DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-druzyna-pilkarska-powinna-zagrac-we-wroclawiu,id,t.html?cookie=1 - ludzie glosujcie bo jestesmy ostatni (niżej niż CWELTIK!!!!). Oczywiście wiadomo czyja to sprawka ;)
0
Afellay*
5
OFF: http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-druzyna-pi
lkarska-powinna-zagrac-we-wroclawiu,id,t.html - głosujcie na barce :)
0
Munir (o ile sie nie myle) doszedł do Barcy w wieku 15 lat a teraz ma 18 wiec spedził 3 lata w młodzieżówkach- a to znaczy że jest wychowankiem ;)
0
Ze strony TAS*
1
Specjaliści rodem z FIFA 14 i Football Menager :D
0
Tak naprawde to jeszcze nie wiadomo kto jedzie bo nie ma listy powołanych ale z tego co pamietam Adriano miał miec przerwe od footballu przez kilka tygodni
6
Adriano raczej nie zagra bo wykryto u niego zaburzenia rytmu serca wiec nie moze grac
0
A co z Kerrisonem??? :D
0
To był sarkazm :p
1
Chyba aż tak tragiczni jak nasza reprezentacja to barca nie jest. Według mnie nie ma porównania
0
Bravo wrecz wyśmienicie :)
0
16
A numery w totka znasz??? Jak tak to dawaj;)
2
Nie odpisuj temu trollowi bo po samym nicku chyba można wnioskowac że pisze takie komentarze po to by po wkur*iac ludzi
1
W porównaniu do Mashe to nawet Puyol jest wysoki. Masche 174 cm, Vermalaelen chyba 183 cm a poza tym tak jak kolega wyżej mówi wzrost to nie wszystko :)
0
A ten Corbella to nie ma na imie Txema?
0
Fifa swoja decyzje podtrzymała już dawno dlatego zwrócili sie do TAS- sądu arbitrażowego (czy jakoś tak)
0
Wam dogodzic to jest Mission Impossible :)
0
Wydaje mi sie ze to bzdury bo Liverpool wypozycza na 2 lat Manquillo (nie wiem czy dobrze napisalem) z atletico wiec po co im kolejny PO
0
0
Spoczko, nie ma za co ;)
1
4
Nie koniecznie ponieważ w niektórych czesciach Szwajcarii mówi sie po francusku a w innych po niemiecku
3
Niestety ale jego czas już nadszedł, szkoda bo to był naprawde jeden z kluczowych zawodników ery Pepa
0
Niech lepiej liczy na to że nie zostanie zwolniony po tych meczach
1
Joan to jest katalońska wersa jego imienia o ile sie nie myle :)
1
Ten film jest moim ulubionym!!! Zawsze jak go oglądam to mi sie łezka w oku kreci :(
1
Mam nadzieje że Jeremy jest szczesliwy i leje na te cała gimbaze która go wygwizdała!!!
0
Niestety ale to fotomontaż koszulki Suareza :)
(nie chce mi sie szukac teraz tego zdjecia)