0

@AlexDark00 A kto siedzi? Też z główką u Ciebie nie za tęgo, jeśli uważasz, że każdy, kto nie myśli dokładnie tak jak Ty, jest za "odwiecznym rywalem". Co to za określenie w ogóle, jakby ma początku dziejów był Bóg, Szatan i Real. Masz więcej takich przemyśleń?

17

@Janas11224 Zastanawiałeś się nad jakaś terapią?

2

@Danny Gaucho To nie jest kopanie się z koniem. To są zapasy ze świnią w błocie. Po kilku godzinach orientujesz się, że świnia po prostu to lubi :).

1

@FC1899Barca "Co to za bzdury? Przepłacony drewniany 34-letni Lewus! A Laportę należy zniszczyć!"
:)

7

@FCBparasiempre Obiecuję, że kiedy Ciebie trafi szlag, niczego nie będziemy przerywać :)

0

@AlwaysBlaugrana Pewnie chodzi Ci o to fair, kiedy za plecami Atletico negocjowała z Griezem, żeby zapłacić 120, a nie 200 milionów? Ludzie są strasznymi hipokrytami, pamiętają tylko te fakty, które pasują im do narracji.

0

@TheNekro94 Uważam, że to sprawa wewnętrzna. Jeśli to dla nich ważne, niech przekładają. Nie była naszą królową ani nikim bardziej istotnym, więc my możemy uważać inaczej. Tyle.

0

@bartas97 Fakt, gdybyś się o niej czegoś uczył, nie pisałbyś takich banialuk.

0

@Deviler Moim zdaniem nie powinien.

0

@Gwyn Nie masz sumienia, powinieneś jak @Sulimo dzwonić po Straż Miejską albo Policję. Chociaż to gołąb, wiec może lepiej po Wojska Obrony Powietrznej Kraju.

2

@MateuszDoniec Albo, że przechodzi do Realu.

0

@kamil9040 "Wolność słowa od dawna zaczyna być fikcją"
Zastanów się, co chciałeś tu przekazać i dlaczego zdanie to w takiej formie nie ma sensu :).

2

@MesQueUnClub_87 Otwierany dach, luksusowo.

0

@Azi "Dla tv liczy się oglądalność a niedzielny kibic w Polsce będzie wolał obejrzeć Lewandowskiego grającego nawet w sparingu niż hit kolejki LM."
Całkowicie się zgadzam i moim zdaniem tak powinno być.

0

@kacrat99 Czyli ogólnie działalnością Bartomeu?

0

@Janas11224 Aha, czyli bzdura, Paczul nic na ten temat nie pisał.

0

@Janas11224 Przyznaj się, zmyśliłeś to.

0

@sensej Super sprawa!

4

@cwynu Przecież to nie jest kibic Barcelony. Ten zwis męski nie napisał jeszcze nic pozytywnego o naszym zespole, wystarczy sprawdzić jego komentarze. Zawsze jest źle, ciągle nie tak, cały czas coś przeszkadza. Sam zobacz. To podszywka, typ obrzydliwy.

0

"Frenkie de Jong zaimponował swoim kolegom z szatni tym, jak wytrzymał presję i nie zgodził się na odejście z Barcelony."
No to Umtitiego musieli wielbić na kolanach.

3

@Comentateiro Niby jaką serię? Przecież roznieśli ostatnio Śląsk.

1

Nie mam już słów na Gutovskisa...

0

Ten Żewłak chyba też pod wpływem, zapomniał włączyć mikrofon.

5

Wyobraźcie sobie, jak musi cierpieć nasz Mario, widząc RL9. Biedaczysko.

0

@FCB24 Ja mam wszystkie mecze Viaplay w C+ Online. W tej chwili leci 5 ich transmisji (4 PR i 1 BL). Myślałem, że już się dogadali w sprawie retransmisji.

0

@Adi123456789 No nie wiem, a jesteś "ekspertem"?

0

@Vaven Nie umiesz odnieść się merytorycznie, więc udajesz rozbawionego. Zachowaj tę prymitywną socjotechnikę dla sobie podobnych.

0

@Adi123456789 Pogódź się z tym, że Twoje zdanie, jak i moje, nic nie znaczy.

10

@Adi123456789 Tak się należał jak MŚ Katarowi.

1

@Vaven Co to ma do rzeczy? Nadal piszesz bez sensu. Zasad trzeba przestrzegać zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?