1

http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-druzyna-pilkarska-powinna-zagrac-we-wroclawiu,id,t.html?cookie=1 - ludzie glosujcie bo jestesmy ostatni (niżej niż CWELTIK!!!!). Oczywiście wiadomo czyja to sprawka ;)

0

Afellay*

5

OFF: http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-druzyna-pi
lkarska-powinna-zagrac-we-wroclawiu,id,t.html - głosujcie na barce :)

0

Munir (o ile sie nie myle) doszedł do Barcy w wieku 15 lat a teraz ma 18 wiec spedził 3 lata w młodzieżówkach- a to znaczy że jest wychowankiem ;)

0

Ze strony TAS*

1

Specjaliści rodem z FIFA 14 i Football Menager :D

0

Tak naprawde to jeszcze nie wiadomo kto jedzie bo nie ma listy powołanych ale z tego co pamietam Adriano miał miec przerwe od footballu przez kilka tygodni

6

Adriano raczej nie zagra bo wykryto u niego zaburzenia rytmu serca wiec nie moze grac

0

A co z Kerrisonem??? :D

0

To był sarkazm :p

1

Chyba aż tak tragiczni jak nasza reprezentacja to barca nie jest. Według mnie nie ma porównania

0

Bravo wrecz wyśmienicie :)

0


16

A numery w totka znasz??? Jak tak to dawaj;)

2

Nie odpisuj temu trollowi bo po samym nicku chyba można wnioskowac że pisze takie komentarze po to by po wkur*iac ludzi

1

W porównaniu do Mashe to nawet Puyol jest wysoki. Masche 174 cm, Vermalaelen chyba 183 cm a poza tym tak jak kolega wyżej mówi wzrost to nie wszystko :)

0

A ten Corbella to nie ma na imie Txema?

0

Fifa swoja decyzje podtrzymała już dawno dlatego zwrócili sie do TAS- sądu arbitrażowego (czy jakoś tak)

0

Wam dogodzic to jest Mission Impossible :)

0

Wydaje mi sie ze to bzdury bo Liverpool wypozycza na 2 lat Manquillo (nie wiem czy dobrze napisalem) z atletico wiec po co im kolejny PO

0


0

Spoczko, nie ma za co ;)

1

4

Nie koniecznie ponieważ w niektórych czesciach Szwajcarii mówi sie po francusku a w innych po niemiecku

3

Niestety ale jego czas już nadszedł, szkoda bo to był naprawde jeden z kluczowych zawodników ery Pepa

0

Niech lepiej liczy na to że nie zostanie zwolniony po tych meczach

1

Joan to jest katalońska wersa jego imienia o ile sie nie myle :)

1

Ten film jest moim ulubionym!!! Zawsze jak go oglądam to mi sie łezka w oku kreci :(

1

Mam nadzieje że Jeremy jest szczesliwy i leje na te cała gimbaze która go wygwizdała!!!

0

Niestety ale to fotomontaż koszulki Suareza :)
(nie chce mi sie szukac teraz tego zdjecia)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?