żeby ewentualnie trafić na PSG :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?