0

Chyba Ci sie newsy pomylily.To po pierwsze, a po drugie to caly czas tak beda wypisywac bo nie chca go sprzedawac, ale z niewolnika nie ma pracownika wiec nie martw sie czas pokazr

0

Juz bym wolal Tello z magiczną"7" na plecach

0

Ja pier.ole czy ty cos bierzesz, porownujesz fife do rzeczywistosci!!

0

Czy wy czytaliscie ten artykul od poczatku do konca.Chyba jest wyraznie napisane ze on musi dementowac plotki bo bedzie musial surowa kare poniesc za nogocjowanie kontraktu podczas gdy z PSG wciaz ma wazny kontrakt

0

Wreszcie komentarz z sensem "+" dla Ciebie

0

A to niech sie w dupe pocaluje skoro ma wazny. Kontrakt z PSG i jest w Paryżu szczesliwy to dowidzenia jakby chcial grac dla barcy to juz by tu byl a tu ciagle wygaduje ze chcialby ale jest szczesliwy w Paryzu!

0

To Toulalan zostal kupiony przez Monaco? Wow no trzeba przyznac Ruskowi ze coraz szybsze posuniecia transferowe

0

No i tak konczy sie przygoda Davida Villi w Barcelonie. Szkoda bardzo go lubie to genialny zawodnik ale w Atletico Madryt bedzie mu dobrze
Vamos David

0

Mam nadzieje ze mu sie tam powidzie

0

Chciales powiedziec przyklad jak zawodnikowi ktory wraca po kontuzji, lapie forme w presezonie i pol sezonu siedzi na lawce marnuje sie kariera bo trener sobie upstrzyl pupilka bez formy (Pedro)

0

Dokladnie

0

a to wredny arab :)

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Jak Siva powie "chcem odejść" to odejdzie.
Tyle w tym temacie.

0

I jak zwykle atak minusami ludzie co się z wami dzieje każdy ma prawo wyraźić swoje zdanie!!!!

0

Ludzie poco piszecie komentarze o tenisie na stronie z newsami o piłce nożnej?

0

fajnie by było powiedzieć że na tym zdjęciu stoi trzech zawodników Barcelony :-)

0

no mam nadzieje, może i starszy od Reiny ale za to owiele lepszy

0

Powiedz mi chłopcze czy zarejestrowałeś się na tej stronie żeby się dowartościowywać pisząc takie komentarze??

0

hahaha 40 milionów za jakiegoś Marquinhosa chyba se jaja robią

0

oczywiście że pasowałby do Barcelony

0

dla mnie ten człowiek nie istnieje od 2000 r.

0

10 milionów za Reine to już lepiej kupić firanke i powiesić na poprzeczce. Przecież on puszcza takie babole że sie w glowie nie miesci. Już nawet o wiek mi nie chodzi ale o jego umiejętności

0

szczerze powiem że lepszy Agger niż nic ale nie jestem do końca przekonany co do tego piłkarza

0

a jak twoim zdaniem miał grać będąc bez formy i zaangażowania całego zespołu ( chodzi o dwu mecz z Bayernem)

0

zdrowiej Carles,zdrowiej jak najszybciej bo zabrakło cię w LM

0

nie wydaje mi się żeby on był taki szybki

0

Serce mnie boli jak czytam artykuły o odejściu Davida, ale myślę że na dobre mu to wyjdzie choć ja chciałbym zobaczyć atak Villa Messi Neymar no ale coż tak widocznie musi być może Villa złapie formę w nowym klubie to dostanie powołanie

0

to Mata jest napastnikiem???

0

Wypożyczenie było by dla niego lepsze

0

ja ten pomysł popieram bo mają przecież tylu pomocników że nie widze potrzeby sprowadzania kolejnych. Song w końcówce sezonu pokazał się z dobrej strony i udowodnił że nie można go skreślać choć i tak wiadomo że z Sergio nie wygra rywalizacji dlatego ustawienie Busi, Song było by najlepszym planem "B" Barcy którego zabrakło w LM (po opuszczeniu drużyny przez Thiago)
P.S Jeżeli ktoś uważa że tak nie jest to dodam że jest to tylko i wyłącznie moja opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?