0

a mogliśmy go kupić za pare marnych milionów kiedy jeszcze grał we fluminense :-(

0

jak już mają wydawać na napastnika to niech rozbijają bank i kupują np Suareza, który prawie napewno opuści Anfield tego lata

0

hahahaha dobre na poprawę humoru

0

hahaha Pedro zawodnik meczu żenujące, że zawsze zawodnikiem meczu zostaje ten który strzela najwięcej bramek a tego nawet golem bym nie nazwał

0

uff dobrze że przynajmniej chce dołączyć do Barcy i nie trzeba go długo przekonywać gorzej jest jednak z Tito :-(

0

Szczerze powiem że nie wierzylem że on jest taki dobry ale po obejrzeniu nawet nie całego filmiku powyżej umieszczonego jestem zaskoczony jego umiejętnościami i talentem.Broni lepiej niż Valdes

0

Szczerze powiem że tylko raz obejrzałem pełny mecz borussi ten z madrytem i gdyby nie fakt ze przez jego błąd stracili bramke to bym
powiedzial ze byl wtedy bez bledny
Ale i tak uważam ze to najlepszy kandydat do Barcy Thiago jest bardzo dobry ale ile on by tu pogral cztery sezony i mialby to samo co Puyol kolejną opcją jest David Luiz ale Chelsea che za niego o wiele za durzo i moim zdaniem najtańszą opcją jest Mamadou Sakho jest młody ale ograny, silny ,wyskoki i przede wszystkim mógł by być zmiennikiem Alby bo jest lewo nożny

0

Szkoda mi Davida ale jak ma przyjść Neymar to sobie Villa nie po gra ale sprzedawanie Alexisa to debilizm moze i ten sezon w jego wykonaniu nie byl taki jak pierwszy ale i tak gral on lepiej niż Pedro ale oczywiscie wychowanek jest nie tykalny

0

Nie tylko transfery są tu potrzebne ale wymiana sztabu trenerskiego zresztą postawa zawodników w tym dwumeczu byla negatywnie szokójąca ale Tito tez nie lepszy przy wyniku 4:0 robi pierszą zmiane

0


Ja pierdole sztab szkoleniowy niech spierdala jak najszybciej ale oczywiscie to nie tylko ich wina postawa zawodnikow wrecz smieszna ale cuż trzeba sie pogodzic z przegraną albo raczej z upokorzeniem na Camp Nou

0

Dobrze by bylo żeby kupili tego Hummelsa a jeśli chodzi o napastnika to Aguero lub Suarez ale wątpie żeby tak drogich zawodników jak ci dwaj udało sie kupić, bramkarzy zbytnio nie znam ale wiem że Hugo Lloris w miare dobrze broni , a w pomocy są dwie opcje albo młody talent np Isco lub doświadczony ale nie stary zawodnik taki jak np David Silva czy Juan Mata ale to są tylko moje sugestie.
Jeśli chodzi o Davida Ville to go uwielbiam i nie chciałbym żeby odszedł ale wiem że najprawdopodobniej kariery tu nie zakończy

0

Shiv3R
tak juz to widze Barca vs Bayern 5:0 na Camp Nou nie wiez w cuda dla mnie ta edycja LM w wykonaniu blaugrany jest skonczona ale to tylko moje zdanie

0

Taaaa już to widzę Ramos i Barca na pewno hahahahaha!!!!!!!
Wszyscy chyba wiemy, że do takiego transferu by nie doszło.To tak jakby Pique miał by dojść do Realu.Przecież oprócz Barcelony są też inne kluby, które są nim zainteresowane.Sami powiedzcie czy na miejscu Florentino Pereza sprzedali byście jednego z najlepszych obrońców klubu odwiecznemu rywalowi czy klubowi z innej ligi?????

0

wiosnabarcelony, kolejny debil wrzucający na tę forum jakieś pornole

0

fellow
Ciekawi mnie czy ty byś coś takiego wybronił. Może Ibra nie strzelał genialnie ale zwróć uwagę z jakiego bliska a Matuidi to miał dobrą sytuację zresztą wiesz jak minimalny rykoszet może zmylić, było to nawet widać w meczu Juve vs Bayern strzał Alaby po minimalnym rykoszecie od Arturo Vidala i Buffon nie wiedział gdzie się rzucać

0

zgadzam sie z gregorski, ale niech sie lepiej Ancelotti nie wypowiada na temat " prezentów " od arbitra skoro i jego podopieczni otrzymali taki prezent (chyba, że ma problemy ze wzrokiem tak jak sędzia liniowy i nie widział ok. dwumetrowego spalonego na jakim był Ibra) jego wypowiedzi na temat tego meczu są poprostu śmieszne a on sam niezbyt skromny. Dobra może i w pierwszej połowie na samym początku grali wyśmienicie, ale później to katalończycy przejeli inicjatywe i niech nie gada bzdur, żę PSG mogło wygrać

0

malutkiFCB

Nie mieszaj wydarzeń z II wojny światowej z piłką nożną bo to nie jest wina zawodników, że mieli takich przodków. Ja też nie lubię, a wręcz nienawidzę Niemców bo tak mi mówiono od małego, ale piłki nożnej nie można z tym łączyć

0

ZEUS1899

Uważam, że nie masz racji.Pewnie nigdy nie byłeś na takiej wysokości na jakiej oni grali i nie zdajesz sobie sprawy jak zmiana klimatu wpływa na organizm, wiesz co to jest hipoksja wysokościowa. Ja to wiem ponieważ bylem na Mount Blanc chociaż nie samej górze tylko na jakichś 3000 m n.p.m. i jak wszedłem na pierwsze dwa schodki to dostałem zadyszki. Więc nie pisz takich komentarzy, nie wyzywaj ludzi od pajaców bo kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz

0

Moim zdaniem to jeszcze za wczesnie na Neymara oni teraz najbardziej potrzebuja obrońcy i bramkarza a za takiego np Matsa Hummelsa czy Joe Harta trzeba troche kasy wylozyc a co bedzie z Villą, Tello, Pedro i Alexisem skoro Roura i Tito stawiaja na ten sam skład to jak dojdzie Neymar reszta sobie nie pogra taki Tello, ktory potrzebuje sie rozwinac lub konczacy za kilka lat karierę Villa potrzebuja duzo grac ale Tito zawsze stawia na skład Iniesta Pedro, a chyba nie trudno zauwazyc ze Pedro to nie ktos typu Ronaldinho i tez nie wykorzystuje moze nie wielu okazji

0

Alexis nie jest słaby bo gdyby tak było to chyba by się nie znalazł w Barcelonie, ale trzeba przyznac, ze mu nie idzie choć jest bardzo waleczny i sie stara, ale taki Pedro wcale nie lepszy. moim zdaniem to on zajmuje miejsce Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?