2

Daily Express to gorsze żródło niż madrycki AS. Ta gazeta jest w Anglii rozdawana za DARMO!!!

13

No to teraz czekamy na artykuł "Messi może pobic rekord Zarry w meczu z Sevilla"

0

Trzeba przyznac że Suarez to świetny skrzydłowy ;)

7

Jak dobrze pójdzie to Lucho w meczu z Sevilla bedzie miał okazje pobic kolejny rekord, 4 porażki z rzedu :)

0

hehe no to mamy naszą "najlepszą obrone w lidze"

0

No patrząc na to z tej strony to rzeczywiście nie tak kolorowo ale może w końcu ktos z nich pojdzie po rozum do glowy

1

No nic trzeba czekac i sie modlic że odwołają nam tego bana

1

Alves Alvesem, do jego formy sie przyzwyczaiłem ale to co wyprawia Busquets to jest komedia (wcale nie śmieszna)

2

Lucho: "Patrze na forme" - Bezcenne :)

3

Niestety to już tylko wspomnienia. Czasem naprawde chciałoby sie cofnąc w czasie i przeżyc to jeszcze jeden raz :(

0

Najładniejszy gol to chyba żart!!! Jakim cudem to

jest ładniejsze od goli Alexisa
- tutaj bramka sezonu
- a tutaj powinna byc druga nominacja dla Alexisa

0

Podsumowanie wedlug sportu nie fcbarca.com wiec uciekaj na fioletowa i nie marudz:)

1

Pique to na ten moment jest celebryta a nie zawodnik

0

w Arsenalu (niestety)

0

No avki to ty masz pierwszorzedne :) (ostatni też niczego sobie)

0

Też tak uważam chociaż gdyby został nominowany za gola z Atleti to bym sie nie pogniewał :)

4

Widzieliście nominacje do gola sezonu 13/14.
Messi z Almeria, Cristiano z Valencia I Dos Santos z... nie pamietam kim
No po prostu skandal że nie został nominowany jeden z goli autorstwa Alexisa Sancheza!!! Obydwa gole Alexisa zjadają na śniadanie gole Dos Santosa i Messiego

1

A ja płakałem ze śmiechu po przeczytaniu twojego komentarza :D

0

Portugalski Ibisz??

6

Chłopak w tym sezonie ma już wiecej goli niż Pedro :p

0

Jak ty masz jakies zastrzeżenia do gry Alvesa (który zjada Montoye i Douglasa na śniadanie) to ja nie mam pytań. A Pedro gra bo (póki nie ma Suareza) to nie ma nikogo lepszego na jego miejsce

0

FC Barcelona say Sergio Busquets has a bruised left hip and will be left out of the match squad for tonight's game as a precaution. Czyli Busi nie zagra

2

El Jarek i wszystko jasne ;)

0

yyyy... że co???

1

A ja sie pytam po co miec 80% posiadania piłki jak i tak z tego nic nie wychodzi??? :)

0

A ja bym poszedł do wiezienia :)

0

Przecież Ceer to skszydłowy!!!!!! :(

1

Ja słyszałem że bedzie grał do 45 roku życia :)

1

To ten pan który prowadził pamietne Gran Derbi zakończone wynikiem 5:0 prawda?? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?