Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie Spryciarze.
0
@kuz "Bo to jest tiki taka, tylko nieudolna."
Nie, to nie jest nieudolna tiki-taka.
Tutaj masz tiki-takę:
I nie śmiej nawet nazywać tego, co teraz grają nasi gracze tiki-taką, nawet nieudolną.
0
@kuz Rozumiem, w takim razie pewnie kiedy ktoś bierze do ręki gitarę, nie zna żadnych akordów, jedynie majta łapą po strunach, wtedy nazywasz to też grą na gitarze.
0
@kuz Skoro sam jesteś w stanie zauważyć, że nie mamy wykonawców do tiki-taki, chyba logicznym wnioskiem jest, iż to, co obecnie gramy, tiki-taką nie jest. Po co więc tworzysz narrację, jakby to ta nieszczęsna tiki-taka była winna, skoro jej nie ma? Gdyby była poprawnie wykonywana, tak, każdy by jej się bał, bo piłka jest zawsze szybsza, niż zawodnik.
3
@Rust_Cohle Zgaduję, @VegetaPolska?
7
@kuz Przestań pisać o tiki-tace, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. To co Barcelona gra obecnie nie jest tiki-taką. Wystarczy sobie obejrzeć stare mecze i porównać do obecnych, każdy powinien zauważyć różnicę.
1
@norbi77 Muszę się zgodzić.
0
@RonnieVEB Powinieneś uderzać od razu do eksperta @VegetaPolska.
0
@PatrychoO Ja tam wierzę. Każdy wiedział gdzie i kiedy będą MŚ, więc niezainteresowani olali sprawę. Natomiast w to, gdzie kończy CR7 ciężko było uwierzyć, więc wielu musiało zobaczyć na własne oczy. "Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli" :).
0
@kuz W sumie, to nie do końca zrozumiałeś.
4
@kynio302 "Ja nierozumie czemu ludzie oglądają tych przygłupów"
"Ja nierozumie"; "tych przygłupów"
No tak.
2
@Sau_Ron A potem je schować, żeby było co wyciągać następnym razem. Nie można ich wszystkich wyciągnąć naraz, bo nie starczy na później.
2
@MateuszGotowka99 Ale wygraliśmy go ledwo, ledwo. Grając pierwszym garniturem z 3-ligowcem. Gdyby doszło do karnych, to nie wiem, czy Barca by przeszła, znając naszych asów. Płacz jest właśnie dlatego i jeśli nie rozumiesz, dlaczego ludzie są wkurzeni, to znaczy, że cieszy Cię byle co, byle przepchnąć, jak się uda, to brawa. A to jest jednak Barcelona i standardy oraz ambicje powinny być większe. Dzisiejszy mecz źle rokuje w kontekście kolejnych spotkań i to martwi krytyków. Gdybyś się chwilę zastanowił, być może sam byś do tego doszedł.
1
@MateuszGotowka99 To już do tego doszło? Że MUSIMY cieszyć się z byle czego i NIE WOLNO złego słowa napisać, kiedy widać, że jest słabo? Ty się dobrze czujesz?
0
@zeko0 Busquets dużo trenował w kadrze, ogarnie, również jak w kadrze.
1
@patrix211 A co, myślałeś, że już wszystkie rekordy pobite? No to pa tera!
1
@Sulimo Tlen? Jemu trzeba jakieś nitro wtłoczyć.
0
Dopiero teraz mogłem sprawdzić jak tam moi barcelońscy czempioni sobie radzą i stwierdzam, że w Hiszpanii nie ma już słabych poziomów ligowych i takichże drużyn. A poważniej, to chyba coś nie do końca działa w naszej drużynie gladiatorów.
0
@kubix05 Krystian "Sprinter" Bielik.
5
@kynio302 To wizualizacja "konfliktu" PiSu z PO/KO.
0
@Kidd Jeśli nie boli Cię wydanie paru groszy, to polecam:
https://www.fastpctools.com/fvd/?utm_source=fvup&utm_campaign=fvdnew
Jak dla mnie świetnie się sprawdza. Dosyć często można dorwać za darmo roczną licencję na stronach typu Sharewareonsale.com czy www.giveawayoftheday.com
0
@Emhyr To nie można było wcześniej otwierać okien zimą? Szokujący news.
0
@ChampionLW Dokładnie, jak piszesz, do siego. Starej już nie angażuj, po co Ci kłopoty!
2
@ChampionLW Daj spokój, raz w roku każdemu się należy!
1
@msmsms Beka również z Ciebie, TYPIE. Słodkich snów, obrońco.
6
@ChampionLW Skoro stara śpi, cóż Cię powstrzymuje, oprócz wrodzonego strachu i lenistwa? Baw się!
0
@Rewolucja123 Widziani* Błagam, nie kompromituj się rzekomą znajomością języka polskiego.
0
@Sawik_10 Jeśli zostaną udowodnione. Tak samo, jak napaść.
3
@gumaz Czesław to może opierdolić maksymalnie golonkę, a po niej kadrę z premii.
2
@Emhyr To prawda. Po latach będą się mogli wymieniać wiadomościami "A pamiętasz, jak co roku liczyliśmy się w Lidze Mistrzów?" :).