0

Ej ale wiecie że w Angli jest 23:00 a nie 00:00 :)

0

Zwróci sie z koszulek :)

1

Spokojnie teraz jest przerwa reprezentacyjna wiec to może i lepiej dla Leo bo nie bedzie musiał leciec na mecze towarzyskie

1

Dokładnie!! Nie ma, tylko co to ma do rzeczy :)

0

Napisz mu wiadomosc :)

0

Nie martw sie Zubi już mówił że Douglas potrafi grac na ŚP :p

1

I ma kontuzje :P

0

Mashe pauzuje za czerwo!!!

0

Daj sobie spokój z tym "ekspertem" bo on wie lepiej :)

0

Wszyscy czyli kto?? Twoi koledzy z podwórka, szkoły, pracy czy czegokolwiek, bo jeżeli powołujesz sie na takich "ekspertów" to ja już wiecej nie potrzebuje wiedziec :)

0

Nie marnujcie czasu na tego trolla :)

0

Metro to gorsze źródło niż Onet. Ta gazeta leży wczesnie rano na każdej stacji metra i w autobusach (jest to gazeta DARMOWA)

5

Kur.. was sie nie da czytac!!! Brawo Zubi, Zubi to Zubi tamto, a czy ktoś z was geniusze pomyślał że to LE zatwierdził ten transfer, że to on mógł sobie zażyczyc tego zawodnika???

0

Kontrakt kończy mu sie za rok ale ma w nim opcje przedłużenia o kolejny

0

Szkoda że po Interze zdecydował sie na Rosje. Myśle że jakby wtedy poszedł do lepszego zespołu to jeszcze by na strzelał troche goli w LM

0

Chyba juz to pisalem ale co tam. Eto'o oficjalnie w Evertonie

0

offtop: Eto'o oficjalnie w Evertonie :)

0

United juz 2:0 w plecy. No to LVG ma rewolucje :)

1

Sankcje transferowe- mówi ci to cos???

1

Kontuzja niestety..............................

0

To dobrze ze masz. Ja takze mam ale strone odwiedzam czesto bo mam wakacje od popularnie nazywanej przez was Gimbazy i jakby to powiedziec kiedy mam komputer czy telefon w rece to rutynowo wpisuje "F" a reszta robi sie sama :)

0

Chodziło mu chyba ile czasu miał Lucho a ile Tata

0

Lepiej nie bo o ile sie nie myle to Luis Suarez nie zagra w żadnym muczu fazy grupowej albo ominie połowe z nich (nie jestem pewien) a z Pedro w ataku to tego nie widze :)

0

Hehe ale masz zaplon ;)

0

Bo miał kontuzje :)

0

"Teraz w tym sezonie swietnie mu idzie" - koles zagrał JEDEN dobry mecz z ELCHE!!! A ty gadasz o dobrym sezonie???????

1

To kibic realu :)

2

Będziemy go odkupywać za grube miliony

0

aa to sorki, wydawalo mi sie ze gdzies slyszalem lub czytalem ze to klub z okolic madrytu :)

0

179 cm...........................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?