Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCKubanczyk89 Czyli nie masz zielonego pojęcia. FIFA odpowiada za organizację imprez światowych, a UEFA za rozgrywki europejskie. UEFA jest członkiem FIFA, ale FIFA nie ma nic do SL. Nawet po cichu popierała plany Pereza. Twój komentarz nie ma sensu.
0
@FCKubanczyk89 Ty chyba nie orientujesz się za bardzo w takich niuansach, jak różnice między FIFA a UEFA i dla kogo właściwie ta "Super Liga" jest konkurencją?
0
@IronSanHybrid Jak w 1939. Pewnie Rosja też jest gotowa, by nam pomóc.
11
@RobiS Traktor miał wideorejestrator.
0
@michal26 Pamiętaj o tym, kiedy Tobie ktoś umrze, bo widzę, że niczego się nie nauczyłeś.
1
@michal26 "Oczywiście, jakby dotknęło to moją rodzinę, to bym przeżywał, ale wewnętrznie, a nie siał panikę."
Nie wiesz, jakbyś zareagował. Nikt nie wie, dopóki go to nie dotknie, więc nie opowiadaj mi bajek. Pracowałem przez lata w instytucji, w której widziałem wielu takich, co myśleli, że są opanowani. Życie wyjaśniło.
"i tak. Wtedy się myliłem, bo koncepcja ataku była absurdalna i czas pokazał, że Rosja ten konflikt przegra"
Gościu, raz się przejechałeś na swojej pewności, że ktoś inny będzie kierował się racjonalnymi pobudkami. A teraz znowu w to brniesz i uważasz, że tym razem masz rację. Skąd masz tą pewność, że przegra? I skąd wiesz, co dla nich oznacza przegrana? Nadal jest w Tobie to dziecięce przekonanie, że ich rozumiesz? To są ludzie wywodzący się z KGB, od małego indoktrynowani i nasiąknięci chęcią powrotu do imperialnego ZSRR. Jesteś na 100% pewien, że za zwycięstwo nie wystarczy im świadomość, iż inni nie wygrali? Putin powiedział "Jako obywatel Rosji i głowa rosyjskiego państwa, chciałbym zapytać - po co nam świat, jeżeli Rosja przestałaby istnieć?" Niepojęte, jaki jesteś zadufany w sobie, skoro ciągle Ci się wydaje, że wszyscy są racjonalni i kierują się tylko logiką. Szczur zagoniony w kat odwróci się i Cię zaatakuje.
1
@michal26 Ty, a jak w kolejnym takim "wypadku" zginą TWOI bliscy, to nadal będzie błahy powód, czy optyka Ci się zmieni? Bo ciągle nawijasz tutaj na te tematy, a ja pamiętam jak jeszcze tak niedawno śmiałeś się tutaj z ludzi, którzy pisali, że Rosja zaatakuje Ukrainę. Drwiłeś wręcz z takich osób, a teraz jesteś takim neofitą. Może więcej pokory i umiaru, bo nie wiadomo, co z tego wyniknie. Już raz nie wyszedłeś na zbyt mądrego. Zginęło dwóch Twoich rodaków, to tragedia dla ich rodzin, a Ty (i Tobie podobni forumowi specjaliści) prześcigacie się w umniejszaniu tego faktu. Jeden nazywa ich "randomowymi zbieraczami zboża", drugi pisze, że to tylko "2 z 38 milionów", a Ty robisz z tego błahostkę. Kim Ty kuźwa gościu jesteś? Za kogo się uważasz? Dopiero jak Ci odpierdolą ojca lub matkę, żonę, dziecko, czy dziewczynę, wtedy zmienisz zdanie? Bo coś Wam się chyba w główkach pomieszało, domorośli politycy i eksperci od wojskowości. Kiedy pijak zabije kogoś na drodze, krzyczycie, że morderca i do końca życia do więzienia. Kiedy ktoś napisze coś nie po waszej myśli, albo jest nie z waszej opcji, to od razu pomysły, żeby odcinać internet takim ludziom i ich izolować. A tutaj proszę, błahostka. Statystyka. Ech gościu...
1
@Ojciec5tkidzieci Imo trójka słaba. Czwórka bardzo dobra, polecam. Piątkę odradzam, straszliwy gniot.
0
@DonMatteo901 Nie pospieszyłeś się może? Czy na tym alebilet to nie normalni ludzie odsprzedają te bilety, które sami nabyli wcześniej? Co ma do tego PZPN?
1
@tomek8756 Jasne. A tak naprawdę siedzi tam po drugiej stronie Putin i pisze Ci, że podoba mu się Warszawa, a najbardziej Gdańsk :).
3
@tomek8756 Zależy, jakie masz plany. Jeśli chcesz ją spławić, to uderzaj po rady do @VegetaPolska. Gwarantowane, że już się na drugi dzień nie odezwie.
P.S.: Nie gniewaj się @VegetaPolska :).
0
@ranger3120 Tak jak NawalonyZabójca Ci napisał, udostępnij z telefonu, ja tak zawsze robię, kiedy nie mam zwykłego neta.
1
@Mario96w Całkowicie się zgadzam.
0
@CryMeARiver To akurat prawda.
1
@ranger3120 Upewnię się, tam nie ma błędu w słowie "woda"? Nie chciałeś napisać przez "ó"? :)
1
@Kessie Kurna, Spiderman reżyserował przed urodzeniem. Pewnie skorzystał z technologii Ant-mana.
1
@ToJa79 "leszczą" :) :) :) U Lewego może i techniczne, za to u Ciebie wyszły braki ortograficzne :).
0
@koksik2700 "Shakira, wybaczysz mi?"
0
@Boro79 Ja nie wnikam w inne Twoje pretensje do sędziego, wypowiadam się tylko odnośnie Twojego "to może następnym razem zastanowi się czy nie warto podejść i sprawdzić daną sytuację", bo z tego zdania wynika, że jednak nie wiesz, jak działa VAR. Jeśli nie widział faulu, to VAR powinien mu dać sygnał i to wina VARu. Jeśli widział, to wina sędziego. Ale nie on decyduje, żeby podejść i sprawdzić.
0
@juri90 Dowiedz się jak działa VAR i czy sędzia sam decyduje o tym, żeby podejść do monitora, bo na chwilę obecną nie masz pojęcia o czym piszesz i ośmieszasz się niewiedzą.
0
@Boro79 Ale Ty rozumiesz, że sędzia główny nie decyduje o tym, czy podejdzie i sprawdzi, czy nie? Wiesz jak działa VAR? To sędziowie z VAR dają mu taki sygnał i dopiero wtedy może podejść.
1
@Deviler Obstawiam falę samobójstw.
0
@KrychaFCB Najśmieszniejsze jest to, że ilość błaznów rozkłada się po równo wśród kibiców obu klubów, a błazny te (z obu stron) twierdzą, że to dzieje się tylko u przeciwnika.
0
@kuz Znawco, jeśli nie miał info, żeby przerwać, a sam nie stwierdził przewinienia, to puszcza grę. A VAR może chwilę później znaleźć powód, by ją przerwać. Wiele razy tak było, że VAR cofał akcję. Sam wymyślasz zasady, jakie Ci pasują, by obronić własną wtopę, czy jak?
0
@kuz Ale Ty rozumiesz jak działa VAR, czy nie? Bo chyba nie masz za wielkiego pojęcia. Sędzia główny nie decyduje o tym, czy sprawdzi, czy nie, dostaje informacje od sędziów VAR, żeby to zrobić. Widać sprawdzanie / szukanie ujęcia zajęło im chwilę.
0
@Szakalaka12369 Ja używam Avasta, dosyć często są fajne promocje, o ile 60-80 zł to dla Ciebie przyzwoity budżet. Z tym, że ja kupuję licencję na rok, więc jest drożej niż na dwa, czy trzy lata, im dłużej, tym taniej.
0
@MesQueUnClub96 Największa beka, to Mario, który, jak ten mały piesek z kreskówki, nie odpuści okazji, żeby podgryźć nogawki większemu. Jak musi go boleć Robert, można sobie tylko wyobrażać.
3
@Luciano99 Widać od razu, że degenerat. Podziwiam Cię, że nie boisz się podejmować takiego ryzyka. Ludzki z Ciebie pan.
6
@konrad1661 Chłopie, ale Ty musisz być zgorzkniałym i mściwym człowiekiem :). A tu nawet nie chodziło o Ciebie :).
0
@Kessie Mężczyzna świnia z kobietą syreną.