DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale sie usmialem, juz po przeczytaniu tytulu haha
0
Ale w Liverpoolu zachwycal i to bardzo
0
Neymar mial 10.0 wystawione ale dopiero jak ludzie zaczeli sie wypowiadac i dawac argumenty wiec sprawdz to sobie a pozniej sie oburzaj!!!
0
mowie wam jak ktos nie ma co robic to wbijcie se na rm.pl i poczytajcie komenty jakie lecialy podczas meczu Barcy z Getafe!!!!!! :D takie pianie ze masakra. juz robie pop- corn
0
Gdyby trenerem dalej byl Tito to juz po pierwszej bramce dla gospodarzy bysmy sie nie podniesli - przykra prawda ale nie oszukujmy sie Tata wprowadzil duzo zmian zarowno w systemie gry jak i mentalnosci naszych Jugadors
0
Uff dobrze ze pierwsza czesc juz za nami i musze zwrocic honor Pedrito bo przed tym meczem spisywalem go na straty ale szacun za trzy bramy
Mam nadzieje ze Busiemu sie nic nie stalo i ze zagra w drugiej polowie!!!!!
0
A jesli ktos nie jest zainteresowany to nie musi pisac komentarzy typu "kogo to obchodzi"!!!!
0
Po pierwsze to nie mialem na mysli pilkarzy( bo ich szanuje za prace ktora wykonuja) tylko zarzad bo to oni zajmuja sie takimi sprawami a co do przymiotnika ktorego uzylem to dlatego ze nie pojmuje ludzi ktorzy robia cos z czego nie beda mieli nic oprocz satysfakcji ze zrobienia komus na zlosc!!!
0
0
no i niech idzie do Arsenalu rozwinie sie i jak zateskni to wroci na kolanach!!!
0
nie przeszkadzaly w wygraniu bo gralismy z ogorami a przyjdzie sie mierzyc z kims naprawde silnym to nie wiem czy tak latwo bedzie odrabiac straty
0
a no tak sorki nie orientuje sie jaki to dzis dzien
0
a ty w tej chwili to chyba w szkole powinienes byc!!!!!!!!!!!!
0
Lepiej niech Pique i Mashe sobie zmienia na Bartra
0
Wreszczie jacys dobrzy kandydaci ale wydajem mi sie ze Mangala to dla Barcy "Mission Impossible" patrzac na klauzule 50 mln
0
Z tego co wiem to niby sam David Luiz nie chcial odchodzic z Londynu ale czy to prawda to nie wiem
0
czlowieku Tello i Dos Santos maja kontuzje!!!!
0
Juz sam tytul mnie rozsmieszyl.
0
Niech lepiej z Bartra przedluza umowe a nie z tym klocem ktory ostatno gra tragicznie!!!!!!!!!
0
Finally!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to se pomarzyles chlopie
0
Moj Idol!!! Choc co prawda ( niestety) nie mialem okazji ogladac go zbyt czesto to zawsze bedzie w moim sercu. Dla mnie to grajaca legenda. Szkoda tylko ze pozniej wybral zycie towarzyskie zamiast gry.
0
Ale masz chlopie najeb.ne w glowie
0
Moze dolacz do swojego kolegi z gimbazy WilliamPedro(ktory prezentuje podobny poziom komentarzy) i idz spac bo jutro szkola!!!!!!!!!!
0
Ja pier.ole wez wyjdz juz kur.a spac bo naprawde sie do szkoly jutro spoznisz!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ty lepiej do spania bo jutro do szkoly nie wstaniesz!!!!!!!!
0
Tak to jest jak sie gra bez napastnika!!!!!!!!!!!!
0
Nawet sie nie ma co ludzic i tak wiemy ze Bartra znowu przesiedzi mecz na lawce albo wejdzie na ogon zeby podtrzymac sypiaca sie defensywe. No blagam przeciez Pique jest jak taki wielki kloc ktory daje sie ograc jak dziecko a Mashe wcale nie lepszy mnie po prostu dobija to ze prawie kazdym meczu widze te dwie siermiegi przeciez to wola pomsty do nieba ze Bartra w takiej formie siedzi na lawce a Ci dwaj dalej okopuja pierwszy sklad!!!!!!!!!!!!!!
0
Ludzie nie wdawajcie sie w dyskusje z tym hala trollem bo to bez sensu!!!!!! Niech sie wyzali z kompleksow i bolu dupy i tak za godzine wieczorynka i do spania wiec dajcie spokoj!!!!!!!!!!!
0
Nie sadze by byl nam potrzebny ale z tego co wiem to ma niezle staty 45 goli w 56 meczach tak mniej wiecej pamietam