DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie jest powolany
0
Vodka polana i jedziemy :)
0
Ludzie my nawet jeszcze nie przeszlismy przez 1/8 finalu a wy juz o 1/2 piszecie!!!!!!!!!
0
Ludzie spokojnie jeszcze nie przegralismy a poza tym zawsze jest nastepny sezon ( w ktorym w koncu ma byc odswiezenie skladu- czy w to wierze nie, ale mam cicha nadzieje ze jednak po tylu latach zobacza ze zmiany sa konieczne
0
No nie wierze ze Alexis zszedl a nie Neymar
0
Uwierz nie ma co ogladac!!!
0
To jest jakas masakra!!!!!
0
Wazne zeby zdobyla tytul!!!
0
no i tak jak zawsze jak nie rozny to wolny ach...
0
* troszke
0
Zubiemu sie przytylo ttoszke :)
0
Przepraszam ale musze zacytowac ten jeden bezcenny komentarz z " genialnej" strony rm.pl : 2014.02.15, godz. 22:30, Hala Madrid Hala CR7
Zobaczymy co będą pisać jak jutro Bale strzeli hat-tricka, a we wtorek być może przegrają ze 3:0 - myslalem ze nie podniose sie z podlogi
0
Lechu jest nie do pobicia
0
Adriano powinien zagrac z City- jego strzaly z dystansu naprawde moga sie przydac!!!!!!!!!
0
Tata wyglada jakby mowil " A jedzie mi tu czolg" hahaha
0
Moze niech wypowie sie na temat Mashe to i on zacznie grac lepiej :)
0
Oddal bym wszystko zeby zobaczyc jeszcze kiedys taka Barce jak ta Guardioli
0
Xavi w realu?????? od kiedy?????????? hahahaha :)
0
Sedzia doznal kontuzji- smiesznie to brzmi
0
bravo Carles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
no wlasnie mogl by chociaz w drugiej polowie wyjsc zeby zlapac rytm bo bardzo bym go chcial zobaczyc w przyszlosci chociaz jako zmiennika w Barcy
0
Wow 50% meczy z czystym kontem to calkiem niezle
0
2014.01.08, godz. 23:56, dawid0230
zasrany karzeł dwie bramki strzelił. Dlaczego zawsze jak gra farsa to rywal musi popełniać takie błędy ?! dlaczego ! ? - komentarz z rm.pl hahaha mozna sie usmiac :D
0
no i mozna spokojnie isc spac z dobrym chumorem. - Dziekuje Leo!!!!!!!!!!!!!!
0
Na to czekalem!!!!!!!!!!!!! Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
King is Back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
czlowieku Busi nie zagra bo pauzuje za kartki. Nawet nie zostal powolany!!!!!
0
Wyjdz i nie spamuj
0
W sensie ze potrafi ten zwod robic z taka latwoscia
0
Ten 8 letni Messi z Argentyny wspominany w Asie byl jakies trzy tygodnie temu w jakichs Polskich wiadomosciach- ten maly w wieku 8 lat potrafi zrobic ruletke jak by to bylo przelozenie nogi nad pilka.
0
A ja pamietam ze Song tez asystowal przy bramce Fabregasa w meczu z Levante zakonczonym 1:0 dla Barcy- sezon 12/13