0

Tak naprawde to ja uwazam ze to Ronaldo powinien dostac zlota pilke, mimo ze go nie znosze ( nie tylko dlatego ze to pilkarz realu ale jego zachowanie na boisku, durne celebracje i to ze w la liga "polowa" jego bramek to karne) to raczej wydaje mi sie ze Ribery to nie ta klasa co Leo czy Cristiano, Jestem pewien ze Messi za rok i tak zdobedzie 5 ZP!!!!!!!!!!

0

"rzal" to mi ciebie ze nie znasz ortografi a co do twojego komentarza to skoro ci "rzal" dupe sciska to idz sie wyzalac gdzie indziej!!!!!!!!

0

i jak zwykle bez karnego by sie nie obeszlo

0

Sorki za zaśmiecanie ale jak to znalazłem na youtube to nie mogłem sie powstrzymać

- obejrzyjcie to sobie

0

Masz najdłuższą nazwę użytkownika i najniższy poziom IQ na tej stronie

0

Bardzo pewna odpowiedz TATY na ostatnie pytanie.To mi sie podoba!!!!

0

Jeżeli Borussia da sie namowic na wymiane Pedro + 10 mln to dla mnie interes życia

0

Ten czlowiek mi niesamowicie ipmonoje mimo wygranej 3:0 on i tak chce wiecej a nie jakies pieprzenie " Mielismy wieksze posiadanie pilki" albo przegrana z Bayernem w Monachium cytat Tito Vilanovy " przy stanie 3:0 bylismy lepsza druzyna bo dluzej utrzymywalismy sie przy pilce"

0

Szkoda że madryckie prasy nie dostrzegly karnego na Fabsie

0

W zeszlym sezonie real grał jeszcze gorzej a potrafili nas zjechac 3:1 w pucharze króla wiec nie wiadomo jak to sie potoczy

0

Wypier.alaj sezonowcu uzależniony od Fify bo twoje komentarze to są tak puste że oczy pieką

0

Song to świetny zawodnik i uważam że powinien więcej grać co pokazał w meczu z Rayo, on jest szybszy od Busiego potrafi się zastawić z piłką wraca się pod pole bramkowe Valdesa i potrafi grac klepką

0

Bartra mnie dziś powalił na łopatki to nie ten sam zagubiony chłopczyk co rok temu mam nadzieje że " Tata" da mu jeszcze szanse po powrocie Mashe

0

A GDZIE ALEX SONG!!!!!!!!!

0

Myślę że to trochę zbyt ryzykowne tak nagle zmieniać ustawienie które panuje w tym klubie od "Stuleci" żeby zmieniać ustawienie to trzeba najpierw zobaczyć jak sie zawodnicy sprawdzą w takim ustawieniu

0

Wiem ze komentarz malo zwiazany z artykulem ale czy Diego Costa nie jest brazylijczykiem?

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

???????????????????????????

0

Ramires jest napastnikiem

0

To komentuj na dumakatalonii.pl a nie się tu użalasz!!!!!!!!!

0

A zapmniałem dodać że o Reusie sie mówi ponieważ gra w BVB a tam przecież grają polacy i naprawde najpierw pomyśl póżniej napisz a nie opieraj się na opiniach Polskiego trenera

0

Stary, coraz bardziej nie trawie twoich komentarzy bardziej niż zdjęcia profilowego.
powiedz mi co ty z tym Reusem, porownujesz go do Messiego i Ronaldo opierając sie na cudzych opiniach jesteś chyba gorszy niż Miki i jego komentarze o zastąpieniu Valdesa Weidenfellerem

0

Niestety nie mialem przyjemnosci obejrzec calego meczu ale ostatniego gola widzialem. Wynik mnie ucieszyl ale tak z innej beczki to obawiam sie w tym sezonie Atletico ktore idzie jak burza zmeczu na mecz mam nadzieje ze w derbach madrytu bedzie remis to by nam naprawde pomoglo

0

Roman i Buffon to już dziadki a Pep Neuera nie puści

0

Jest mi strasznie głupio bo przez te wszystkie lata go nie doceniałem a wręcz modliłem sie żeby go sprzedali a on kolejne spotkanie tego sezonu zalicza jak najlepszy GK na świecie

0

Bagnack chyba pauzowal za kartki lub jest na kontuzji

0

MÓJ IDOL

0

Z Mangalą moze byc ciężko jego klauzula to okolo 50 mln euro ale moze uda sie cos wynegocjowac ( jesli w ogole on bedzie celem transferowym nr 1)

0

Niby no name ale swietnie sobie radzi. Bardzo "tate" podziwiam choc nie bylem jego zwolennikiem gdy tito zachorowal ale coraz bardziej mnie przekonuje

0

Niby Ronaldo zagrał dobry mecz ale w pierwszej połowie zmarnował kilka setek ogólnie póki Drogba nie zszedł to Galata coś próbowało ugrać ale drugi gol ich po prostu dobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?