DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Daily Express to gorsze żródło niż madrycki AS. Ta gazeta jest w Anglii rozdawana za DARMO!!!
13
No to teraz czekamy na artykuł "Messi może pobic rekord Zarry w meczu z Sevilla"
0
Trzeba przyznac że Suarez to świetny skrzydłowy ;)
7
Jak dobrze pójdzie to Lucho w meczu z Sevilla bedzie miał okazje pobic kolejny rekord, 4 porażki z rzedu :)
0
hehe no to mamy naszą "najlepszą obrone w lidze"
0
No patrząc na to z tej strony to rzeczywiście nie tak kolorowo ale może w końcu ktos z nich pojdzie po rozum do glowy
1
No nic trzeba czekac i sie modlic że odwołają nam tego bana
1
Alves Alvesem, do jego formy sie przyzwyczaiłem ale to co wyprawia Busquets to jest komedia (wcale nie śmieszna)
2
Lucho: "Patrze na forme" - Bezcenne :)
3
Niestety to już tylko wspomnienia. Czasem naprawde chciałoby sie cofnąc w czasie i przeżyc to jeszcze jeden raz :(
0
Najładniejszy gol to chyba żart!!! Jakim cudem to
0
Podsumowanie wedlug sportu nie fcbarca.com wiec uciekaj na fioletowa i nie marudz:)
1
Pique to na ten moment jest celebryta a nie zawodnik
0
w Arsenalu (niestety)
0
No avki to ty masz pierwszorzedne :) (ostatni też niczego sobie)
0
Też tak uważam chociaż gdyby został nominowany za gola z Atleti to bym sie nie pogniewał :)
4
Widzieliście nominacje do gola sezonu 13/14.
Messi z Almeria, Cristiano z Valencia I Dos Santos z... nie pamietam kim
No po prostu skandal że nie został nominowany jeden z goli autorstwa Alexisa Sancheza!!! Obydwa gole Alexisa zjadają na śniadanie gole Dos Santosa i Messiego
1
A ja płakałem ze śmiechu po przeczytaniu twojego komentarza :D
0
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/40366/victor-valdes-bedzie-trenowal-z-united/ Czyli VV zagra w Anglii :)
0
Portugalski Ibisz??
6
Chłopak w tym sezonie ma już wiecej goli niż Pedro :p
0
Jak ty masz jakies zastrzeżenia do gry Alvesa (który zjada Montoye i Douglasa na śniadanie) to ja nie mam pytań. A Pedro gra bo (póki nie ma Suareza) to nie ma nikogo lepszego na jego miejsce
0
FC Barcelona say Sergio Busquets has a bruised left hip and will be left out of the match squad for tonight's game as a precaution. Czyli Busi nie zagra
2
El Jarek i wszystko jasne ;)
0
yyyy... że co???
1
A ja sie pytam po co miec 80% posiadania piłki jak i tak z tego nic nie wychodzi??? :)
0
A ja bym poszedł do wiezienia :)
0
Przecież Ceer to skszydłowy!!!!!! :(
1
Ja słyszałem że bedzie grał do 45 roku życia :)
1
To ten pan który prowadził pamietne Gran Derbi zakończone wynikiem 5:0 prawda?? :)