Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 no a co ma być ? znowu dupy daja komu popadnie w tej LM to puta
22
Brama wjazdowa imieniem Dembele dla personelu medycznego
0
@Encore części drogie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sąsiad ma płot wyższy od mego
0
@FioletoweOczy co ? Barca gra swoje XD o co ci chodzi ?
1
Raphinia boli cie widzę zejdz dla twojego dobra
1
@Firestone Wygrana 2 -0 z Eibarem
0
@Herato Hugo Lloris
0
Mam nadzieje ze w Realu to sam Jude na barce wyjdzie to moze 3 golami przegramy
0
@Joe_Pesci @mes que club gdzie umiesił byś pytajnik? ?
0
Wyjdziesz? czy Wyjdziesz ?
Gdzie wy umieścilibyście pytajnik? ?
1
@Rewolucja123 Słyszałem plotkę ze dzisiaj w nocy wlatuje cs2 wersja ostateczna ;D
0
Korzystał ktoś z was z serwisu X-kom godne polecenia ?
11
Nie!
Bał bym sie hejtu ze strony La Rambli
10
@LatajacyHolender Nie za wcześnie zeby twierdzić ze to niewypał ?
0
poratował by ktoś linkiem do meczu ? :)
0
macie jakiś link do meczu ?
z góry dzięki
0
Działa wam strumyk?
1
@Messi96_96 No niestety trzeba sie dostosować xD
16
Oglądało sie Davida Ville z nr ''7'' na plecach teraz Ferrana
Czasy się zmieniają :)
1
@Sysia11 Ale przecież Messi je ukrat Ronalto pofinien wygrac wszystko
2
@Comentateiro Wychodzę na pole
0
@BorzyKrzys Może jeszcze na dwór wychodzisz ? :DD
1
@okiemtypera_lucaxx95 U nas na Podkarpaciu niechęć do Ukraińców zaczęła się już 2-dnia wojny
2
@Adran360 A no :D
7
Piwo+Vódka+Bimber mieszanka fajna ale jutro będzie to samo co zawsze "więcej nie pije "
3
Dembele miał spokojnie wrócić na półfinał PK a okaze sie ze wróci w połowie następnego sezonu :)
0
Pięknie :D hehehehe
0
Zmiany w w doliczonym ?