DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak naprawde to ja uwazam ze to Ronaldo powinien dostac zlota pilke, mimo ze go nie znosze ( nie tylko dlatego ze to pilkarz realu ale jego zachowanie na boisku, durne celebracje i to ze w la liga "polowa" jego bramek to karne) to raczej wydaje mi sie ze Ribery to nie ta klasa co Leo czy Cristiano, Jestem pewien ze Messi za rok i tak zdobedzie 5 ZP!!!!!!!!!!
0
"rzal" to mi ciebie ze nie znasz ortografi a co do twojego komentarza to skoro ci "rzal" dupe sciska to idz sie wyzalac gdzie indziej!!!!!!!!
0
i jak zwykle bez karnego by sie nie obeszlo
0
Sorki za zaśmiecanie ale jak to znalazłem na youtube to nie mogłem sie powstrzymać
0
Masz najdłuższą nazwę użytkownika i najniższy poziom IQ na tej stronie
0
Bardzo pewna odpowiedz TATY na ostatnie pytanie.To mi sie podoba!!!!
0
Jeżeli Borussia da sie namowic na wymiane Pedro + 10 mln to dla mnie interes życia
0
Ten czlowiek mi niesamowicie ipmonoje mimo wygranej 3:0 on i tak chce wiecej a nie jakies pieprzenie " Mielismy wieksze posiadanie pilki" albo przegrana z Bayernem w Monachium cytat Tito Vilanovy " przy stanie 3:0 bylismy lepsza druzyna bo dluzej utrzymywalismy sie przy pilce"
0
Szkoda że madryckie prasy nie dostrzegly karnego na Fabsie
0
W zeszlym sezonie real grał jeszcze gorzej a potrafili nas zjechac 3:1 w pucharze króla wiec nie wiadomo jak to sie potoczy
0
Wypier.alaj sezonowcu uzależniony od Fify bo twoje komentarze to są tak puste że oczy pieką
0
Song to świetny zawodnik i uważam że powinien więcej grać co pokazał w meczu z Rayo, on jest szybszy od Busiego potrafi się zastawić z piłką wraca się pod pole bramkowe Valdesa i potrafi grac klepką
0
Bartra mnie dziś powalił na łopatki to nie ten sam zagubiony chłopczyk co rok temu mam nadzieje że " Tata" da mu jeszcze szanse po powrocie Mashe
0
A GDZIE ALEX SONG!!!!!!!!!
0
Myślę że to trochę zbyt ryzykowne tak nagle zmieniać ustawienie które panuje w tym klubie od "Stuleci" żeby zmieniać ustawienie to trzeba najpierw zobaczyć jak sie zawodnicy sprawdzą w takim ustawieniu
0
Wiem ze komentarz malo zwiazany z artykulem ale czy Diego Costa nie jest brazylijczykiem?
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
???????????????????????????
0
Ramires jest napastnikiem
0
To komentuj na dumakatalonii.pl a nie się tu użalasz!!!!!!!!!
0
A zapmniałem dodać że o Reusie sie mówi ponieważ gra w BVB a tam przecież grają polacy i naprawde najpierw pomyśl póżniej napisz a nie opieraj się na opiniach Polskiego trenera
0
Stary, coraz bardziej nie trawie twoich komentarzy bardziej niż zdjęcia profilowego.
powiedz mi co ty z tym Reusem, porownujesz go do Messiego i Ronaldo opierając sie na cudzych opiniach jesteś chyba gorszy niż Miki i jego komentarze o zastąpieniu Valdesa Weidenfellerem
0
Niestety nie mialem przyjemnosci obejrzec calego meczu ale ostatniego gola widzialem. Wynik mnie ucieszyl ale tak z innej beczki to obawiam sie w tym sezonie Atletico ktore idzie jak burza zmeczu na mecz mam nadzieje ze w derbach madrytu bedzie remis to by nam naprawde pomoglo
0
Roman i Buffon to już dziadki a Pep Neuera nie puści
0
Jest mi strasznie głupio bo przez te wszystkie lata go nie doceniałem a wręcz modliłem sie żeby go sprzedali a on kolejne spotkanie tego sezonu zalicza jak najlepszy GK na świecie
0
Bagnack chyba pauzowal za kartki lub jest na kontuzji
0
MÓJ IDOL
0
Z Mangalą moze byc ciężko jego klauzula to okolo 50 mln euro ale moze uda sie cos wynegocjowac ( jesli w ogole on bedzie celem transferowym nr 1)
0
Niby no name ale swietnie sobie radzi. Bardzo "tate" podziwiam choc nie bylem jego zwolennikiem gdy tito zachorowal ale coraz bardziej mnie przekonuje
0
Niby Ronaldo zagrał dobry mecz ale w pierwszej połowie zmarnował kilka setek ogólnie póki Drogba nie zszedł to Galata coś próbowało ugrać ale drugi gol ich po prostu dobił