3

"Chodzi o to, że system gry Guardioli, znany popularnie tiki taką, nie ma z tym nic wspólnego. To chwytliwe hasło marketingowe nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. W przypadku Pepa nie chodzi o bezmyślne utrzymywanie się przy piłce – on tego nienawidzi. Kluczowym pojęciem jest gra pozycyjna – wszystkie pozycje muszą być obstawione przez zawodników jego drużyny, po to, by gracz z piłką przy nodze zawsze miał do kogo podać. Do tego potrzebne jest posiadanie piłki. Jest ono zatem nie celem, ale narzędziem, dzięki którym można zdobywać bramki."
Bardzo mądra wypowiedz. Dokładnie, posiadanie piłki to tylko jeden z kluczowych aspektów Tiki-Taki a nie główny cel bo przez te 2 sezony to co graliśmy to jest
Tito-Tata ( z całym szacunkiem do Ś.P Tito Vilanovy)

0

Nie obrażaj upośledzonych!!!

1

Samper na tym zdjeciu wyszedł jak Fontas :) Zanim przeczytałem kto jest na zdjeciu to sobie myśle " Kurde czy ja przegapiłem jakiegoś newsa o transferze Fontasa!!"

9

- goal vs elche
- vs valladolid
- vs real madryt
- vs valencia
- vs atletico
Rzeczywiście same ogórki i tylko do pustej bramki!!!!!

0

użytkownik tej zacnej strony o nazwie juliancarax czy coś takiego. nie jestem pewien czy to nie troll ale chyba nie)

6

fajnie bedzie zobaczyc starą ekipe z 2006

0

Dokładnie!!!!!! Podzielam twoje zdanie w stu procentach tylko czy on sie zgodzi na wychodzenie w pierwszym składzie zaledwie kilka razy w ciągu sezonu, bo jak sam powiedział ma zamiar grac dalej na najwyższym poziome

0

Co z tego że Messi bedzie ustawiony na prawym skrzydle jak i tak bedzie sie cofał do rezegrania!!!! Ja rozumiem że potrafi to robic znakomicie ale jak trener ustawia go na skrzydle to do chu..a pana niech tam gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

W footballu nie ma sprawiedliwości!!!!!! Ale podzielam Twoje zdanie żeby każdy zespół został z jednym trofeum na koniec!!!!!!!!!

2

Wiadomośc o jego odejściu jakoś wcale do mnie nie dociera. Nie potrafie wyobrazic sobie tego klubu bez Carlesa!!!!!!!! Nawet jak nie grał to i tak zawsze wiedziałeś że jest z drużyną ( myślami). On jest nie tylko wspaniałym piłkarzem ale także człowiekiem!!!!!!!!!!!! Nie sądziłem że ten dzień nadejdzie ale cóż, niestety takie jest życie!!!!!!!!!!!! Żegnaj wielki kapitanie, mój idolu i najlepszy obrońco na świecie!!!!!! :(
gràcies Puyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Adama to niech najpierw zostanie zawodnikiem Barcelony B bo z tego co pamietam to on jest zawodnikiem Juvenil A

0

To zwykły troll, olej typa

0

Dzieki za strone ale mam jeszcze male pytanko, czy jak mieszkamw Angli to dostarcza mi ja tutaj czy tylko na terenie Polski???

0

Sorry że nie w temacie...
Zna ktoś jakąś dobrą strone internetową (oprócz allegro czy ebay) na której można zamówic koszulke FC Barcelona sezon 13/14 z nadrukiem Carles Puyol na plecach???

0

Pep i tak nie zrobi z nich Barcelony, nawet jak beda mieli podobne koszulki- a uważam tak ponieważ nie ma tam takich graczy jak Xavi ( który był w układance Guardioli nie zbedny), Iniesta, Messi oraz Busquets. Żaden z zawodników Bayernu nie dorównuje żadnemu z wyżej wymienionych (oczywiście jak wymienieni zawodnicy byli w swojej najlepszej formie)

0

Mój ulubiony obrońca, mój idol i najwiekszy kapitan FC Barcelony odchodzi!!!!!!!!! Czemu tak późno zacząłem oglądac football!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas jest nie sprawiedliwy !!!!!!!!!

0

a ja w meczu z Atleti ( jesli da rade) to Carlesa bym chcial- wiem ze dlugo nie gral ale chociaz zeby pół tego meczu zagrał. Zasłużył na pożegnanie sie z fanami!!!!!!!!!!

3

Moze i go nie lubie ale jedno trzeba mu przyznac- koles wypluwa pluca w kazdym meczu i nawet jak siedzial na lawce w Dortmundzie to chyba caly mecz na stojaco. Tego mi wlasnie brakuje u Messiego i nie gadac mi tu bzdur ze sie oszczedza na Mundial bo wystarczy spojrzec na Ronaldo ktory tez tam zagra

4

Czasem chcialoby sie cofnąc sie w czasie i przeżyc te chwile jeszcze raz od nowa. No cóż niestety to nie możliwe ale mam nadzieje że ktoś kiedyś przywróci temu klubowi dawny blask!!!!!!!!!

0

Ale kto bedzie mial tak wielkie jaja zeby panu Messiemu zmienic pozycje to ja nie wiem ( na pewno nie TATA)

0

i jak by mu dali wiecej szans i nie dreczyly go kontuzje to do dzisiaj by tak gral

0


0


0

Przeglądałem właśnie YouTube i wpadłem na bardzo emocjonalny filmik o najlepszej drużynie świata która zdobyła 6 pucharów w roku 2009

- warto obejrzec ( prawie sie popłakałem)

0

Ziomek wez sie opanuj z tymi najazdami na Alexisa!! Jestes fanboyem Pedro to se badz ale po co krytykujesz Sancheza!!?

0

Nie wszystkie- Puchar Króla 2011 wygral Real Madryt ( tak jak i w tym roku)

1

Ja bym z checia zobaczyl Munira El Haddadiego chociaz na kilkanascie minut!!!!!! Chlopak zasluzyl zeby zagrac z pierwsza druzyna!!!!!!!!!!

0

Dongou i Bagnack nie sa zawodnikami pierwszej druzyny!!!!!!!!!!

0

Jak ja uwielbiam dziennikarzy Asa!!!!!!! Zawsze w formie

0

Jak ja uwielbiam tych panow z Asa hahaha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?