0

@ZwyklyKibicBarcy04 no a co ma być ? znowu dupy daja komu popadnie w tej LM to puta

22

Brama wjazdowa imieniem Dembele dla personelu medycznego

0

@Encore części drogie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sąsiad ma płot wyższy od mego

0

@FioletoweOczy co ? Barca gra swoje XD o co ci chodzi ?

1

Raphinia boli cie widzę zejdz dla twojego dobra

1

@Firestone Wygrana 2 -0 z Eibarem

0

@Herato Hugo Lloris

0

Mam nadzieje ze w Realu to sam Jude na barce wyjdzie to moze 3 golami przegramy

0

@Joe_Pesci @mes que club gdzie umiesił byś pytajnik? ?

0

Wyjdziesz? czy Wyjdziesz ?
Gdzie wy umieścilibyście pytajnik? ?

1

@Rewolucja123 Słyszałem plotkę ze dzisiaj w nocy wlatuje cs2 wersja ostateczna ;D

0

Korzystał ktoś z was z serwisu X-kom godne polecenia ?

11

Nie!
Bał bym sie hejtu ze strony La Rambli

10

@LatajacyHolender Nie za wcześnie zeby twierdzić ze to niewypał ?

0

poratował by ktoś linkiem do meczu ? :)

0

macie jakiś link do meczu ?
z góry dzięki

0

Działa wam strumyk?

1

@Messi96_96 No niestety trzeba sie dostosować xD

16

Oglądało sie Davida Ville z nr ''7'' na plecach teraz Ferrana
Czasy się zmieniają :)

1

@Sysia11 Ale przecież Messi je ukrat Ronalto pofinien wygrac wszystko

2

@Comentateiro Wychodzę na pole

0

@BorzyKrzys Może jeszcze na dwór wychodzisz ? :DD

1

@okiemtypera_lucaxx95 U nas na Podkarpaciu niechęć do Ukraińców zaczęła się już 2-dnia wojny

2

@Adran360 A no :D

7

Piwo+Vódka+Bimber mieszanka fajna ale jutro będzie to samo co zawsze "więcej nie pije "

3

Dembele miał spokojnie wrócić na półfinał PK a okaze sie ze wróci w połowie następnego sezonu :)

0

Pięknie :D hehehehe


0

Zmiany w w doliczonym ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?