DavidVilla2305
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej ale wiecie że w Angli jest 23:00 a nie 00:00 :)
0
Zwróci sie z koszulek :)
1
Spokojnie teraz jest przerwa reprezentacyjna wiec to może i lepiej dla Leo bo nie bedzie musiał leciec na mecze towarzyskie
1
Dokładnie!! Nie ma, tylko co to ma do rzeczy :)
0
Napisz mu wiadomosc :)
0
Nie martw sie Zubi już mówił że Douglas potrafi grac na ŚP :p
1
I ma kontuzje :P
0
Mashe pauzuje za czerwo!!!
0
Daj sobie spokój z tym "ekspertem" bo on wie lepiej :)
0
Wszyscy czyli kto?? Twoi koledzy z podwórka, szkoły, pracy czy czegokolwiek, bo jeżeli powołujesz sie na takich "ekspertów" to ja już wiecej nie potrzebuje wiedziec :)
0
Nie marnujcie czasu na tego trolla :)
0
Metro to gorsze źródło niż Onet. Ta gazeta leży wczesnie rano na każdej stacji metra i w autobusach (jest to gazeta DARMOWA)
5
Kur.. was sie nie da czytac!!! Brawo Zubi, Zubi to Zubi tamto, a czy ktoś z was geniusze pomyślał że to LE zatwierdził ten transfer, że to on mógł sobie zażyczyc tego zawodnika???
0
Kontrakt kończy mu sie za rok ale ma w nim opcje przedłużenia o kolejny
0
Szkoda że po Interze zdecydował sie na Rosje. Myśle że jakby wtedy poszedł do lepszego zespołu to jeszcze by na strzelał troche goli w LM
0
Chyba juz to pisalem ale co tam. Eto'o oficjalnie w Evertonie
0
offtop: Eto'o oficjalnie w Evertonie :)
0
United juz 2:0 w plecy. No to LVG ma rewolucje :)
1
Sankcje transferowe- mówi ci to cos???
1
Kontuzja niestety..............................
0
To dobrze ze masz. Ja takze mam ale strone odwiedzam czesto bo mam wakacje od popularnie nazywanej przez was Gimbazy i jakby to powiedziec kiedy mam komputer czy telefon w rece to rutynowo wpisuje "F" a reszta robi sie sama :)
0
Chodziło mu chyba ile czasu miał Lucho a ile Tata
0
Lepiej nie bo o ile sie nie myle to Luis Suarez nie zagra w żadnym muczu fazy grupowej albo ominie połowe z nich (nie jestem pewien) a z Pedro w ataku to tego nie widze :)
0
Hehe ale masz zaplon ;)
0
Bo miał kontuzje :)
0
"Teraz w tym sezonie swietnie mu idzie" - koles zagrał JEDEN dobry mecz z ELCHE!!! A ty gadasz o dobrym sezonie???????
1
To kibic realu :)
2
Będziemy go odkupywać za grube miliony
0
aa to sorki, wydawalo mi sie ze gdzies slyszalem lub czytalem ze to klub z okolic madrytu :)
0
179 cm...........................