DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta na pewno pójdzie do ManU które nie gra w LM a u nas prawdopodobnie bedzie mial pierwszy skład od nowego sezonu (nie wierze ze kupimy zawodnika typu Reus).
2
Wlasnie to mialem napisac :)
0
Wygrali 2:1 po karnym i slabej grze w obronie
1
Daily Mail to najwiekszy syf w Anglii ( wiem co mówie, mieszkam tu :)
0
Wszyscy tu pisza ze jest slaby ale przypominam wam ze przed rewanzowym meczem z Bayernem wiekszosc z was chciala go widziec w podstawowym skladzie. Zycie jednak lubi pisac roznie scenariusze :)
0
Uff już sie bałem że Zubi na koniec okna powie "Naszym transferem jest Fontas"
0
Jedi???????
0
to ty!!!!!!
1
Real wygrywa lige mistrzow a Ramos jest podawany jako kandydat do Zlotej Pilki- koniec swiata coraz blizej!!!!!
1
Bo Pedro nikt nie chce :)
0
2 września 2014 - Zubi: Naszym transferem jest Pique!!!!!!!!!
Daje 100zl że tak bedzie
0
ja po prostu straciłem wiare w ten zarząd (czytaj syf) i zgadzam sie że Rafinha moze bedzie nawet lepszy od Andresa ale słowo kluczowe w tym zdaniu to"bedzie"
0
Coś czuje że transferami bedzie tak: obrońcy: przedłużenie kontraktu z Pique
pomoc: Rafinha wraca
atak; "przecież mamy Messiego i Neymara"
Tak bedzie wyglądac gadka Zubiego po ostatnim dniu okienka transferowego
1
Pisałem już raz ale zrobie to po raz kolejny
DavidVilla2305
18 maja 2014, 23:21
Rzeczywiście same ogórki i tylko do pustej bramki!!!!!
Jeśli ten koleś jest na sprzedaż to Zubi chyba naprawde nie wytrzeźwiał po sobocie!!!!!!!!!!!!!!
1
Zubi chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po sobotnich smutkach pomeczowych (finał LM) :)
0
Nie pisze ze nic nie znaczy tylko mówie że mnie dupa nie zaboli jak CR wygra
0
Czy ja cie w którymś z moich komentarzy bezpośrednio obraziłem lub zwyzywałem??? A zresztą mam już dośc może po prostu sobie odpuścmy
6
Redakcja chyba wczoraj ostro smutki zapila bo 16 godzin a tu nic nowego na stronce :)
0
podasz jakis argument do tej insynuacji??
Ok wiadomo że jak Messi wygrywał to nikt z nas ( kibiców Barcy) nie krył radości ale nawet jak Krysiek se wygra ta trzecią to ja mam wyjebke na to
0
Kogo to obchodzi???!!!!!!!!
0
Ja akurat tez dlatego prosze cie o numer bo takich sie zamyka :)
0
aaa sorki nie zakumałem :)
0
Chodziło mi o tego dilera który sprzedał ci te silne prochy pod których wpływem wypisujesz te bzdury nie poparte żadnym argumentem!!!
0
Nie przypominam sobie gdzie napisałem że kibicuje realowi ja napisałem że mam w dupie który z MADRYCKICH klubów to wygra
0
Z jednej strony to bardzo dziwne ale z drugiej to i tak puchar bedzie w madrycie i tak wiec co za różnica?
0
Podaj numer do dilera.
0
Szpaku jest zdolny do wszystkiego!! Skoro Puyol potrafił wymówic jako "Puźol" a Bojan jako Boźan to wszystko jest możliwe
0
To może jednak tą repre Argentyny przejmie (oby)
2
Czyżby Zubi zmądrzał???????
2
Nice Joke!!!!!!