DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wysilaj sie bo "znafcy" i tak wiedzą swoje mimo że za przeproszeniem w dupie byli i gówno widzieli to oni już skreślają zawodnika którego gry na oczy nie widzieli!!!!!!! Ok ja też do tego transferu nie byłem przekonany (nie tylko przez cene za Jeremiego) ale może dajmy mu szanse!!! Wiadomo że każdy tu oczekiwał jakiegoś super stopera ale Mathieu jest zawodnikiem o profilu który jest bardzo potrzebny czyli szybki, zwrotny a przy tym bardzo wysoki!!!!!!! BTW przypominam wam że Thiago Silva jest tylko rok młodszy od Mathieu, nie do wyciągniecia z PSG i niższy o jakieś 8cm (tak wiem że to stoper klasy światowej)
0
Właśnie wiem dlatego mimo że jest wiekowy i daliśmy za niego niebotyczną sume uważam że koleś sie nada!!!!!!!!!! Jest niesamowicie szybki jak na zawodnika 191 cm a na dodatek jest dobry technicznie (to przecież nominalny LO) wiec myśle że da rade!!!!!!!!!!!!
0
0
hehe wiem, może coś w tym jest ale tego sie nigdy nie dowiemy :)
0
Odbywa sie losowanie
1
w Szwajcarii (chyba w Genevie)
1
2
Sorry że nie w temacie:
Droga redakcjo (pewnie tego nie przeczytacie ale nie wiem w jaki sposób moge nawiązac kontakt) - wiem że macie bardzo dużo pracy ale chciałem tylko zasugerowac czy też zapytac czy znaleźlibyście czas na zaktualizowanie stron w kolumnach "Historia" czy "Barcelona"
http://www.fcbarca.com/fc-barcelona-o-klubie.html
http://www.fcbarca.com/druzyna/2-fc-barcelona
http://www.fcbarca.com/ludzie/pilkarze
To tylko trzy linki ale z pewnością jest wiecej rzeczy które wymagają aktualizacji
Z góry dziekuje i przepraszam za brak polskich znaków w niektórych słowach :)
0
Ludzie spokojnie ja też wcale nie jestem do niego przekonany ale to chyba Lucho go wybrał (a Enrique to nie jest jeden ze "znafcuw" na naszej stronie tylko profesjonalny trener i wie co robi) najpierw dajmy mu szanse a potem oceniajmy. Zobaczcie jaki interes zrobił Bayern kupując Dante (tak wiem że Mathieu to nie ta sama półka) koleś który też był przysłowiowym średniakiem w wieku 30 lat stał sie jednym z lepszych stoperów!!!!!!!!!
30
Matko Bosko Kochano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chrystusie Niebieski!!!!!!!!!!!!!!
2
Przeczytaj artykuł jeszcze raz :)
0
No, nareszcie!!!!!!!!!
4
http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm - transmisja z tv3 (po hiszpańsku)
0
http://wwitv.com/tv_channels/b1535.htm - powinno leciec na tym streamie
0
Chyba zeba xD
3
1
Tak, tak my to wszystko znamy :) masz jeszcze jakieś rewelacje xD
1
hahahaha ja po prostu uwielbiam te twoje komentarze. Zawsze jest się z czego pośmiać :)
1
Tak samo jak i te strzelone przez Pedrito :)
0
Trzeba byc Zubim :)
0
Niech go wypożyczą do Kosowa, tam przynajmniej bedzie mogl grac ;)
0
Skoro ma zakaz stadionowy to musi sie wyprużniać w swoim domu :)
0
Ale przecież jego ban obejmuje takze akcje marketingowe klubu wiec wydaje mi sie że go nie ma bo nie może
0
Dobra, dobra wszystko fajnie tylko kto bedzie gral w ataku jak Suarez bedzie odbywal kare :)
(jakos nie widze tam bezproduktywnego Pedro wąsito)
1
Hahaha zaloze sie jakby Luis nie byl blisko barcelony to by takiego placzu o to nie bylo :)
0
Nie mówie że jest tragedia ale jak sobie pomyśle ile taki Zubi bierze hajsu za "nic" to mnie szlag trafia!!!! OK przyznaje ci racje bo zrobili już kilka transferów ale chociażby takie ruchy jak oddanie Cesca (najlepszego naszego pomocnika z przed roku) za marne 33 miliony nie pozwala mi okreslic tego zarządu normalnym!!!!!!!!!!!! A jak widze info że chcą sprowadzić Mathieu to leżę i nie wstaje. Ja po prostu zwątpiłem w ten zarząd rok temu kiedy transferem obrońcy został 36 letni Carles który dopiero wyleczył kontuzje!!!!!!!!
0
Szmatławce muszą o czymś pisać bo by gazet nie sprzedawali, także póki co nie ma sie co martwić :)
0
I z debilami w zarządzie (niestety) :(
1
Jakoś wcale mnie taki ruch nie przekonuje ale ufam Lucho i mimo iż jestem sceptycznie nastawiony na Pedro jako PO to daje Misterowi kredyt zaufania- W końcu to zawody trener a nie jeden z 12 letnich expertów na fcbarca.com :D
2
No to mamy nasz transfer obrońcy na sezon 14/15 :D