1

@Nano22 Niech napisze to na kartce i stanie przy Tobie, a z tego zdarzenia musi być filmik.

2

@Rust_Cohle Wtedy to już na konkretne mecze będą pojedyncze kontrakty.

2

@Rust_Cohle * o tydzień

1

@maroon Tobie chodzi o "Braterstwo wilków", tyle, że tam nie było mechanicznego potwora, tylko ucharakteryzowany na bestię lew. Świetny film (Marc Dacascos w roli Indianina!) swoją drogą.

0

@Zoker "Na streamach też dziwnymi tekstami do swoich widzów rzucał, m.in. "masz małego siusiaka"."
I to Cię odrzuciło? No bo skąd wiedział? :).

1

@Janas11224 Już Ci koledzy wyżej napisali, o co chodzi z odstępem. Rozumiem, że wygląda to na bardzo elastyczny przepis - bo tak jest - jednak nie da się ustalić jednej, bezpiecznej odległości na stałe (chyba, że zgodzimy się na takie absurdy, jak na przykład 200 metrów, pół kilometra, itp.). Dlatego, w zależności od warunków na drodze, odstęp jest różny. Zgadzam się, że przepis jest "wygodny" dla ustawodawcy, bo przy zdarzeniu zawsze ma rację. Jednak nie da się chyba tego sformułować w inny sposób, niż aktualny, wymagający użycia mózgu. Poza tym, jak ktoś już wspomniał, relacja tego człowieka ze zdarzenia nie musi opierać się na prawdzie, a na subiektywnej ocenie.

14

@Janas11224 "Odstęp był zachowany ale ślisko jak cholera"
Chyba nie do końca rozumiesz, o co w tym przepisie chodzi :).

0

@Majkel34 Red is Bad!

3

@Munio Powinien dostać czerwoną kartkę. To atak wyprostowaną głową na nogę przeciwnika.

0

@Mathew86 Może tak to z jednej strony wyglądać, ale jak popatrzysz z drugiej, to tak jakby zmuszał kluby do jakichś rozwiązań, z których korzyści może mieć sam, tylko nie ma jak tego udowodnić - vide CVC, które na pierwszy rzut oka nie jest dla klubów korzystne.

0

Marc nie umie podawać daleko. Po prostu nie umie. Zwykle piłkę dostaje przeciwnik, czasem od razu idzie na aut. I piłkę również dostaje przeciwnik.

1

@AllBundy Albo brzmi jak zapowiedź live z warsztatu u @Luciano99.

0

@SkilledHydra16 Melanż, kontuzja, urodziny siostry. On też nie wie.

3

@Kgorecki2500 Scjentologia tak na niego działa.

0

@Krzysztof1987 Raczej kolega już po piwku i dlatego nie do końca możemy się dogadać :).

0

@MarcelNJ11 Omg. Ja o niebie, Ty o chlebie :).

0

@MarcelNJ11 "Nie pije sporadycznie", czyli nie pijesz od czasu do czasu, czyli nie pijesz rzadko. Q.E.D.

0

@MarcelNJ11 Tam by się przecinek przydał, bo bez niego sam sobie zaprzeczasz. I nie chodzi mi o ten przed "bo", którego też nie ma :).

0

@MarcelNJ11 Czyli tak generalnie, to najbardziej interesujesz się w życiu piwem?

0

@Donnie_Darko Od początku świata problemy wszelakiej maści były załatwiane właśnie w ten sposób, czyli solo, pojedynki, turnieje, wojny, itp. Oczywiście dochodziły do tego "bardziej cywilizowane sposoby" (jak to raczyłeś nazwać), czyli zdrady, skrytobójstwa, trucie, szantaże, porwania itp. Wydajesz się być zdziwiony, nie wiem czemu? I jeszcze ta wstawka o zwierzętach, które jakoby mają lepsze sposoby... Widziałeś kiedyś jak rzeczone zwierzęta walczą o terytorium, o samicę, itp.?

0

@Kozinho. To nie wrażenie, tylko fakt :).

1

@Michu94 Słynny pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur".

0

@bartekvisca To nie wiatr, to klimatyzacja eko.

0

@Objectivo "drukarze"

2

@Bamek94 Pytanie, jak długo używasz tego kompa (od kiedy go masz) i czy w tym czasie cokolwiek w nim czyściłeś, chodzi mi o wiatraki i radiatory chłodzenia? Skoro dzieje się to w wymagających grach (w kilku, nie w jednej konkretnej, a wcześniej z tego, co rozumiem, było dobrze), to wygląda jakby komp redukował wydajność, kiedy temperatura rośnie do niebezpiecznych wartości. Nie musi to być to, ale tak wygląda. Sprawdzałeś, czy jak zmniejszysz ustawienia graficzne jest tak samo?
Zainstaluj sobie:
https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
I popatrz w trakcie użytkowania na temperatury procesora głównego i tego na grafice. W programie będziesz miał kolumnę z max wartością.

0

@Kazragore Pograłem, ale niewiele, wbiłem 61 lvl i prawie dwa miechy już nie gram. Nie dlatego, że dodatek słaby, po prostu nie mam ochoty. Od kilku dodatków u mnie ten sam schemat, bo mam 14 postaci i jak pomyślę, że znowu muszę je wszystkie dociągnąć do maksa, to od razu mi się odechciewa :). Co do płacenia, to od lat abo za gold, przy tylu postaciach łatwo nazbierać. Dodatki też za gold, więc jedynie, co poświęcam (poświęcałem), to czas.

0

@Rust_Cohle Frajerzy z darmowych MMO! My, elita z WOW, gardzimy! :).

1

@Sensible To musi być auto @Janas11224! :)

2

@Kgorecki2500 Zawsze się zastanawiam, czy to prawdziwy klub? Nie jakiś baśniowy, ze Śródziemia, wymyślony przez @Sulimo? "Czarnoksiężnik z Alkmaaru i jego drużyna..." itp.

0

@Tridente2015 Przekonałeś mnie. "Brał udział w pressingu". Taki mamy teraz poziom piłkarzy i takież wymagania kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?