Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@taris Uff, już się bałem, że przestał być kluczowy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja godzinę temu zamawiałem kebab + burger, żeby było powyżej 44 zł (a za dowóz i tak dodatkowe 9 zł). Wyszło około 52 zł razem, a że miałem kupon rabatowy na 10 zł, to go wbiłem. No i okazało się, że 2 zł za mało, by dowieźli... Trzeba było dodać jeszcze jednego burgera. Walka z wiatrakami :)
0
@Hosh Dlaczego szkoda kierowcy? To jego wina, powinien zwolnić widząc autobus na postoju, tego wymagają przepisy. Chyba widział jadąc, że tam wysiedli pasażerowie, bo nadjeżdżał po łuku. A on jechał ile fabryka dała. Szkoda, to tego dzieciaka, co ledwo uciekł, on się musiał wystraszyć. A kierowca? Bezpieczny w tirze? Ofc, wina też dzieci, że tak beztrosko sobie wybiegły, ale tir w ogóle nie zwalniał.
4
@ngif No tak, bo przecież tylko zawodnicy z Barcelony jadą na MŚ.
1
@wasacz Sigma i Pi pomogą ci!
1
@FC1899Barca "Ale frajer" - pomyślało pozostałych pięciuset trenerów z karuzeli.
0
@Encore To była mina przygotowana na zwycięstwo Barcelony z Bayernem.
20
@Kuba_1 To po ch... razem żeście ten mecz oglądali w szatni? Byliśmy słabsi, zagraliśmy źle, koniec. Ale nie, frazesy, a ludzie się śmieją, bo nie są głupi przecież.
0
@dge21 Z całym szacunkiem, ale nie poniżajmy się tłumaczeniem, że trafiliśmy do ciężkiej grupy, bo kiedy ją wylosowano, to raczej cieszyliśmy się, że dwaj łatwi przeciwnicy i tylko ten Bayern może być ciężki. Przecież tu była beka, że Inter gra padakę w lidze. Nie odwracajmy teraz kota ogonem i nie dokładajmy sobie wstydu takimi tłumaczeniami. To nie grupa była ciężka, tylko my okazaliśmy się słabi. To jest moim zdaniem jeden z większych naszych problemów jako zespołu, że nikt praktycznie nie wyjdzie i nie powie, że tak, byliśmy słabsi, tak, zawaliłem to i to. Zawsze jest dokładane "ale". Ale to, to wtedy tamto. I gdyby tak, to byłoby siak. Sami piłkarze w swoich oświadczeniach ciągle powtarzają te same frazesy. I może w głowach zostaje im potem, że nie byli gorsi, że dobrze szło, ale jakieś czynniki zewnętrzne, ale sędzia, ale VAR i tak dalej.
0
@Ojciec5tkidzieci Świetna sprawa.
0
@Borneo Co to ma do rzeczy? Trzeba było skończyć jeszcze trzeci, z ortografii i poprawnego pisania w języku polskim. Wiele osób ma poglądy inne niż ja i to ignoruję. Ty jednak ciągle pozujesz na mędrca, a nie chce Ci się nawet poprawić błędów, które podsuwa Ci po nos sam edytor. A przecież piszesz dla kogoś. Jak to o Tobie świadczy? Dyskredytowanie osoby wg Ciebie to wskazywanie, że ta osoba ma gdzieś jak pisze? Powtarzam po raz któryś, w piśmie odręcznym rozumiem, jeśli masz te przypadłości, którymi się tłumaczysz. Ale tutaj? Piszesz sporo postów i niektóre są po prostu bełkotem z uwagi na sposób, w jaki je napisałeś, nie treść. Skoro jesteś taki wykształcony, sam powinieneś rozumieć, że pozbawiasz się z własnej winy sporej części potencjalnej uwagi czytelnika, który widząc byk na byku, literówki, słowa napisane tak, że trzeba się domyślać, o co autorowi chodziło, może sobie pomyśleć, że to pewnie jakiś.... nie do końca rozumny człowiek pisał. Naprawdę tego nie dostrzegasz?
0
@wasacz Ale on jest leniem i ma w dupie odbiorcę. Jemu zależy tylko, żeby jak najszybciej nastukać tych jego jedynie słusznych mądrości. Jesteś przykładem właściwego podejścia, bo to nie dyktando, można sprawdzić tekst, błędy są podkreślane. A @Borneo to tylko leń z papierkami na obronę swojego lenistwa. Bełkocze coś o złym ocenianiu jedynie na podstawie tego, co "pisze". Ale oceniana jest jego postawa, to, że ma tak wywalone na innych, iż nawet nie chce mu się poprawiać wskazywanych mu błędów. Wiele takie rzeczy mówią o podejściu ogólnym danej osoby. Bronisz go, ale niesłusznie, poczytaj jego posty i porównaj z własnym podejściem. Powtarzam, to nie dyktando, w edytorze każdy błąd jest podkreślany i sam jesteś przykładem, że się da. Tylko jemu się po prostu nie chce, przyzwyczaił się, że może robić co chce i nikt nie ma prawa mu zwrócić uwagi, bo on jest wielkim i unikalnym "-ikem" i "-afem". Wyjątkowy płatek śniegu, Pan @Borneo.
0
@panczo No to nie wiem, mają go chwalić, czy milczeć, udając, że nic się nie stało? Dziwny jakiś jesteś. Skoro po dobrych meczach jest chwalony, to po złych musi przyjąć krytykę, tak to działa.
1
A ci stoją i się patrzą... Kurtyna.
0
Dobrze, że obejrzeli ten mecz Interu. Jest ogień.
2
@Przemek2323 Nie masz nic ciekawego do napisania oprócz Twojego typowego bełkotu, to też milcz. Fakt, że czegoś nie wiesz, to żadne zaskoczenie.
0
@Przemek2323 Dla Ciebie na pewno.
5
Wspaniała, budująca statystyka. Powinni im to czytać teraz w szatni, kiedy oglądają mecz Interu i Victorii.To by było kombo.
0
Czuję, że Alba będzie płakał.
1
@maroon Być może chodzi o sposób rozliczania towaru i pieniędzy w sklepie, ale nie wiem jak się to odbywa, więc nie będę się mądrzył. Bo jednak stówa zniknęła z kasy, a trafiła tam jako zapłata za wcześniej nabyty przez kogoś towar. Więc jednak manko na kasie będzie. To nie jest sytuacja tożsama z moim przykładem z kradzieżą, bo jednak pieniądze nie zostały odłożone tam, skąd je wzięto, ale zakupiono za nie kolejny towar, który zniknie z ewidencji sklepu. Tyle, że to raczej kwestia techniczna czy też księgowa, bo faktyczna strata moim zdaniem cały czas wyniesie te 100 zł.
3
@Awtameok_Klana Czekaj, czyli twierdzisz, że jeśli przyjdę do Ciebie i jednego dnia ukradnę Ci z portfela 100 zł, a na drugi dzień przyjdę ponownie, odłożę tę stówę, a w zamian wezmę dwa banknoty po 50 zł, to wg Ciebie straciłeś 200 zł?
0
@Awtameok_Klana Ale jakie ma to znaczenie? Przecież to tak samo jakby za pierwszym razem ukradła 30 zł i towar za 70. Tyle, że tutaj dopiero za drugim razem otrzymała towar za 70 + 30, ODDAJĄC (czyli niejako wymieniając) te 100 z kradzieży.
0
@Kondziubarca Wypadałoby podać szerszy kontekst tej wypowiedzi i z czego ona wynikała, zamiast zamieszczać taką wrzutę obliczoną na gównoburzę, zupełnie jak clickbaitowy tytuł z Weszło (które jednak w samym "artykule" trochę rozwija tę wypowiedź):
https://weszlo.com/2022/10/25/polska-powinna-byc-traktowana-jako-jeden-z-najwiekszych-pilkarskich-nieudacznikow/
0
@AmigoBlancos Ja myślę, że powinieneś pójść do siebie, do kafejki i zacząć obalać powszechnie tam głoszony mit, że każda drużyna z którą Barca efektownie wygrywa, jest słaba i rozkłada przed Barcą nogi, za to spina się na Real. Właśnie to podanie ludowe powinieneś tam wyjaśniać.
2
@Gwyn Potwierdzam i jednocześnie doprecyzowuję, iż trwa właśnie całkowite zaćmienie Słońca przez chmury deszczowe.
0
@JordiElNino Jeszcze nie, nadal trenerem jest Xavi.
0
@Borneo A Ty weź się do roboty i przestań zasłaniać wymyślonymi upośledzeniami. Może ciotka, która prowadzi takie laboratorium jak w Wuhan, ma jakiś specyfik na lenistwo, albo kolega z firmą w Chinach?
0
@Borneo Przepraszam, ale nic nie zrozumiałem z tego bełkotu. Naucz się pisać poprawnie i przestań zasłaniać dysleksją i innymi -sjami i -fiami, bo to nie dyktando, masz czas tekst sprawdzić i poprawić, tym bardziej, że błędy są podkreślane. Ty po prostu jesteś leniwy i nie masz szacunku do odbiorcy, więc masz gdzieś, jak piszesz, bo załatwiłeś sobie odpowiedni papierek.
3
@Kazragore @Borneo już zaciera ręce na kolejne szczepienia.
0
@Przemek2323 Tak jak Tobie. Wszystko na jedno kopyto, byle dokopać stronie, której nie lubisz. Wyrywasz z kontekstu jakieś sytuacje i budujesz określoną narrację. Spójrz w lustro propagandysto.