0

nie jest powolany

0

Vodka polana i jedziemy :)

0

Ludzie my nawet jeszcze nie przeszlismy przez 1/8 finalu a wy juz o 1/2 piszecie!!!!!!!!!

0

Ludzie spokojnie jeszcze nie przegralismy a poza tym zawsze jest nastepny sezon ( w ktorym w koncu ma byc odswiezenie skladu- czy w to wierze nie, ale mam cicha nadzieje ze jednak po tylu latach zobacza ze zmiany sa konieczne

0

No nie wierze ze Alexis zszedl a nie Neymar

0

Uwierz nie ma co ogladac!!!

0

To jest jakas masakra!!!!!

0

Wazne zeby zdobyla tytul!!!

0

no i tak jak zawsze jak nie rozny to wolny ach...

0

* troszke

0

Zubiemu sie przytylo ttoszke :)

0

Przepraszam ale musze zacytowac ten jeden bezcenny komentarz z " genialnej" strony rm.pl : 2014.02.15, godz. 22:30, Hala Madrid Hala CR7
Zobaczymy co będą pisać jak jutro Bale strzeli hat-tricka, a we wtorek być może przegrają ze 3:0 - myslalem ze nie podniose sie z podlogi

0

Lechu jest nie do pobicia

0

Adriano powinien zagrac z City- jego strzaly z dystansu naprawde moga sie przydac!!!!!!!!!

0

Tata wyglada jakby mowil " A jedzie mi tu czolg" hahaha

0

Moze niech wypowie sie na temat Mashe to i on zacznie grac lepiej :)

0

Oddal bym wszystko zeby zobaczyc jeszcze kiedys taka Barce jak ta Guardioli

0

Xavi w realu?????? od kiedy?????????? hahahaha :)

0

Sedzia doznal kontuzji- smiesznie to brzmi

0

bravo Carles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

no wlasnie mogl by chociaz w drugiej polowie wyjsc zeby zlapac rytm bo bardzo bym go chcial zobaczyc w przyszlosci chociaz jako zmiennika w Barcy

0

Wow 50% meczy z czystym kontem to calkiem niezle

0

2014.01.08, godz. 23:56, dawid0230
zasrany karzeł dwie bramki strzelił. Dlaczego zawsze jak gra farsa to rywal musi popełniać takie błędy ?! dlaczego ! ? - komentarz z rm.pl hahaha mozna sie usmiac :D

0

no i mozna spokojnie isc spac z dobrym chumorem. - Dziekuje Leo!!!!!!!!!!!!!!

0

Na to czekalem!!!!!!!!!!!!! Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
King is Back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

czlowieku Busi nie zagra bo pauzuje za kartki. Nawet nie zostal powolany!!!!!

0

Wyjdz i nie spamuj

0

W sensie ze potrafi ten zwod robic z taka latwoscia

0

Ten 8 letni Messi z Argentyny wspominany w Asie byl jakies trzy tygodnie temu w jakichs Polskich wiadomosciach- ten maly w wieku 8 lat potrafi zrobic ruletke jak by to bylo przelozenie nogi nad pilka.

0

A ja pamietam ze Song tez asystowal przy bramce Fabregasa w meczu z Levante zakonczonym 1:0 dla Barcy- sezon 12/13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?