DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Autobusu nie postawili ale mają w obronie zawodników takich jak Hummels, Boateng czy Howedes którzy jednak dośc solidny poziom prezentują a ja np nie znam nazwiska ani jednego Irańskiego defensora co chyba dosadnie pokazuje że to są ogórki i mimo że postawiły autobus to Argentyna miała swoje okazje których nie wykorzystała
0
No właśnie w meczu z Niemcami którzy są jednym z faworytów MŚ a nie z Iranem :)
0
Ludzie dajmy temu chłopakowi szanse póki jeszcze jest młody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten klub chyba z tego słynie że stawia na wychowanków (chociaż od odejścia Pepa młodzi grają mało) Ten chłopak nie jest słaby tylko po prostu nikt w niego nie wierzy. W Bartre też nikt nie wierzył i każdy go chciał sprzedac mimo że pół sezonu nie grał a w poprzednim sezonie chcieliście go wystawiac w pierwszej jedynastce na Gran Derbi!!!
2
UUUUUUU ale mi nowosc. Chyba nikt tu nie liczył na to że Atleti go puści!!!!!!
0
No w sumie to nie ale miałem na myśli solidną i dobrze zorganizowaną defensywe Chile
0
Wszystko fajnie, Chile wygralo ale typer znowu nie wszedl i znowu pomylka o 1 gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Sergio leci z koksem :)
2
Bravo Andres :)
0
To bedzie żałoba a nie jaja!!!!!!!
4
Ten mecz wygląda niczym Atletico vs Bacelona z ostatniego sezonu- walczaki vs "obżarte" trofeami leniuchy i oczywiscie taktyka autobus vs Tito-Tata czyli śmieszna próba odtworzenia Tiki-Taki, a caly obraz meczu to piekna gra Batcelony (tutaj akurat Hiszpani) i skuteczna Atletico (tutaj Chile) czyli standardowe bicie głową w mur
0
Torres jest bardziej jak nic niż rydz :)
0
Mi tak samo :)
0
Może nie efektownie ale efektywnie :)
0
No jeżeli Luis jeszcze nie skreślił Pedro chyba dzisiejszy mecz da do myślenia i pozbedzie sie pana wąsika!!!!!!!
0
Akurat Navasa nie uważam za kogoś kto mógłby rywalizowac z MATS'em o pierwszy skład
0
Mówiac nie sugeruje sie tylko tym meczem mialem na mysli ze widzialem kilka jego meczy w Ajaccio (mimo iż Ligue 1 nie oglądam to Ochoe widzialem wiele razy w akcji) koles to przekot i na dodatek za darmo!!!!!!!
0
kurde Ochoa za darmoche a oni chca kupic Bravo za kwote zbliżoną do tej za Ter Stegena!!!!!!!!!!! (Nie sugeruje sie tylko tymi 45 minutami meczu Brazil vs Mexico)
0
aaaaaaaaaaa... nie mialem pojecia (nie interesuje sie za bardzo Ligue 1)
0
Ochoa- przekot!!!!!!!! Jak ten koleś może byc wolnym agentem????????!!
2
najpierw daj mu chociaż zagrac w koszulce Barcelony a później oceniaj czy to był dobry transfer :)
0
Odpuście sobie, przecież to zwykły hala troll szpanujacy angielskim z google translate
1
Z ta tygodniówka to chyba troche pojechali!!!!!! Dlaczego ten durny zarzad daje sie tak dymac to ja nie wiem
1
A ja mam takie szczescie że w wiekszości meczów które wytypowałem (oprócz hiszpania vs holandia urugwaj vs kostaryka i meksyk vs kamerun) myliłem sie o jedną bramke!!!!!!!!!
0
Pirlo to naszego generała (w obecnej formie) zjada na śniadanie!!!! A ten jego rzut wolny na poprzeczke to creme brulee
0
Ale ten Laser al Kalafior jest uparty!!!!! Mam nadzieje że uda sie ściągnąc Marcosa bo on jest naprawde dobry tylko trzeba mu dac szanse
0
Fabregas tez :)
0
Ja jako polak (mimo ze nasza repra to dno) to wybralbym wlasnie Polske (mimo to ze tym krajem rzadza sami debile) to i tak wolalbym nigdy nie wygrac mundialu niz wygrac go z inna reprezentacja niz moja ojczysta
0
Jemu raczej chodziło o to że jeszcze kilka lat temu ludzie srali pod siebie jak widzieli tiki-take ale to że ten styl został już rozłożony na czesci pierwsze przez każdy zespół to chyba wszyscy wiemy
4
Od dzisiaj wszystkie promocje transferowe w światowym footballu beda nazywane "Kataloński Interes"
0
No trudno, szkoda ze zaden trener nie widzial tego ze to jest srodkowy pomocnik a nie napastnik, niepodoba mi sie tylko to gdzie idzie i z kim bedzie pracowal :/