1

@Pedri16Future Nie zrozumieliśmy się. Nie odnosiłem się do Ciebie, a do tej tzw. lewicy.

0

@masq Po to, żeby na przykład potem coś pożyczyć (kasę) itp. "Znajomej" nie pożyczysz? Albo nie klikniesz w link wysłany przez "znajomą"? Na przykład, żeby pomóc biednemu dziecku? Niedobry Ty! Tak złodzieje mogą budować wiarygodność.
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/kradziez-tozsamosci-uwaga-na-falszywe-profile-na-facebooku/1m4x3l1

1

@Pedri16Future Ja nie gram, bo mnie to nie interesuje. Do tej pory nie wiedziałem, że to czyni ze mnie lewicowca. Straszne. Red is bad!

0

@czółkovsky Jednym słowem, rywalizacja dobrze robi nie tylko w zespole.

1

@Donnie_Darko "Nie wiem jak tak można odczytywać xD"
"To właśnie pokazuje, że wziął ten tekst na logikę"
No nie, zgodnie z logicznymi zasadami, sens tekstu jest jeden. On się po prostu nad tym nie zastanowił, sam pisze przecież, że nie wie jak można go inaczej odczytać. To co robisz Ty, to racjonalizowanie, zupełnie jak ostatnie wykłady @AbelKabel na temat używania słowa "bynajmniej" w znaczeniu "przynajmniej". Czy tutaj też uznasz, że trzeba brać tekst na Twoją "logikę" i uznać "bynajmniej" za poprawne?

0

@Herato Elegancko, w elitarnym gronie.

5

@bartas97 Super wiadomość! Trzymam kciuki, żeby kibicował/a jednak nam, a nie plugawym Madrytczykom! :).

1

@Pawel13sz Skoro nie wiesz, to widocznie słabo rozumiesz, co czytasz i łatwo Cię można zwieść, czy też raczej sam się zwodzisz.

1

@Danny Gaucho Dokładnie.

0

@Pawel13sz To Hazard strzelił aż 4 samobóje?

5

@arsenallondyn0 "Krwawa Baśka", to brzmi jak ksywa jednej z kobiet gangu @Luciano99 i jego chłopaków.

2

@fart Mogą to nazwać Mały Kanion.

0

@Kitek1640 Tytuł adekwatny do odczuć w trakcie czytania. Gdyby zrzucić utwór w języku rosyjskim na rosyjską armię, front załamałby się w parę dni. Przynajmniej na tych odcinkach, gdzie służyliby umiejący czytać.

0

@Ojciec5tkidzieci Można wzorem @AbelKabela pokombinować, na przykład: "ta potop", wtedy "tej potopi". Nie przypominasz sobie czasem, żeby Twoja babcia tak mówiła? Dobrze mieć takie wspomnienia :).

1

@Ojciec5tkidzieci "Potopi"? Ojcze, bój się Boga! Potopowi! Wspaniały film. Lubię go najbardziej, bo w sumie dobrze się kończy, a Daniel zagrał rewelacyjnie.

0

@Hasszz "Na jakims etapie rozwoju wojny staja sie zbedne i glupie, do tego majac caly wszechswiat po co im mała ziemia?"
A skąd Ty możesz wiedzieć, co staje się zbędne i głupie? Co to za kretynizm w ogóle, przykładać swoją miarę i swoje wyobrażenia do czegoś, czego nie znasz i na oczy nie widziałeś. Skąd ta pycha w Tobie, że tak pewnie wypowiadasz się o planach, zamiarach i podejściu istot OBCYCH? Na jakiej podstawie twierdzisz, że wszyscy tam chcą wspólnie się rozwijać? Tak Ci się wydaje, czy utrzymujesz kontakty z jakąś OBCĄ rasą i widziałeś na własne oczy?

0

@marcin62 Co ten zepsuty zachód rozszerza? :).

0

@Dieselzor "W związku, że odpaliłem Xboxa po pół roku stania (...)"
Po co tyle stałeś? Jakieś śluby czy sprawa honorowa? :)

1

@Kidd "Wczoraj obejrzałem film "Tropiciel" na Disney+. Dość długo sie do niego zabierałem, ale tematyka mnie ciekawiła, więc korzystając z chwili czasu wczoraj miałem seans.

Krótko, nie polecam. Gówno totalne. Zmarnowane prawie dwie godziny, dlatego uprzedzam, żeby ktoś nie popełnił mojego błędu ;)"

Coś słyszałem. To ta nieautoryzowana biografia @Kapitan hawka, opowiadająca o jego krucjacie przeciwko madryckim podszywkom na tej stronie? Nic dziwnego, że kicha :).

0

@karci0 Tak przy okazji, dlaczego uważasz, że akurat ta piramida jest czworościanem? Nie napisałeś tego wprost, ale z treści można taki wniosek wysnuć.

0

@Przemek2323 Oj przestań, na pewno im jedziesz w pamiętniczku :).

2

@Zoker Czyli, jeśli Ronaldo wstąpiłby do PiSu, można by to określić jako kumulację i spełnienie marzeń.

2

@Zoker Muszę stanąć w obronie @Przemek2323. On nie siedzi w norze przez długie miesiące (jak był łaskaw zauważyć w przypadku "psychofanów" CRa), a z podniesionym czołem nadaje na PiS i ogólnie cały obóz rządzących regularnie, każdego dnia. Naprawdę, nie ma się czego wstydzić. Jest psychohejterem, ale uczciwym i wiernym własnym wysokim standardom.

0

@kamiVeB Czyli tak, jak w Barcelonie :).

3

@Kidd Jak znam @Luciano99 i jego "środowisko", "otoczenie" czy też "obóz" (żeby użyć nomenklatury piłkarsko-dziennikarskiej), to oni alufelgi też mają z tworzywa.

0

@karci0 Ale widzisz tam "", czy tylko chciałeś błysnąć? Rozumiesz, co to jest odniesienie do czyjegoś postu, czy - ponownie - chciałeś tylko zabłysnąć? Ciekawe, że nie zwróciłeś uwagi autorowi wątku. Ale pewnie - kolejny raz - chciałeś zalśnić jak gwiazda. Rozumu życzę.
P.S.: Zainteresuj się, jak naprawdę zbudowana jest piramida, może się okazać, że nie do końca jest takim "czworościanem" i - MOŻE - sam doliczysz się tych 8 "boków".
Edit:. Oszczędzę Ci szukania:
https://przekroj.pl/nauka/wszystkie-twarze-piramidy-zuzanna-lewandowska
Jest tam takie fajne zdjęcie z góry. Policz sobie.

1

@Sau_Ron I jest w każdym kranie!

1

@Jakchcesz W punkcie 4 nie masz racji. Tak naprawdę mają 8 "boków" i niczego nie trzeba mnożyć.

1

@Ying "Ronaldo strzelił 4 gole pastuchą to chyba tyle samo co w ostatnich kilku miesiącach jak grał w europie."
Co to jest ta pastucha? Jakiś nietypowy styl, sposób strzelania goli? O panence słyszałem, ale jak wygląda strzelanie pastuchą?

0

@VegetaPolska "Moje zdrowie nie jest takie jak wcześniej. Mój kręgosłup nie jest już tak dobry. Czuję ból, siłownia mi trochę pomaga gdzie tego bólu nie czuje. Choć jak mam przerwę w siłowni to ból wraca"
Więc nie ma o czym gadać, po co te rozkminy? Za chwilę może Ci strzelić kręgosłup i nie będziesz miał żadnej pracy, zero dochodu, a dojazdy będziesz miał wszędzie, bo zaczniesz się poruszać na wózku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?