DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Ci sie newsy pomylily.To po pierwsze, a po drugie to caly czas tak beda wypisywac bo nie chca go sprzedawac, ale z niewolnika nie ma pracownika wiec nie martw sie czas pokazr
0
Juz bym wolal Tello z magiczną"7" na plecach
0
Ja pier.ole czy ty cos bierzesz, porownujesz fife do rzeczywistosci!!
0
Czy wy czytaliscie ten artykul od poczatku do konca.Chyba jest wyraznie napisane ze on musi dementowac plotki bo bedzie musial surowa kare poniesc za nogocjowanie kontraktu podczas gdy z PSG wciaz ma wazny kontrakt
0
Wreszcie komentarz z sensem "+" dla Ciebie
0
A to niech sie w dupe pocaluje skoro ma wazny. Kontrakt z PSG i jest w Paryżu szczesliwy to dowidzenia jakby chcial grac dla barcy to juz by tu byl a tu ciagle wygaduje ze chcialby ale jest szczesliwy w Paryzu!
0
To Toulalan zostal kupiony przez Monaco? Wow no trzeba przyznac Ruskowi ze coraz szybsze posuniecia transferowe
0
No i tak konczy sie przygoda Davida Villi w Barcelonie. Szkoda bardzo go lubie to genialny zawodnik ale w Atletico Madryt bedzie mu dobrze
Vamos David
0
Mam nadzieje ze mu sie tam powidzie
0
Chciales powiedziec przyklad jak zawodnikowi ktory wraca po kontuzji, lapie forme w presezonie i pol sezonu siedzi na lawce marnuje sie kariera bo trener sobie upstrzyl pupilka bez formy (Pedro)
0
Dokladnie
0
a to wredny arab :)
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Jak Siva powie "chcem odejść" to odejdzie.
Tyle w tym temacie.
0
I jak zwykle atak minusami ludzie co się z wami dzieje każdy ma prawo wyraźić swoje zdanie!!!!
0
Ludzie poco piszecie komentarze o tenisie na stronie z newsami o piłce nożnej?
0
fajnie by było powiedzieć że na tym zdjęciu stoi trzech zawodników Barcelony :-)
0
no mam nadzieje, może i starszy od Reiny ale za to owiele lepszy
0
Powiedz mi chłopcze czy zarejestrowałeś się na tej stronie żeby się dowartościowywać pisząc takie komentarze??
0
hahaha 40 milionów za jakiegoś Marquinhosa chyba se jaja robią
0
oczywiście że pasowałby do Barcelony
0
dla mnie ten człowiek nie istnieje od 2000 r.
0
10 milionów za Reine to już lepiej kupić firanke i powiesić na poprzeczce. Przecież on puszcza takie babole że sie w glowie nie miesci. Już nawet o wiek mi nie chodzi ale o jego umiejętności
0
szczerze powiem że lepszy Agger niż nic ale nie jestem do końca przekonany co do tego piłkarza
0
a jak twoim zdaniem miał grać będąc bez formy i zaangażowania całego zespołu ( chodzi o dwu mecz z Bayernem)
0
zdrowiej Carles,zdrowiej jak najszybciej bo zabrakło cię w LM
0
nie wydaje mi się żeby on był taki szybki
0
Serce mnie boli jak czytam artykuły o odejściu Davida, ale myślę że na dobre mu to wyjdzie choć ja chciałbym zobaczyć atak Villa Messi Neymar no ale coż tak widocznie musi być może Villa złapie formę w nowym klubie to dostanie powołanie
0
to Mata jest napastnikiem???
0
Wypożyczenie było by dla niego lepsze
0
ja ten pomysł popieram bo mają przecież tylu pomocników że nie widze potrzeby sprowadzania kolejnych. Song w końcówce sezonu pokazał się z dobrej strony i udowodnił że nie można go skreślać choć i tak wiadomo że z Sergio nie wygra rywalizacji dlatego ustawienie Busi, Song było by najlepszym planem "B" Barcy którego zabrakło w LM (po opuszczeniu drużyny przez Thiago)
P.S Jeżeli ktoś uważa że tak nie jest to dodam że jest to tylko i wyłącznie moja opinia