0

Miki wyjdz!!!!!!!

0

Cos mi sie wydaje ze gdybysmy zagrali pelnym skladem z Bayernem to bysmy wygrali i nie mowie tak na podstawie wczorajszego meczu z BVB bo nawet w meczu towarzyskim z Barcelona wydawalo mi sie ze sa w defensywie slabsi niz w poprzednim sezonie przykladem bylo wejscie Roberto w pole karne po ograniu Dante niestety nie trafil ale to byj jego pierwszy mecz z tak silnym rywalem

0

a efektywnie znaczy dokladnie czyli cos co daje efekt wiec nie myl pojec

0

Ty chyba nie rozruzniasz terminow efektownie a efektywnie wiec Ci je przetlumacze: efektownie znaczy ladnie ,spektakularnie

0

Pff moim zdaniemto plota Cesc tyle zrobil zeby wfocic do domu i tak nagle jest mu to obojetne!

0

Powiedz mi czy to że w zaszłym sezonie prawie cały czas siedział na trybunach ( nawet nie na ławce rezerwowych) to jego wina on musi rozwinąć swój talent a żeby go rozwinąć musi grać chociażby z "ogórkami" a nawet tego nie zagwarantował mu Tito oczywiście z całym szacunkiem do bylego trenera ale mogli by go wypożyczyć żeby się chłopak rozwinął może nie bedzie już z niego jakiegoś Virtuosa środka pola ale zawsze lepiej mieć młody talent w zanadzrzu

0

Oby to była prawda

0

No jak co włosy od Ronaldo wziął i sobie zrobił przeszczep włosów jak Rooney

0

Oby Dongou za kilka lat był drugim Samuelem Eto'o

0

A ogłądałeś chociaż raz mecz jednego z tych młodych Francuzów, których wymieniłeś czy sugerujesz się komentarzami innych użytkowników??

0

Ale co nas obczodzi Real Madryt i ich transfery wy sie martwicie o to czy oni wyłożą te 100 mln czy nie a mnie to osobiscie nie obchodzi my mamy Nemara ktory byl dwa razy tańszy a równie dobry ( lub nawet lepszy) co Bale

0

napewno nie bedzie drogi więc może go kupić ale i tak obrońca z dużym doświadzczeniem by sie przydał

0

widziałem jak gra w reprezentacji i Newel's

0

Ten obrońca nie jest zły ale musze sie z tobą zgdzić nam potrzebny jest zawodnik doświadczony i solidny

0

szczerze mówiąc to mam gdzies to że odszedl mamy wielu wspanialych pomocnikow a Robero ma potencjal i czas zeby go doskonale zastapic

0

to link do skróconych meczy Santiago Verginiego no musze przyznac ze calkiem dobry mam nadzieje ze jak "Tata" go sprowadzi to sie sprawdzi i nie bedzie drugim Dymytrem Czychryńskim

0

miejmy nadzieje że godnie zastąpi Alcantare

0

Ronnie jak zwykle skromna mądra wypowiedz

0

dzięki temu człowiekowi pokochałem Barcelone!!!!

0

sytuacja podobna do Thiago Silvy tyle ze Cesc nie ma zamiaru sie ruszac z Barcy a brazylijczyk wyrazal chec gry na CN

0

bedzie ciężko, gramy na wyjeździe, prawie drugim składem, ale ja wierze w Barce

0

Zero taktu i epatii. Utwierdzasz tylko że żaden z Ciebie kibic Barcelony

0

Oczywiscie ze dobry moze nie ma doswiadczenia europejskiego ale sam fakt ze doprowadzil Paragwaj do ćwierćfinalu MŚ juz o nim duzo mowi

0

Po pierwsze to byl juz news ze na mecz z bayernem jedzie "Rura" i "Rubi"
Po drugie to chu. nas obchodzi bale no i nawet jak doszedl do porozumienia to wladze klubu nie musza nawet rozwazac oferty jak w przypatku Ceska czy T.Silvy
Po trzecie mlodzierz za mloda? O co Ci biega?

0

ja pierdole że takie dzieci mają prawo na tej stronie sie wypowiadać!!!!!!!

0

kurwa weźcie tego zjeba!!!!!!!!!!

0

jaki poker face
a w temacie to mam nadzieje ze uda sie im go ściągnąć

0

na tym filmiku z pewnego ujęcia bardzo przypomina Alexisa ( z twarzy i posturą)

0

Wow szkoda chłopa, no ale co zrobic miejmy nadzieje,że szybko wroci do zdrowia

0

Po co nam Inigo skoro mamy Marca Bartre, nam jest potrzebny ktos pewny i doswiadczony a nie mlodziak bez doswiadczenia.
A tak poza tym to Agger i Jan mi odpowiadają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?