0

Nowy rodzaj trollingu jak rozumiem???? :)

1

Szkoda ze wczoraj tak na bramke Atletico nie szedl !!!!!!!!!!

1

Nie rozumiem niektorych z was na tej stronie. Jak Tata wygral dwa klasyki to byl bogiem przegral mecz z bardzo dobrze broniacym sie Atletico ( pomijam fakt ze caly zespol oprocz Alby i Neya gral na stojaca plus padaka w obronie z Mashe i Alvesem na czele) ale ludzie blagam was to jest jego pierwszy sezon w Europie. Mam nadzieje ze ta sankcja sprawi ze w koncu ten klub zacznie stawiac na mlodych tak jak kiedys i ze nauczy kibicow cierpliwosci. Co do nowego stylu gry to raczej watpie ze to nadejdzie ( bez obroncy i konkurencji dla Messiego

0

Bo zwykle to nie ludzie tylko durne dzieciaki ktore jeszcze dobrze nie opanowaly pisowni jezyka polskiego. Ja tez do najstarszych nie naleze ( 14 lat) ale jakis poziom komentarzy trzymam ( takie mam wrazenie )

6

Ludzie co sie dzieje na tej stronie!!!!!!!!!! Tlok prawie jak po zeszlorocznej porazce z Bayernem!!!!!!!!! No blagam zeby nie moc otworzyc glownego newsa!!!!!!!!!!!

0

http://livemecz.com/transmisja2.php - Uwierz lepszej nie ma

0

Widze ze panowie ( lub Gimbusy) w formie?????

0

ja tak zawsze gram w fifie hehe :)

0

haha stroje na zalobe po atletico albo raczej po tym co z nich zostanie jak Andresito zacznie swoje czary!!!!!!!!!!!!! :D

10

Haha dziennikarzeAsa widze w formie :)

0

Tez mam taka nadzieje choc nie chce nawet myslec o tym ze zakonczy kariere :)
Najbardziej jest mi szkoda tego ze kiedy on czarowal na Camp Nou to ja bylem jeszcze dzieciakiem ktory nie interesowal sie footballem ( choc milosc do klubu wszczepil mi moj starszy brat )

0

Raczej bym powiedzial ze to my gralismy od niechcenia lub z glowa w chmurach ( mowie o Sociedad)

0

Podzielam twoja opinie w 100 procentach!!!!!

0

Wiem ale dla kogos kto mieszka w Anglii i posluguje sie jezykiem angielskim przez prawie caly dzien to jest po prostu razacy blad

0

Sorry ze nie na temat ale az mi sie lezka zakrecila po obejrzeniu:

- Filmik o Ronnim i Messim

0

Nie wiem czy wiesz ale w jezyku angielskim slowo " goal" znaczy wlasnie bramka :)

0

A macie chlopaki na pocieszenie, ja sobie juz tak chyba pol dnia to ogladam :)



0

Ta fifa to jest jakas jedna wielka, skorumpowana organizacja ze zgrzybialym sto latkiem na czele ktory jak nie odpier.oli akci z obrazaniem Ronaldo ( mimo ze go nie lubie to jednak tego nie popieram) to probuje rozje.ac Barcelone dobierajac sie do Najlepszego osrodka szkoleniowego dla mlodych footbolistow ktory ponoc jest przykladem dla innych klubow

0

ja nie popieram takiego zachowania i uwazam ze Busi powinien poniesc jakas kare tylko troche smieszna ta wypowiedz bo jak zdeptal Messiego ( oczywiscie wiadomo ze reka to nie glowa ale..) to zapewne gadal to samo

0

moze dzieki tej sankcji Barcelona w koncu bedzie stawiac na mlodziez tak jak dawniej. Moim zdaniem Bartra da rade tylko i tak po odejsciu Puyola przydalby sie ktos jeszcze

0

Przeciez to zart na Prima Aprilis, wystarczy przeczytac pierwsze zdanie :):)

0

Andres na boisko bo juz nie moge patrzec co sie dzieje w srodku pola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

najbardziej to jest mi szkoda ze nie wystapi na mundialu na ktorym z taka forma moglby chociaz kilka meczy rozegrac, nie tak jak to bylo w przeszlosci ah zdrowiej VV

0

blagam cie Victor nie zostawiaj nas w takim momencie!!!!!!!!!!!!!!!! :(

0

chyba jednak wolalbym widziec Pedrito ( ktoremu sezon temu bylem przeciwny) w podstawowym skladzie ale mam nadzieje ze Neymar da mi po meczu odpowiednie argumenty zebym mogl to odszczekac :):):)

0

ale akcje w tym filmiku powyzej, genialny ( w tym meczu) Villa i Iniesta ale obrona jednak o wiele gorsza niz w tym sezonie

0

wiesz ze mogles dac edytuj komentarz?? :):)

0

Ludzie nie ma nawet po co sie produkowac i tak na Hala stronie zale sa wylewane od wczoraj. A poz tym to jak w tekscie tej oto piosenki:

To wszystko wina sedziego, To wszystko wina sedziego :):):)

0

MI sie wydaje ze Tata wie jak ustawic zespol na tych najtrudniejszych rywali. Wystarczy przeanalizowac takie mecze jak poprzedni klasyk ligowy- Ronaldo byl kryty przez Alvesa, Xaviego a na dodatek pomagal Busi plus Messi ktory sie wracal. W meczu ligowym z Atleti Costa byl gaszony jak nie przez Pique to Mashe i nie mial nic do powiedzenia. Mecz z City- Alvaro Negredo caly czas pilnowany przez Pique, kazda wysoka pilka na Negredo byla przejmowana przez Pique. Mam jednak pewne zastrzezenia bo mimo wylaczenia najgrozniejszych zawodnikow w tych meczach Barca popelniala troche gaf w obronie i tylko dzieki VV i odrobinie szczescia mozna zawdzieczac brak utraty gola- mam na mysli takie systuacje jak strzal Kedhiry, czy sytuacja sam na sam Ronaldo, glowka Dzeko, strzal Nasriego po pieknej akci Davida Silvy

0

uuuuuuu widze ze nasz ulubieniec Muniz Fernandez jeszcze nie stracil pracy!! hahaha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?