1

Ta na pewno pójdzie do ManU które nie gra w LM a u nas prawdopodobnie bedzie mial pierwszy skład od nowego sezonu (nie wierze ze kupimy zawodnika typu Reus).

2

Wlasnie to mialem napisac :)

0

Wygrali 2:1 po karnym i slabej grze w obronie

1

Daily Mail to najwiekszy syf w Anglii ( wiem co mówie, mieszkam tu :)

0

Wszyscy tu pisza ze jest slaby ale przypominam wam ze przed rewanzowym meczem z Bayernem wiekszosc z was chciala go widziec w podstawowym skladzie. Zycie jednak lubi pisac roznie scenariusze :)

0

Uff już sie bałem że Zubi na koniec okna powie "Naszym transferem jest Fontas"

0

Jedi???????

0

to ty!!!!!!

1

Real wygrywa lige mistrzow a Ramos jest podawany jako kandydat do Zlotej Pilki- koniec swiata coraz blizej!!!!!

1

Bo Pedro nikt nie chce :)

0

2 września 2014 - Zubi: Naszym transferem jest Pique!!!!!!!!!
Daje 100zl że tak bedzie

0

ja po prostu straciłem wiare w ten zarząd (czytaj syf) i zgadzam sie że Rafinha moze bedzie nawet lepszy od Andresa ale słowo kluczowe w tym zdaniu to"bedzie"

0

Coś czuje że transferami bedzie tak: obrońcy: przedłużenie kontraktu z Pique
pomoc: Rafinha wraca
atak; "przecież mamy Messiego i Neymara"
Tak bedzie wyglądac gadka Zubiego po ostatnim dniu okienka transferowego

1

Pisałem już raz ale zrobie to po raz kolejny
DavidVilla2305
18 maja 2014, 23:21

- goal vs elche
- vs valladolid
- vs real madryt
- vs valencia
- vs atletico
Rzeczywiście same ogórki i tylko do pustej bramki!!!!!
Jeśli ten koleś jest na sprzedaż to Zubi chyba naprawde nie wytrzeźwiał po sobocie!!!!!!!!!!!!!!

1

Zubi chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po sobotnich smutkach pomeczowych (finał LM) :)

0

Nie pisze ze nic nie znaczy tylko mówie że mnie dupa nie zaboli jak CR wygra

0

Czy ja cie w którymś z moich komentarzy bezpośrednio obraziłem lub zwyzywałem??? A zresztą mam już dośc może po prostu sobie odpuścmy

6

Redakcja chyba wczoraj ostro smutki zapila bo 16 godzin a tu nic nowego na stronce :)

0

podasz jakis argument do tej insynuacji??
Ok wiadomo że jak Messi wygrywał to nikt z nas ( kibiców Barcy) nie krył radości ale nawet jak Krysiek se wygra ta trzecią to ja mam wyjebke na to

0

Kogo to obchodzi???!!!!!!!!

0

Ja akurat tez dlatego prosze cie o numer bo takich sie zamyka :)

0

aaa sorki nie zakumałem :)

0

Chodziło mi o tego dilera który sprzedał ci te silne prochy pod których wpływem wypisujesz te bzdury nie poparte żadnym argumentem!!!

0

Nie przypominam sobie gdzie napisałem że kibicuje realowi ja napisałem że mam w dupie który z MADRYCKICH klubów to wygra

0

Z jednej strony to bardzo dziwne ale z drugiej to i tak puchar bedzie w madrycie i tak wiec co za różnica?

0

Podaj numer do dilera.

0

Szpaku jest zdolny do wszystkiego!! Skoro Puyol potrafił wymówic jako "Puźol" a Bojan jako Boźan to wszystko jest możliwe

0

To może jednak tą repre Argentyny przejmie (oby)

2

Czyżby Zubi zmądrzał???????

2

Nice Joke!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?