Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler "Efekt Czesia".
5
@pt9 Jeszcze znam "są to rzeczy, które każdy słyszał w życiu po 1000 razy". Na logikę, nie ma możliwości, byś znał każdego i wiedział, co on słyszał w życiu :).
0
@Borneo Zobacz, ciężko pracowałeś z logopeDą nad dykcją, itp. Ale nie chce Ci się poprawić błędów, które podkreśla korekta? Widzę tu pewną sprzeczność. No ale dobrze, szkoda czasu na potyczki.
0
@Borneo No, no, chwalipięta się zdenerwował i usiłuje zdyskredytować rozmówcę próbując go ośmieszyć. Mam zignorować Twój post? Ale rozumiesz, że to broń obosieczna? Ty ignoruj moje. Wypowiadasz się publicznie, więc licz się z odpowiedziami. Jeśli piszesz tak, że ledwo da się zrozumieć, to przygotuj się na krytykę. Co to za argument "to nie czytaj"? To może nie słuchaj tej Kai, jeśli Ci się nie podoba, co mówi? Fajna argumentacja? Pewnie nie, bo dobra jest pewnie jedynie wtedy, kiedy skierowana jest przeciwko innym, jeśli przeciwko podobnym Tobie, to - zgaduję - obraza majestatu. Bo przecież to TY masz zawsze rację. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu" - po raz kolejny się sprawdza.
0
@Borneo Znowu bełkot i nieudolne próby manipulowania. Już zaczynasz nakazywać ludziom, co mają pisać, zupełnie jak ten Twój znienawidzony PiS. A o tym, jakim jesteś wspaniałym mówcą czytam już któryś raz, niestety, dowodem są tylko Twoje słowa, a coś podejrzewam, że Ty się po prostu lubisz chwalić, tym więcej, im mniej jest możliwości, by sprawdzić, czy nie zmyślasz.
0
@Borneo Chłopie, nieźle Ci tam pod kopułą się mieli. Ja zmieniam temat? Odpowiedziałem na inny komentarz, trzymając się tematu tego właśnie komentarza. Twój błąd po raz pierwszy. Ignoruję fakt dysleksji? Niby gdzie? To Ty ignorujesz oznaczenia korekty, która podkreśla Ci błędnie napisane słowa i to Ty jesteś leniem, któremu nie chce się z tym nic zrobić i po prostu poprawić. Twój błąd po raz drugi. Już Ci kiedyś pisałem, że nie będziesz brany poważnie, bo wytwarzasz bełkot, a swoim brakiem jakiejkolwiek refleksji nad tym faktem jedynie potwierdzasz moją diagnozę, że jesteś leniwy i masz gdzieś odbiorcę - więc z jakiej racji tenże ma Cię traktować poważnie. Twój błąd po raz trzeci.
1
@Borneo Masz coś z głową? W jaki sposób potępienie Twojego lenistwa i niechlujności w pisaniu ma być jej obroną? Ty się czytasz? To manipulacja w jej najczystszej postaci. Kto tu jest fanatykiem?
2
@maroon Nie mógłby. On ma gdzieś czytelników, liczy się tylko, by jak najszybciej wypluć z siebie swoje fantazje.
0
@maniak33333 Bo to był troll, czego tu nie rozumieć? Podane jak na tacy.
0
@Bobo25 No i co wynika z tego cytatu? Wyrwanego z kontekstu i dotyczącego całkowicie innej sprawy. Miło, ze zadałeś sobie trud przeanalizowania mojej twórczości, żeby jakoś wybrnąć z tej rozmowy. Nie umiałeś sam, to uznałeś, że wyciągniesz jakiś cytat i uznasz, że pokonałeś mnie moją własną bronią. Tyle, że nie ma to sensu, bo ja podważyłem Twoją wypowiedź i przedstawiłem swoje argumenty. Ty nie umiałeś się do nich odnieść, być może zakłócają Twoją wizję świata, więc zrobiłeś to, co tacy internetowi luzacy robią w takich przypadkach: Nie odniosłeś się do meritum, zamiast tego zacząłeś śmieszkować i udawać, jak to Cię bawią moje wpisy. Tyle, że to właśnie udawanie, bo nic innego Ci nie pozostało. Gdybyś poszedł inną drogą, musiałbyś uznać, że Michniewicz pogrążył się sam własnymi wypowiedziami, gdzie m.in. potwierdził, że była w sztabie osoba, która podzieliła premie, które wg Ciebie są wymysłem mediów. Ale wolisz się nie konfrontować na tym polu, bo jeszcze musiałbyś uświadomić sobie, że wciskasz ludziom kit. Wobec tego najpierw zastosowałeś "sprawdzoną" metodę na "rozbawionego luzaka", a potem równie sprawdzoną "tak tylko zostawię i kończę dyskusję bo kolega się spiął", gdzie nie było przecież żadnej dyskusji, bo od niej uciekałeś jak tylko mogłeś. A "kolega się spiął" to tak ubogi chwyt socjotechniczny, że aż żałość ogarnia. "Spięciem się" nazywasz merytoryczną ripostę na te głupoty, które wypisujesz? Zadaniem pytań, na które nie znasz i nie chcesz poznać odpowiedzi, bo wyszłoby, jak sam jesteś zmanipulowany i podatny na wpływ mediów (tylko innej grupy)? Lepiej być udawanym internetowym luzakiem, jak Ty.
Skoro tak lubisz cytaty, to podzielę się jednym:
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." Idealnie się w to wpisujesz.
Edit: I jeszcze edytujesz i wycinasz to, co nasmarowałeś. Idealnie, wspaniały jesteś.
0
@Bobo25 Szkoda, że nie rozum, ale na to widać za późno. Więcej uśmieszków i XD, jak wiadomo, podnosi to wartość wypowiedzi.
0
@Bobo25 I to jest Twoja reakcja i odpowiedź? Nic merytorycznie, jedynie udawany śmiech i nieudolna próba zdyskredytowania rozmówcy? Nawet nie zadasz sobie trudu, by sprawdzić, czy aby może fakty są inne, niż Ci się wydaje? W sumie dobrze, bo już wiadomo z jakim typem mam przyjemność i że za nic masz obiektywizm.
0
@Bobo25 Weź Ty się może doinformuj najpierw, kto i co mówił w kwestii premii, bo brzmisz jak opłacony wyrobnik, którego zadaniem jest wmówienie innym, że Killera wymyśliliście wy, dziennikarze.
Ewentualnie obejrzyj sobie:
I skończ już te pierdzielenie, że czegoś nie było i to wymyślona afera. Albo sam jesteś... niemądrutki, albo kogoś innego za takiego uważasz.
1
@Luciano99 Dziwne, myślałem, że lepiej się wspinają.
0
@NeKenI Wygląda na prezent dla Szymczaka.
0
@PatrychoO Wszystko prawda. Szukali długo, ale nie znaleźli nic, co by skłoniło ich do odejścia.
0
@Ascend No nie wiem, może porównamy mecz z Meksykiem do meczu z Francją? Widać różnice? Pomijając wynik, ale rywal też był z wyższej półki.
1
@koziar To będzie film o Czesławusie Michniewiczusie, którego wszyscy zdradzili i opuścili. Pozostał przy nim jedynie wierny druh Krzysztofus Stanowskus. Plakat z Czesławem i tytułem "Gladiator" będzie czymś wspaniałym. Rozważany jest też tytuł "Premiator".
2
@okiemtypera_lucaxx95 Nie chodzi o zbieżność stanowisk, ale pewnego rodzaju zmysł kombinatorski. Luis to by to okno ukrył w odkurzaczach. A przed Tobą uciekał.
11
@Kondziubarca Myślę, że dla Czesia to żaden problem. W sprawie pracy z Fryzjerem milczy już ponad 20, a nawet niczego nie podpisywał.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Luis, to Ty?
0
@Cochise "Oczywiście byli piłkarze ich bronią, bo są po jednej matce. "
Ostre słowa o @Janiama.
1
@siuuu Wyścig po Nagrodę Darwina - Edycja: Argentyna!
1
Kiedy tak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się, czyimi kibicami są ich autorzy. Bo na pewno nie Barcelony.
15
@ranger3120 To wygląda jak typowa rozmowa podrywowa @VegetaPolska.
0
@Emhyr Idealny do Barcy:
https://www.meczyki.pl/newsy/reprezentant-francji-podpadl-kolegom-z-kadry-oskarzyli-go-o-wynoszenie-poufnych-informacji-do-mediow/202617-n
0
@Peciak Ty nie jesteś Peciak, ale Dzieciak :). Gdzie tam widzisz u mnie hejt? Jesteś już tak nabuzowany, że każdego, kto się w jakimkolwiek stopniu z Tobą nie zgadza, nazywasz hejterem, żeby go od razu spozycjonować jako cel i wroga plującego jadem? Żałosne. Napawaj się, tylko nie wiem czym, małostkowy michniewiczocharakteropodobny człowieku..
0
@pioz123 Jeszcze coś? Skończyłeś dyskusję, czy dalej będziesz odpisywał byle co, byle mieć ostatnie słowo? Albo jesteś słowny, albo pipka, co rzuca słowa na wiatr.
0
@pioz123 "Ps. na tym dyskusję kończę, bowiem jest nieco jałowa a ja wolałbym spędzić niedzielę w przyjemny sposób :)"
Wystarczyło nie odpisywać, a miałbyś więcej czasu na niedzielne przyjemności. No ale przecież nie mogłeś dopuścić do sytuacji, w której to nie do Ciebie należy ostatnie słowo i to nie Ty "kończysz dyskusję". Prawda?
1
@pioz123 Ojej, a Ty jak myślisz? Kiedy używasz "mądrych" słów? Daj znać proszę, stajesz się mądrzejszy? Umiesz coś więcej oprócz deprecjonowania interlokutora? Uważaj, to były bardzo mądre słowa! Nie eksploduj!