DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zubi wygląda jakby właśnie wrócił z poprawin :D
0
Szkoda ze nie jest tak wysoki jak Ivan bo tak to co mu z tych miesni :)
0
Haha no tak real, atletico, valencia to sa przeciez ogorki a Alexis zdobyl 3 najpiekniejsze gole sezonu w tych meczach. Do tego piekny rzut wolny z elche i genialny gol z dystansu przeciwko valladolid (podalbym ci link do tych bramek ale pisze z telefonu) no blagam badzmy obiektywni, czasem mu sie pilka placze pod nogami ale to nie zmienia faktu ze potrafi strzelac naprawde piekne gole i walczy za dwoch
0
Tez sie wlasnie zastanawialem nad tym Reyes'em - chlopak ma potencjal jest wysoki (188 cm bodajze) ale nie bede sie wypowiadal na temat jego gry bo tak naprawde to nie sledzilem nidgy jego poczynan
0
Zeby czuc gre to trzeba grac :)
0
Tez bedziemy tesknic (mimo że twoje dryblingi przyprawiały mnie o zawał to i tak zawsze bede je wesoło wpsominał)
0
Oby!!!!! :)
4
poza tematem
http://www.lfc.pl/55395/oficjalne-oswiadczenie-suareza - Luis oficjalnie przeprasza Giorgio Chielliniego
1
Uff- tyle moge powiedziec, bo juz naprawde mialem mokre gacie jak czytalem o ofertach wymiany za Vampira :)
0
Takie jest moje zdanie ale jeżeli ty uważasz że Bruno jest lepszy od Rudego to ja to szanuje :)
1
Bruno Alves to jeszcze wiekszy cienias niż Mathieu i tak zgodze sie ze stoper nie musi byc uniwersalny ale to jednak jest jakas cecha którą można mu wypomniec :)
1
Powiem tak, Rudy może nie jest kozakiem ale... Jest wzrostu Pique (z tym że jest o wiele szybszy) potrafi świetnie grac głową (a to nasza pieta achillesowa) no i jest uniwersalny (może grac na środku obrony, na lewej obronie a od biedy nawet jako skrzydłowy czy śpd) wiec jako ten czwarty stoper (tzw zapchaj dziura) byłby idealny :)
1
Wydaje mi sie że jak on miałby przejśc do nas to ustawienie linii obrony musiało by wyglądac tak jak u reprezentacji Chile czyli z Albą na cls (cofniety, lewo skrzydłowy) i Cuadrado na cps (cofniety, prawo skrzydłowy) a Busi lub Mashe w roli Medela czyli tego jakby czwartego stopera, ale wiem że raczej Luis by tak drastycznych zmian nie dokonał wiec tak sobie tylko rozkminiam :)
1
Ja sobie pozwoliłem to nazwac Tito-Tata, bo gra za obu tych szkoleniowców to była marna próba odtworzenia dzieła Geniusza (Guardioli). Jednak mimo wszystko to uważam że za Taty i tak coś nowego (do czasu) zostało zrealizowane czyli chociaż sporadyczne kontrataki czego za Ś.P Tito niestety nie było
4
Zdjecie Alexisa powyżej doskonale oddaje moje uczucie na temat jego transferu (błagam zostań, oby to tylko była plota)
0
Napewno lepsze niż Qatar Airways
0
Tak tylko oni by pewnie zarządali nazwy firmy w nazwie stadionu co dla mnie raczej jest średnim pomysłem a na koszulkach jakoś ich loga nie widze :)
0
Mogli go po prostu wypożyczyc tak jak Denisa na dwa lata. Kto wie czy za kilka lat nie bedzie świetnym defensorem.
0
A ja myśle że chce Rafe Marqueza sprowadzic- dlatego ten mecz z jego obecną drużyną w pucharze Gampera :)
0
Oczywiście zgadzam sie że Paul to było by świetne wzmocnienie ale ponieważ jestem zwolennikiem gry młodych na tej pozycji takich jak Rafa czy Roberto (myśle że warto dac mu szanse) :) to nie widze dla niego miejsca
0
Myśle że tak :):)
0
A co Messi to jakiś Bóg- oczywiście pełny szacun dla Leo za to co zrobił dla klubu ale nie róbcie z niego jakiegoś grzecznego chłopca bo chociażby takie zachowania jak kopniecie piłki w kibiców z madrytu albo oplucie zawodnika przez Leo to nie są zachowania świetoszka :)
0
Dobra może masz troche racji że zawodnik z klasą tak nie postepuje ale mi by tam wcale nie przeszkadzało jakby tak tych chamów z madrytu pogryzł (żart oczywiście) a tak serio to fani Liverpoolu wcale nie narzekają że Luis lubi sobie czasem spróbowac jak smakuje poszczególny zawodnik :)
0
Jak na razie to jego najwieksze 5 przypałów to 3 ugryzienia 1 rasistowskie zachowanie i wyłapanie czerwa za obronienie strzału rekami w meczu z Ghaną :) - Nie uważam że koleś jest zdrowy psychicznie w 100 procentach ale to nie zmienia faktu że gra świetnie
17
Ludzie ja was nie kumam; Ok Suarez to jest świrus ale co z tego- czy to znaczy że nie jest piłkarzem klasy światowej (możliwe że to aktualnie najlepsza 9 świata) czy to znaczy że Barca nie powinna go kupowac?????????????????????????????? (choc i tak nie wierze ze go kupi)
0
Ciekawe czy Suarez jest szczepiony bo jak nie to Chiellini powinien uważac :)
0
Ja chce!!!!!!!!!!!!! :)
1
Taaaa jak oni Mathieu chcą za 20 milinów ściągnąc :)
0
Nasz klub sie po prostu tak daje dymac bo pracuja tam sami nieudacznicy z Zubim na czele tej farsy. Mam nadzieje ze Puyol troche ich po ustawia do pionu :)
9