0

@hayek I trzeba będzie wymyślić jakiś zamiennik dla słowa "czarny" i dla określenia takiego koloru, bo staje się pomału jednoznacznie pejoratywne.

1

@DonMatteo901 Kurna, Stano w Katarze, to się rozzuchwaliły zuchy w Weszło. Mundial się skończy to trzeba będzie pokutować.

0

@Cwaniak4 Chodziło mu o sytuacje niebezpieczne dla nas samych.

0

1

@Nazio87 Jeśli już kradniesz, to podaj źródło.

38


Tak właśnie jest :).

0

@Qba2312 No i Robert się ulitował. Altruista.

0

@bart_azz Dobra, widzę, że nie ma co z Tobą gadać, co za głupoty wypisujesz. Weź Ty cokolwiek z przepisów poczytaj.

0

@bart_azz Oboje? To jeden z nich był kobietą lub dzieckiem? A przyjmując Twoją narrację, to skoro Ochoa by ją chwycił, po co Meksykanin wstawiał nogę przed Lewandowskiego? Myślisz, że faul może być tylko wtedy, kiedy ma się piłkę?

0

@Roobo Szarpali się łapami, ale Meksykanin wsadził nogę przed Roberta nie po to, by wybić piłkę, ale go zablokować.

0

@Barca1992 Już nie pij. To Meksykanin wsadził nogę przed Roberta.

3



Mam nadzieję, że jakby co, to Duda stanie na wysokości zadania. A ponieważ nasz prezydent musi być lepszy, niż jakiś tam król, to dwa dni wolnego. Po dwóch dniach wolnych przychodzić na jeden piątek nie ma sensu, więc siłą rozpędu też wolne, tym bardziej, że w sobotę znowu gramy. Jeśli wygramy, to skoro już będziemy mieli ustanowioną pewną tradycję, kolejne wolne.

0

@konrad1661 Jakbym czytał Szczęsnego :).

1

@Lisek Do samolotu :).

2

@Pedri16Future Czepiasz się, może to komplement i chodziło o biust.

2

@AmigoBlancos Czyli to przez Ciebie. Na szczęście mamy jeszcze chwilę, żeby Cię wyeliminować i problem zniknie.

2

@fart Elegancko, a już się zaczynałem martwić. Dzięki.

0

Komentarz usunięty

0

@IrekPOL A nie uważasz Szerloku, że rozsądniej byłoby zaplanować takie coś na koniec fazy, kiedy już wszystko wiadomo, zamiast przegrać na starcie i ryzykować, że potem powinie się noga i cały misterny plan w pizdu?

0

@FabianMrozek Też się wstydzę za tych naszych patałachów, nikogo nie umieli ograć. Dzięki, nie muszę już oglądać :).

1

@PatrychoO I tu się zgodzę. Ale próby ośmieszania kogoś tylko dlatego, że nie pada na kolana przed Messim i Argentyną są imo nie na miejscu.

2

@barcelonaLM Bo zwolennicy rep. Argentyny swoje wielkie momenty mieli wcześniej, zanim Argentyńczycy choć raz kopnęli piłkę, przypisując im z góry zwycięstwa i tytuły. Co się przecież może jeszcze stać - ale po co robisz szopkę, starając się ośmieszyć jedną tylko stronę?

0

@Ying Nie interesuje mnie Messi. Jestem kibicem Barcelony, klubu i zespołu. A stosując Twoją retorykę, to wielu tutaj "kibiców", którzy, gdyby im dać do wyboru wygraną Messiego, a wygraną Barcy, wybraliby tę pierwszą opcję. Argentyna przegrała, takie są fakty. Po co mieszać teraz do tego Real? Budować jakąś oblężoną twierdzę, my kontra oni? Żeby się lepiej poczuć?

0

@PatrychoO A Ciebie boli, że przegrali, więc szukasz kogoś, na kim możesz odreagować własną frustrację, więc wymyślasz takie głupotki, żeby poczuć się przez chwilę lepiej. Przegrali z zespołem, który uważany był za ZNACZNIE słabszy, taka jest prawda. A reszta to Twoje projekcje, żeby było Ci milej.

0

@DaPidejpi Skoro można było przez Mundialem przyznawać tytuły i jak to określiłeś "wróżyć z fusów", to w drugą stronę też da radę. Nie popisali się dzisiaj i takie są fakty. Po co to sobie racjonalizować i budować jakieś obronne narracje, żeby się tylko poczuć lepiej?

0

@PatrychoO Śmieszy mnie, jak wyciągasz wnioski z dupy i zaczynasz racjonalizować sobie to, co się stało, szukając zastępczego tematu.

1

@Kuba_1 Przestań płakać. Messi gra w PSG, wiec co ma Real z tym wspólnego? Sam na siłę szukasz problemów.

0

@AmigoBlancos Sam nie potrafisz. Pozostałe procenty to sędzia.

0

@Kinginiesta Przecież jego nie interesują fakty i logika. Więcej tu zresztą takich.

0

@FCKubanczyk89 Komu robi pod górkę? Ty weź się może doinformuj najpierw, kto jest kim, jak to wyglądało przy tym falstarcie SL i kto z kim walczy w kwestii tej SL, bo piszesz jakieś bzdury na podstawie własnych wyobrażeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?