DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze wszystkim sie z toba zgodze ale jak mozesz pisac ze Bartra pokazal w zeszlym ze sie nie nadaje skoro caly sezon przesiedzial na trybunach i nagle wyszedl sobie na taki Bayern. Ja tez nie jestem jego zwolennikiem ale on sezon temu zostal skreślony z góry wiec moze najpierw niech zagra chociaż z ogórkami a potem go osądzajmy
0
Czlowieku tu masz link do strony na ktorej napewno beda artykuly o Moracie Jese
http://www.realmadrid.pl/
0
Nie wiem co gorsze twoje zdjecie profilowe czy twoj komentarz
0
Bardzo udany felieton i bardzo słuszne uwagi mam nadzieję że takie ustawienie na zespoły typu Bayern czy Real się przyda
0
Casillas musiałby ponownie odnieść kontuzję żeby Victor wyszedł w pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii
0
kiedys gdzies czytalem ze Alby nie przyjeli do La Masii bo byl za niski
0
Takiego zawodnika Barcelonie brakuje. Szkoda ze tacy pilkarze powoli koncza kariery
0
Ten chlopak ma 50 mln klauzulii wiec moga sobie obserwowac
0
Po co Azpilicueta skoro jest Montoya??
0
Też mam nadzieję że kiedyś założy koszulkę Barcy to wielki gracz i wspaniały człowiek podziwiam go
0
Nastasic mnie bardzo przekonuje ale wątpię że uda się go kupić
0
On sam chciał odejść bo chce się załapać na Mundial a do tego doszedł transfer Neymara (wiemy ze David nie grał zbyt często na pozycji napastnika tylko skrzydłowego a to pozycja na, której gra Ney) on chce wrócić na szczyt bo te MŚ to są już jego ostatnie
0
Mashe wczoraj pokazal klase w defensywie!!
0
Szczerze powiem ze bylo mi przykro kiedy jeden z moich idoli strzela mojej ukochanej druzynie gola choc z drugiej strony ciesze sie ze utarl nosa zarzadowi
0
Ja tam Darka lubie czasem pogada od rzeczy ale i tak to moj ulubiony komentator
0
No niby tak ale pamiętaj że figo poleciał na kase no i nie ukrywajmy wtedy to Real był najlepszy ale to co zrobił luis było niewybaczalne i nie ma na to wytłumaczenia
0
Jest wielu zawodnikow na podobnym poziomie lub nawet lepszych tanszych i mlodszych ale Barca zawsze stara sie dokonac transferow niemozliwych
0
Sakho nie jest zly ale nam potrzeba pewniaka do pierwszego skladu a nie rezerwowego
0
Szkoda ze kazdy z tych panow jest nie do wyciagniecia
0
Czemu inne kluby stawiaja na mlodych i zawsze im to na dobre wychodzi a my nie przyklady Matija Nastasic Varane Marquinhos
0
Ale Ajax to drużyna z Holandii
0
Na taką Barce czekałem już od roku!!!!!!!!
0
23 to nie 33 więc czemu rozpaczasz skoro Tata mu ufa i da mu pograć to myślę że sie choć troche rozwinie grając nawet z "ogórkami"
0
Jeżeli Tata mu ufa to ja nie mam nic przeciwko
0
Chłopcze wieczorynka się już dawno skończyła więc może położysz się grzecznie spać i zachowasz komentarze na poziomie podstawówki dla swoich kolegów z podwórka
0
faulowała to mało powiedziane oni pokazali tym jak niską klase reprezentują
0
prawie wyeliminowało Barcelone golem po dwumetrowym spalonym Ibry no i przypomne Ci że graliiśmy nie kompletnym składem
0
Pewnie dostane za ten komentarz sporo minusow bo nie na temat ale musze powiedziec ze ten Daniel Levy to jest kox odrzucil oferte 98 mln za Bale
0
No i dobrze niech tam gnije nigdy nie gral w klubie na poziomie Barcelony i nie bedzie gral juz nigdy!!!
0
Po co na tej stronie jest cos takiego jak ocena komentarza skoro wchodzi sobie taki Gimbus jak Miki_Messi2001 i minusy lecą z góry na dół nie wazne co jest tam napisane