DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki wyjdz!!!!!!!
0
Cos mi sie wydaje ze gdybysmy zagrali pelnym skladem z Bayernem to bysmy wygrali i nie mowie tak na podstawie wczorajszego meczu z BVB bo nawet w meczu towarzyskim z Barcelona wydawalo mi sie ze sa w defensywie slabsi niz w poprzednim sezonie przykladem bylo wejscie Roberto w pole karne po ograniu Dante niestety nie trafil ale to byj jego pierwszy mecz z tak silnym rywalem
0
a efektywnie znaczy dokladnie czyli cos co daje efekt wiec nie myl pojec
0
Ty chyba nie rozruzniasz terminow efektownie a efektywnie wiec Ci je przetlumacze: efektownie znaczy ladnie ,spektakularnie
0
Pff moim zdaniemto plota Cesc tyle zrobil zeby wfocic do domu i tak nagle jest mu to obojetne!
0
Powiedz mi czy to że w zaszłym sezonie prawie cały czas siedział na trybunach ( nawet nie na ławce rezerwowych) to jego wina on musi rozwinąć swój talent a żeby go rozwinąć musi grać chociażby z "ogórkami" a nawet tego nie zagwarantował mu Tito oczywiście z całym szacunkiem do bylego trenera ale mogli by go wypożyczyć żeby się chłopak rozwinął może nie bedzie już z niego jakiegoś Virtuosa środka pola ale zawsze lepiej mieć młody talent w zanadzrzu
0
Oby to była prawda
0
No jak co włosy od Ronaldo wziął i sobie zrobił przeszczep włosów jak Rooney
0
Oby Dongou za kilka lat był drugim Samuelem Eto'o
0
A ogłądałeś chociaż raz mecz jednego z tych młodych Francuzów, których wymieniłeś czy sugerujesz się komentarzami innych użytkowników??
0
Ale co nas obczodzi Real Madryt i ich transfery wy sie martwicie o to czy oni wyłożą te 100 mln czy nie a mnie to osobiscie nie obchodzi my mamy Nemara ktory byl dwa razy tańszy a równie dobry ( lub nawet lepszy) co Bale
0
napewno nie bedzie drogi więc może go kupić ale i tak obrońca z dużym doświadzczeniem by sie przydał
0
widziałem jak gra w reprezentacji i Newel's
0
Ten obrońca nie jest zły ale musze sie z tobą zgdzić nam potrzebny jest zawodnik doświadczony i solidny
0
szczerze mówiąc to mam gdzies to że odszedl mamy wielu wspanialych pomocnikow a Robero ma potencjal i czas zeby go doskonale zastapic
0
0
miejmy nadzieje że godnie zastąpi Alcantare
0
Ronnie jak zwykle skromna mądra wypowiedz
0
dzięki temu człowiekowi pokochałem Barcelone!!!!
0
sytuacja podobna do Thiago Silvy tyle ze Cesc nie ma zamiaru sie ruszac z Barcy a brazylijczyk wyrazal chec gry na CN
0
bedzie ciężko, gramy na wyjeździe, prawie drugim składem, ale ja wierze w Barce
0
Zero taktu i epatii. Utwierdzasz tylko że żaden z Ciebie kibic Barcelony
0
Oczywiscie ze dobry moze nie ma doswiadczenia europejskiego ale sam fakt ze doprowadzil Paragwaj do ćwierćfinalu MŚ juz o nim duzo mowi
0
Po pierwsze to byl juz news ze na mecz z bayernem jedzie "Rura" i "Rubi"
Po drugie to chu. nas obchodzi bale no i nawet jak doszedl do porozumienia to wladze klubu nie musza nawet rozwazac oferty jak w przypatku Ceska czy T.Silvy
Po trzecie mlodzierz za mloda? O co Ci biega?
0
ja pierdole że takie dzieci mają prawo na tej stronie sie wypowiadać!!!!!!!
0
kurwa weźcie tego zjeba!!!!!!!!!!
0
jaki poker face
a w temacie to mam nadzieje ze uda sie im go ściągnąć
0
na tym filmiku z pewnego ujęcia bardzo przypomina Alexisa ( z twarzy i posturą)
0
Wow szkoda chłopa, no ale co zrobic miejmy nadzieje,że szybko wroci do zdrowia
0
Po co nam Inigo skoro mamy Marca Bartre, nam jest potrzebny ktos pewny i doswiadczony a nie mlodziak bez doswiadczenia.
A tak poza tym to Agger i Jan mi odpowiadają :)